Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GC 2010 - Relacja na żywo z konferencji Electronic Arts na gram.pl

31 postów w tym temacie

/ciach/
"MATERIAŁ JEST NIEDOSTĘPNY. Odtwarzanie filmu nie jest dozwolone dla tej domeny (). Proszę skontaktować się z administratorem." WTF?!
A link został już podany w newsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2010 o 16:23, Lex napisał:

/ciach/
"MATERIAŁ JEST NIEDOSTĘPNY. Odtwarzanie filmu nie jest dozwolone dla tej domeny (). Proszę
skontaktować się z administratorem." WTF?!
A link został już podany w newsie.

Na stronie EA:
''''Strona, którą chcesz otworzyć, jest niedostępna.
Powodem może być niepoprawny adres URL, nieaktualna zawartość strony bądź też zakrzywienie czasoprzestrzeni.''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Special news about Mass Effect" ;) A już miałem wyłączać bo nudno się robi. Ech, te konferencje, zawsze najciekawsze zostaje na koniec ;P

//
Jest na PS3! Nie mogę! Falcon Punch w twarz M$! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2010 o 16:47, Vojtas napisał:

Fuck, mam ponad 2minutowe opóźnienie w przekazie. :o Widzę po czacie na stronie...

Ja mam czasem zacięcia ale przynajmniej obraz mi już nie znika :-)

Siriondel
Nie wiem czy mają tam jeszcze coś ciekawszego ale fakt, wieje straszną nudą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

buahaha -- ten multiplayer wygląda żałośnie. Co to za gra w multi, gdy stoją na przeciw siebie i walą bez uników. Typowo konsolowe podejście.

Nuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buhaha wiedziałem że Draon Age II będzie wyglądał jak porażka no i się nie zawiodłem. Koleś z którym walczył rzekomy Howk, wygladał jak ogr nahaha. Druga odsłona gry jak widać, nie ma nic wspólnego ze pierwszą częścią. No może coś tam jest, kamera tak szybko migła że nie widziałem czy król który stracił korone to byl Alistair czy może ktoś inny. Jeśli dostaniemy takie extra moce, że możemy jednym hitem zabic jakies boss, to ja się pytam gdzie jest ten wypierdek Howk którym mamy grać ? Nie nie, stanowczo za wcześnie żeby wydać tą grę. Niech popracują nad fabułą, bo coś mi się zdaje że to nie będzie dobra gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2010 o 16:48, Henrar napisał:

MASS EFFECT 2 NA PS3!!! I CO TY NA TO CRPGFAN?

Spoiler

musiałem

:)



Nie zachowuj się jak małe dziecko.Bądź poważnym człowiekiem.Każdy producent na świecie wie że konsole to główny rynek dla gier.I Bioware pewnie wyszło z tego założenia.Ale to nic nie zmienia,nadal to Bioware jest królem gatunku.A zresztą Mass effecta 1 nie dostaniecie.Zresztą co się tak cieszysz z tego że ME 2 będzie na PS3?Przecież nienawidzisz tej gry ?

Zresztą Bioware narodziło się na PC i xboxie więc tych platform nie odstawi sobie na bok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie sterujący nie wiedzą jak robić uniki "na konsolach", a szkoda bo wszyscy z nich korzystają ;p


@crpgfan: "płacz mała, płacz" ;DDD Może to cię życia nauczy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować