Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GC 2010: Zobaczy gorący trailer Dragon Age II i wygraj Dragon Age: Początek!

118 postów w tym temacie

chciałbym żeby oczy mojego bohatera teź się tak fajnie świeciły ;], a tak serio mówiąc to zwróciłem uwagę na 2 rzeczy broń głównego bohatera oraz jego, hmm nazwijmy to nonszalancje strasznie mi się podoba gdy w grach postaci są wyjątkowo charakterystyczne tak jak np. Dante w Devil May Cry 3. Może i szpaner ale przynajmniej miał charakterek ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2010 o 18:37, Arutsuru napisał:

UWAGA SPOILER: Myślę, że główny bohater DA2

Spoiler

to syn Morrigan i głównego bohatera

pierwszej
części (Kto grał w DA:O wie ocb) KONIEC SPOILERA


Nie masz racji. Pojawiły się już informacje, że główny bohater - Hawke - był jednym z nielicznych, którzy przeżyli atak na Lothering (ktory mieliśmy okazję odwiedzić) w trakcie plagi. Tam też gra ma mieć swój początek. Więc przynajmniej częściowo historia będzie prowadzona równolegle z akcją z DAO - stąd niemożliwe jest to co napisałeś. Cała historia ma trwać ok. 10 lat i będzie opowiadana przez kilku narratorów (cała gra będzie jedną wielką retrospekcją).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy system będzie pozwalał "dowodzić jak generał i walczyć jak... *jakaś barwna metafora*, nie liczyłbym na nic podobnego do baldura, raczej mass effectowego - mamy pauzem, wybieramy skille, naparzamy z myszki kombosy.

Bohater to typowa klisza "od zera do bohatera" wariant... znowu masseffectowy, określony bohater o jasnej przeszłości, którego możemy co najwyżej lekko spersonalizować.

A trailer jakiś takiś siakiś niespecjalny imho. Przynajmniej qunari wreszcie wyglądają jak wojownicy, a nie wielkie spasione emo. Ciekawe jak wyjaśnia fakt że w Fereldenie biegają nierogaci :)

Dragon Effect, jednym słowem, czy to dobrze, dowiemy się później.

[/pachter]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym żeby Hawke mógł władać mieczem i magią jednocześnie,aby dało się łączyć ataki miecza i magi jak np.Uderzenie mieczem + Ognisty podmuch = Śmierć.
Również chciałbym żeby Hawke mógł dokonywać przemiany na przykład w swoją demoniczną postać niczym książę z persi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego oczekuje po tej grze? Jak zawsze, tego samego tylko wiecej :) Dragon Age uderzylo w czuly punkt, w to czego brakowalo mi juz od paru lat. Bylo swietnym starym dobrym rpgiem w nowym opakowaniu. Tu nie liczy sie grafika, ani rozwiazania techniczne nie dla mnie. Ja mam nie miec najmniejszego pojecia jakie bedzie zakonczenie i kto jest glownym zlym(Bardziej podobalo mi sie rozwiazanie gothica 1, kiedy naprawde nic nie bylo jasne. w pierwszym dragon age''u bylo to powiedziane od razu. O wiele za szybko). Chce sie zastanawiac nad postacia i to jak bedzie wygladala, moze nie 3-4 tygodnie, ale chociaz z 20-30 minut. Chce odczuwac skutki swoich zlych wyborow, tak aby moc przejsc ta gre kolejny raz tylko ze tym razem juz poprawiona badz inna postacia i znow ze zmieniona fabula, czyli to co nam przygotowalo dragon age wczesniej. Co do samego trailera... bardziej podobal mi sie trailer jedynki, kiedy bylo widac wspolprace druzyny, tu mielismy pojedynczego super herosa wladajacego magia, mieczem, spiewajacym serenady, umiacym swietnie tanczyc, niezly kucharz, rozwiedziony i bogaty. Tego typu panow szystko mamy na peczki, tu chodzi o wspolprace o Druzyne nie jednego I''M THE BEST kolesia. Wiec nawet jesli trailer milo bylo ogladac to wciaz wole poprzedni. No to raz jeszcze czego chce? Tego samego panowie i panie, tego samego. Tylko ze wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik jak filmik, interesujący, ale raczej nie do zrealizowania przez studio BioWare. Chciałbym aby fabuła była mniej liniowa. Początek gry każdej z rasy aby był odmienny a nie, że każdy trafia w ten sam sposób do szarej straży. Grafika małoznacznie wpływa na rozgrywkę, ale małe poprawki wizualne szczerze przydałyby się. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że w nowym Dragon Age będzie możliwy wybór większej ilości profesji postaci(grałem w DA na pokazach na Polconie 2009 w Łodzi krótko). Jak widać po trailerze możemy spodziewać się bardziej epickich klimatów, oraz mroczniejszych tajemnic. Oczywiście najważniejszą rzeczą jest tutaj fabuła, zaś po tym co poznałem grając w prezentacyjną wersję pierwszej części, możemy spodziewać się wciągającego na wiele godzin dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Dragon Age 2 spodziewam się bardziej dynamicznej, walki a także ładniejszej grafiki (w szczególności lepszej mimiki twarzy). Spodziewam się także wyrazistszego głównego bohatera. Ale także wciągającej i głębokiej fabuły, jednak o to nie trzeba się martwić (skoro Bioware robi grę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer gry BioWare jak zwykle prezentuje się świetnie, gra tak samo jak jedynka zapowiada się na świetną grę.

Mnie osobiście ciekawi i zastanawia jak będzie wyglądał system rozwoju postaci i klasy podejrzewam że z powodu że w grze będziemy mogli grać tylko człowiekiem klas będzie mniej niż w jedynce. Na trailerze widać że główny bohater używa magi lub jakiejś specjalnej umiejętności to również jest zastanawiające.
Przeciwnik z którym walczy główny bohater, może jest to przedstawiciel wrogiej rasy lub jednorazowy przeciwnik.
Fabuła również stoi po lekkim znakiem zapytania to znaczy, mroczne pomioty nie będą odgrywać już chyba głównej roli więc na pewno będzie spokojniej. Pozostaje jeszcze świat nie wiadomo czy będzie ograniczony w taki sam sposób jak w jedynce osobiście mam nadzieję że będzie jeszcze więcej swobody.

To tyle ode mnie mi bardzo podobała się pierwsza odsłona serii można już tak powiedzieć więc z niecierpliwością czekam na kontynuację tak świetnego RGP''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmierdzi Wiedźminem. Mówię że śmierdzi, bo to nie Wiedźmin, tylko jakaś jego mierna kopia.

I nikt mi nie wmówi, że pierwszy DAO nie był odpowiedzią na Wiedźmina, a tym bardziej ten drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż można przewidywać po trailerze prócz tego że na pewno wyciśnie siódme poty z mego lapka ;)? Absorbująca historia? Tak, głównie jej się spodziewam po DA jak zresztą po każdym RPG-u, bo w końcu jak RPG może mieć denną fabułę? Chciałbym też więcej wymagających zadań tzn. żeby gracz też musiał wytężyć swoje szare komórki i samemu dojść do rozwiązania. Rozwinięty system walk jak i magii też jest przeze mnie mile widziany.Trailer bardzo mnie zachęcił do zagrania w to cacko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer wygląda naprawdę fajnie. Podoba mi się to, że nasz bohatet wreszcie będzie mógł swobodnie mówić. Trochę dziwnie w DA:O wyglądał bohater, który był niemy. W DAII liczę na rozległy teren, więcej rodzaji przeciwników. Mam nadzieje, że fabuła będzie naprawdę silną stroną gry tak jak miało to miejsce w MEII. Liczę również na urozmaicone misje, ponieważ grając w MEII kilka miesięcy po mojej przygodzie z DA:O miałem dziwne wrażenie, że rozgrywka kręci się wokół tego samego. Zbierz armie pokonał zło i koniec. Chce zobaczyc dramatyczne sceny, wybory moralne, których konsekwencje będą nas dręczyć podczas kolejnych godzin gry, długie linie dlalogowe. Miło byłoby również czuć nawiązania do wydarzeń z Origins, abyśmy slyszeli o chwalebnych czynach bohatera, który pokonał arcydemona, takie małe rzeczy nie wpływają zbytnio na grę ale dodają smaczków. Mam nadzeje również, że zapisy gry z I będą miały spore znaczenie na świat z Dragon Age. Walka w DA:O bardzo mi się podobała. Mam nadzieje, że II będzie ulepszonym systemem walki z I. Pozostaje nam wszystkim, fanom mistrzów z Bioware czekać do marca 2011r. aby znów zagłębić się we wspaniałym świecie Dragon Age. Oby każdy z nas znalazł w DAII to czego oczekiwał. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadziałał na mnie ten trailer, lubię takie klimaty :) Nie jest może on tak epicki jak ten z Warhammer Mark of Chaos, ale jednak jest zacny. Przede wszytki muzyka, nie ma to jak dobry chórek, który przede wszystkim buduje klimat.
Jeśli tak będzie wyglądać zapowiadane połączenie magi i walki jestem za, kojarzy mi się to bardzo dobrze z wiedźminem. Chciałbym jeszcze zatrzymać się chwile przy bohaterze, podoba mi się sposób w jaki go kreują, mam nadzieje że będzie to mroczny mutherf*****, bynajmniej widać, że nie warto go denerwować bo inaczej rączka, noga, mózg na ścianie . Co mi się nie podoba to miecz, mam nadzieję, że nie będą tak przesadnie duże jak w pierwszej części,a także liczę na to, że ten Pan z którym walczy nasz kochany bohater nie należy do Plagi. Prosił bym o wroga który ma jakiś charakter, a nie tylko idzie by wszytko zniszczyć. A ze strony graficznej też prezentuję się bardzo dobrze, wiec teraz tylko czekam na wiadomości które interesują mnie najbardziej, czyli te dotyczące fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego spodziewam się po Dragon Age 2? Zacznijmy od tego, że poprzednik (Dragon Age: Origins) niesamowicie mi zaimponował muzyką stworzoną z epickim rozmachem, całkiem przyzwoitą grafiką oraz świetną fabułą. Dzięki niezwykle dobrej robocie odwalonej przez panów z BioWare uwierzyłem w ten świat do tego stopnia, że epickość wielu scen zwalała mnie z krzeseł, zaś przy innych łza sama kręciła się w oku. I właśnie tych rzeczy, jako wybredny weteran RPG oczekuję od dwójki. Przychodzą czasem takie dni, gdy po ciężkim dniu pracy piję przy biurku gorącego earl grey''a i co jakiś czas zerkam z nudy w okno. Tak się właśnie dzieje, gdy brakuje mi kolejnych odsłon Dragon Age! :D Widać, że twórcy chcą tym razem postawić bardziej na widowiskowość, ale jakoś mnie to póki co nie zraża i trzymam pełne kciuki w oczekiwaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem postać przedstawiona w trailerze to dziecko, pewne dziecko z Dragon Age: Origins (bez spoilerów ;p), owe dziecko posiada bardzo niezwykła moc także za sprawą wydarzeń z pierwszej części. No nieważne, w każdym bądź razie oczekuję ciekawszego rozwoju postaci, co do systemu walki liczę na lekkie modyfikację (raczej kosmetyka i wypieszczenie tego co już jest). Jednak najbardziej oczekuję jednego, zabezpieczenia nie do złamania dla piratów - błagam wręcz o to, nie chcę po raz kolejny usłyszeć od jakiegoś pirata jak kończy się gra nim nawet zdążyłem ją kupić; okropni piraci... <cry> <cry> ;/ ;( o_0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż.. widać bardzo ciekawą magię, oczywiście jeszcze lepszą grafikę.
A odnośnie końcówki filmiku - albo magia krwi w rękach wojowników albo <spoiler> na końcu DA:O była opcja, że arcydemon przechodzi do dziecka poczętego w rytuale<koniec spoileru> i to co zaprezentował bohater skojarzyło mi się właśnie z mocą dawnych bogów. A nóż właśnie taki siedzi w naszym Hawke''u i dlatego się w niego wcielamy. Nie wierzę, że znaleźli sobie jakiegoś ziomka w Fereldenie i zaangażowali go do drugiej części :P
Oczywiście to na pewno nie będzie ten, którego pokonaliśmy w Początku z racji czasu ( tak właściwie to dokładnie nie wiem ile przed czy po będzie miała miejsce akcja II ), ale być może już tego sprzed 400 lat?
Anyway.. ja chcę marzec!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, widać że w Dragon Age 2 nie zabraknie walki, która wygląda imponująco. Wierzę że wprowadzenie jednego bohatera będzie dobrym pomysłem tak samo jak w Mass Effect. Zastanawia mnie jednak, jaką siłą dysponuję bohater, mimo to zapowiada się wyśmienicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż, się zarejestrowałem, żeby to napisać. Kolega wyżej, Bad Comrade, napisał, że stawia na "moce smoków" i "smoczą krew"... Ciekawa koncepcja... a co powiecie, na to, że Hawke to dziecko Morrigan i Szarego Strażnika? Z mocami dawnych bogów, których sam do końca nie rozumie(i nie kontroluje jak pokazał trailer)...


ach... nie doczytałem. Już muradin na to wpadł. ;) Oczywiście, wątpię, aby te nasze dywagacje się sprawdziły, bo byłoby to zbyt proste jak na BioWare.

Interesuje mnie bardziej gameplay, niż trailer, który z samą rozgrywką ma zapewne niewiele wspólnego.

ps; nie ciekawi Was data premiery?? Wiosna 2011 to data wyjścia również SW: TOR. Czyżby BioWare, tak wierzył w swoje możliwości, że jest gotowy wydać te dwie gry "obok siebie"... wątpię... zwłaszcza, po komentarzach jakie przychodziły z Kanady. Mianowicie, że był zbyt mały odstęp czasu między wydaniem Mass Effect 2, a Dragon Age.
Czy więc myślą, że fani Dragon Age, to nie fani Star Wars i na odwrót? Skąd więc zapowiedzi w stylu:" SW: TOR będzie grą marzeń naszych fanów. Grą marzeń fanów Dragon Age i Mass Effect."

Wniosek nasuwa się jeden. Premiera, którejś gry będzie przełożona... chyba niestety TOR''a, ponieważ tam nie ma dokładnej daty podanej, w przeciwieństwie do DA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować