Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GC 2010: Zobaczy gorący trailer Dragon Age II i wygraj Dragon Age: Początek!

118 postów w tym temacie

Najpierw trailer:

To co zobaczyłem... nie da sie tego tak poprostu opisać słowami... ale to co napisze to napewno za mało.
Ten trailer jest poprostu cudowny, ciary mi przechodzą nawet kiedy go przestałem setny raz ogladać.
To jest poprostu cudo. A muzyka to już nie mówie, mają chłopcy talent, ojj mają.

A co do konkursu:

Po tym co zobaczyłem, sądze i mam nadzieje że gra bedzie dużo krwista niż poprzedniczka, jestem takim małym fanem efektów gdzie kończyny się poprostu tną jak chcesz (jak to zrobili i robią w MGS5: Risen) więc mam nadzieję ze dodadzą taki właśnie efekt.

Druga sprawa, spodziewam się iż gra będzie miała WIĘKSZY wpływ Twoich czynów w czasie rozgrywki, i to jak cokolwiek wykonasz w czasie wlasnie tej rozgrywki bedzie mialo DUŻY wpływ na koniec przygód, niż miała poprzedniczka. To będzie już wystarczające żeby kupić kolekcjonerke nawet za 1000zł :D Taki głupi jestem :D

Trzecia sprawa, zaskoczyła mnie ta moc tego "bohatera", wyglądało to jakby był z tych po złej stronie. Tak więc, mam nadzieje że będzie można wybrać którą ścieżką bedziesz chciał kroczyć czy dobrą czy złą, i jak to ma miejsce w mass effect, dla tych osobnych ścieżek mam nadzieje ze bedą inne zadania do wykonania, co będzie miało skutek na fabułe i co bedzie oznaczalo ze gra bedzie na kilkaset godzin.

Czwarta sprawa, jeśli chodzi o grafike, wiadomo to trailer co nie ma żadnego zwiazku z grafiką, i co wiadomo napewno że grafika bedzie o niebo lepsza, to wciąż myśle ze jakby sie bardziej postarali, to mogliby zrobic gre (pod wzgledem graficznym) bardzo realistyczną, bo jesli chodzi o Dragon Age 1, to niezbyt ona piękna :P (i odrazu mowie ze nie chodzi tylko o grafike :))

Piąta sprawa, system walki. Na jakimś trailerze widziałem co nie co system walki, ale niestety nie bohatera, tylko mobów (potworów) które go atakowały, i szczerze to nie bylo za duzo pokazane. Tak więc, mam nadzieje że system walki bedzie strasznie fajny, a nawet marzeniem, podobny do tego z trailera. To byłoby wręcz cudowne. A żeby to było możliwe, trzeby było wykorzystać klawiature i myszke, przy pomocy ktorej dałoby sie wykonac rozne kombosy, a przy samej myszce to nie możliwe raczej.

Szósta i ostatnia sprawa, muzyka. Oby była taka jak na tym trailerze. Zaskoczyła mnie ona, ponieważ jest podobna do tej z DA1, może dlatego bo to ta sama melodia, tylko że ja bardziej podrasowali, i chyba dzięki niej mi ciarki przeszły przy ogladaniu tego trailera. Więc, mam nadzieje ze melodia bedzie taka jak na tym trailerze, a może być nawet i lepsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Dragon Age II man oczekiwania iż będzie to wciągający i wielogodzinny świat fantasy w którym każdy wybor ma znaczenie. Chciałbym żeby świat gry również składał sie z wiejskich gospodarstw jak i wielkich miast po mroczne miasta. Ciekawie by było gdyby było tak jak na trailerze gdzie bohater może władać magią jak i mieczem, lecz żeby był jakiś balans. Interesująca też może być historia głównego bohatera. Podejrzewam iż będą zwroty akcji gdzie gracz zacznie się zastanawiać czemu się tak stało, będzie myśleć czy gdyby zrobił inaczej to czy losy potoczyłyby się inaczej. Mam też nadzieje że gra dostanie jakieś wsparcie DLC od twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od gry oczekuje bardzo dobrej i interesującej rozgrywki, wciągającej fabuły oraz bardziej rozbudowanego systemu walki. Mile widziane nowe umiejetności i ciekawsi wrogowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer bardzo ładny, zgrabny i powabny - no a serio to elementy walki rodem z 300 i tu chyba to nawiązanie BioWare "walcz jak spartanin". Ciekawa i dynamiczna walka z ładnymi czarami i jak gra będzie wyglądała podobnie to myślę, że będę bardzo zadowolony. Mam nadzieję, że nie pójdzie w stronę uproszczenia rozgrywki kosztem elementów fabularnych. Dla mnie najważniejsza jest historia przedstawiana w grze, sposób jej podania a nie grafika - kolorowa i błyszcząca. DA Początek miał to wszystko w sobie; BioWare robiło i robi świetne gry więc jeśli Panowie nie zeszli na ciemną stronę (nie)mocy to powinna, pomimo wielu kontrowersji takich jak kółko dialogowe, brak bezpośredniej kontynuacji pierwszej części odnieść wielki sukces.
Aha - jeszcze jedno - Hawke widać ma moc i to nie byle jaką więc kolejne szczęśliwe dziecko? moc podarowana od Flemeth? czy uderzenie pioruna w burzową noc? Tyle pytań... poczekamy, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im więcej informacji na temat Dragon Age II pojawia się w sieci, tym bardziej zaczynam się obawiać o przyszłość tej gry. Coraz częściej mam też wrażenie, że BioWare nie potrafi uczyć się na własnych sukcesach. DA: Początek był świetnym powrotem do klasyki gier cRPG – pozwalał stworzyć dowolną postać i pokierować jej losami „od zera do bohatera”. Tymczasem wszystko wskazuje na to, że jego kontynuacja podzieli los Mass Effect 2 i ze znakomitego RPGa przekształci się w zwykłą grę akcji. Bardziej dynamiczny system walki oczywiście nie zaszkodzi, ale oby nie zabrakło w tym wszystkim miejsca na RPG.

Zwiastun – pomimo dobrego wykonania – nie zrobił na mnie większego wrażenia (miałem nadzieję, że zostanie pokazany gameplay). Nie rozumiem, skąd pomysł na ten dziwaczny miecz rodem z japońskich gier i filmów. Liczę, że w grze szybko będzie można zastąpić tę zabawkę tradycyjnym ekwipunkiem. Mam też nadzieję, że te magiczne zdolności bohatera są tylko efektownym urozmaiceniem filmiku. Osobiście jestem zwolennikiem wyraźnego podziału klas – wojownik ma walczyć, mag czarować itp., jakichkolwiek hybryd po prostu nie trawię. Mam nadzieję, że nie powstanie z tego kolejny The Elder Scrolls czy Gothic.

Szkoda, że BioWare nie pozostaje przy jednej koncepcji gry. W DA: Początek opowiedziano jedną historię, DA 2 będzie o czymś zupełnie innym, w DA 3 pewnie wymyślą jeszcze coś innego. Ja wychowałem się na BG i lubię epickie historie opowiadane przez kilka części – głównie dlatego pogodziłem się z bolesnym uproszczeniem Mass Effect 2 i przeszedłem grę do końca. Myślę, że większość fanów do pełni szczęścia wystarczyłaby tylko odświeżona grafika i kontynuacja fabuły z pierwszej części.

Oczywiście są to tylko spekulacje oparte na szczątkowych informacjach, które zostały do tej pory ujawnione. Wciąż mam nadzieję, że Dragon Age II jednak dorówna swojemu poprzednikowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 09:23, michal_w napisał:

Info dla "spostrzegawczych", Flemeth już od jakiegoś czasu widać na oficjalnych tapetach
a nawet na obrazku do tej informacji (pani obok napisu Dragon Age II) i spotkamy ją gdzieś
na początku kiedy ratuje tyłek naszemu bohaterowi i jego siostrze. :-)


Eeeerrr...ale to nie jest Flemeth? ^^'' To jest Hawke w kobiecej wersji (tak, niczym z naszym Pastuszkiem też będzie można mu AŻ wybrać płeć). Zwróć uwagę: identyczna broń, do tego "płonąca" ręka ...aczkolwiek lewa, na trailerze miał prawą... poza podobna jak z filmiku.

Flemeth dopiero tutaj się - swoim głosem - objawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś mi zada pytanie(przypuśćmy na ulicy) co sądzę o trailerze DA2 odpowiem tak:
Dragon Age Origins to jedna z najlepszych gier w jakie grałem. W DA2 lekko zwątpiłem po informacjach które otrzymaliśmy, ale trailer pokazał, że moc BW nie słabnie. Jeśli gra będzie chociaż w 10% taka jak na tym trailerze to będzie wielka. Nie sądzę, żeby był inny na tyle poważny kandydat co DA2 na tytuł gry roku 2011 dlatego ślepo mówię że będzie to chociaż najlepsza gra RPG 2011. Napewno dalej czuję lekkie obawy co do DA2, czy sprosta "wyzwaniu" tychże nowości, ale to co widzę i czytam przekonuję mnie że nie się raczej nie zawiodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 22:24, Dexter_McAaron napisał:

Eeeerrr...ale to nie jest Flemeth? ^^'' To jest Hawke w kobiecej wersji (tak, niczym
z naszym Pastuszkiem też będzie można mu AŻ wybrać płeć). Zwróć uwagę: identyczna broń,
do tego "płonąca" ręka ...aczkolwiek lewa, na trailerze miał prawą... poza podobna jak
z filmiku.

Flemeth dopiero tutaj się - swoim głosem - objawiła.

Oficjalna tapeta od EA/Bioware nazywa się yyyDA2_Flemeth_1920x1280.jpg zgadnij kto się pojawi jak klikniesz? :-)

Najmocniej przepraszam za spamowanie w temacie konkursowym. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym , żeby gra miała trochę więcej questów . Była trochę trudniejsza dla doświadczonych graczy , bo taki gracz co przejdzie Dragon Age II w np. 7godz co będzie później robił ? :( Więcej questów i poziom trudności będzie wciągające gracza do gry i przedłuży grę :) Można , by zrobić grę trochę bardziej krwistą ale bez przesady :) Gra będzie od +18 lat więc można zrobić trochę więcej krwi , dodać brutalniejsze postacie np :) Zadziwiło mnie jedna rzecz :) Nasza postać posiadała by tak jakby moce smoków ? :) Kula ognia na zwiastunie nawet fajnie wygląda ale ciekawe jak będzie wyglądać w grze :) Jak widać na zwiastunie postać dobrze posługuje się bronią jak i magią. Może to zrobić grę troszkę za łatwą , ale to się zobaczy :) Kiedy postać zadaje Trafienia Krytyczne można , by zrobić więcej krwi :) Gra zapowiada się ciekawie :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po najnowszym trailerze spodziewam się bardzo dynamicznej gry oraz nadzwyczaj efektownych czarów, mam nadzieje że gra pokaże najazd Gunari na Fereldan, bo to przecież z jednym z nich na filmiku walczy nasz bohater Hawke. Spodziewam się, że dwójka dorówna a nawet pobije sukces jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 09:20, michal_w napisał:

Oficjalna tapeta od EA/Bioware nazywa się yyyDA2_Flemeth_1920x1280.jpg zgadnij kto się
pojawi jak klikniesz? :-)


No proszę, faktycznie. Niemniej dalej będę upierał się przy swoim ;>

Spójrz na elementy zbroi na tym concept art''ie, albo przynajmniej na jej "ogólny design", a następnie porównaj z tą tapetą. Dodaj dziwną moc w łapie, glewio-gizarmę w drugiej ręce...i mamy Hawke''a w spódnicy.

Przynajmniej mi to jakoś tak pasuje i się zgrabnie w całość układa ;> Zwłaszcza że nie wyobrażam sobie przepotężnej wiedźmy uciekającej się do biegania z pałą w dłoniach - po cuś w końcu nauczyła się zmieniać w te smoki, nie?

20100819111255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedewszystkim ciekawi mnie czy fabuła dwójki będzie miała korzenie w jedynce. Chciałbym żeby były ukazane losy dziecka Morrigain, inwazji darkspawnów. Chciałbym żeby można było zwiedzić więcej niż tylko Feralden ale większą część całego świata dragon age. Moim marzeniem byłoby także by nasi towarzysze w grze byli pełni humoru a nie sztywni jak posąg. No i oczywiście chce widzieć nowy silnik graficzny na największych obrotach: dynamiczna walka+ bardziej rozwinięta inteligencja przeciwnika( trudniejsze poziomy trudności niż w jedynce :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2010 o 18:49, Praza napisał:

Gra jest od 18 lat więc dlaczego nie pójść na
całość i przedstawić świat choć troszkę bardziej brutalniej ? Więcej krwi i efektów trafień
krytycznych na pewno będą miłym przerywnikiem podczas eksploracji jaskiń i lasów.

Więcej krwi? w Dragon Age''u? W grze, w której po zabiciu pomiota cała twoja drużyna jest obryzgana krwią od stóp do głów? Ja bym raczej wolał mniej krwi. W sensie, w w takich bardziej realnych ilościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się ciekawie. Ucieszyłoby mnie gdyby nasz bohater miał moce takie jak zmiana w istotę podobną do smoka, kula ognia itp. Fajnym dodatkiem również by było gdyby nasz bohater posługiwał się tak dobrze mieczem jak w trailerze oraz posiadał tak zwane combosy, które łączyły by ze sobą miecze i czary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym sobie życzył dopracowania technicznego... nic tak nie irytowało w pierwszym DA od tej strony jak użycie już leciwego silnika Aurora i te boskie spadki frame rateu z 60 na 30 podczas wizyty w dużych miastach, już chyba nawet Unreal Engine lepiej by to ogarniał - czego dowodem jest chociaż by ME2.
A w ogóle bym sie nie pogniewał za koncepcje taka jak w ME - rpg akcji, dynamiczna real timeowa walka, porządna fabuła, dobrze reżyserowane scenki, żywe dialogi.
Nazwijcie mnie profanatorem - ale ja po tej grze nie oczekuję cRPG stulecia ani "następcy baldura", oczekuje tylko dobrego szpila z porządną, mocna fabułą i grywalnym systemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po drugiej części spodziewam się tego wszystkiego, co przyczyniło się do sukcesu pierwszej części DA:O : wciągającego mrocznego klimatu świata, dużej ilości map i obszarów do zbadania, wielu kompanów możliwych do przyłączenia i rozbudowanych dialogów z nimi. Jakość grafiki w trailerze powala, więc o jej jakość w kontynuacji gry jestem spokojny. Mam wielką nadzieję, że gra będzie miała podobny stopień trudności, jak część pierwsza, zbyt łatwa gra rujnuje całą radość z rozgrywki i jest marnotrawstwem genialnej opcji wybierania taktyk w DA:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age Początek, wraz z dodatkiem Przebudzenie jest moim zdaniem jednym z najlepszych komputerowych RPG''ów, które dotychczas zawitały na tej platformie. Gdyby dwójka była jeszcze lepsza od pierwowzoru, to chyba bym nie oderwał się od komputera przez kilka dni. Mam nadzieję, że druga część przyniesie nam równie dobrą fabułę jak w jedynce (bylebyśmy nie musieli ratować znowu świata), tak samo dobrą muzykę oraz wspaniałą obsadę aktorską, która uczestniczyła w tłumaczeniu gry. Czekam z niecierpliwością !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować