Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GC 2010: Zobaczy gorący trailer Dragon Age II i wygraj Dragon Age: Początek!

118 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2010 o 12:41, Madoc napisał:

> Gra jest od 18 lat więc dlaczego nie pójść na
> całość i przedstawić świat choć troszkę bardziej brutalniej ? Więcej krwi i efektów
trafień
> krytycznych na pewno będą miłym przerywnikiem podczas eksploracji jaskiń i lasów.

Więcej krwi? w Dragon Age''u? W grze, w której po zabiciu pomiota cała twoja drużyna
jest obryzgana krwią od stóp do głów? Ja bym raczej wolał mniej krwi. W sensie, w w takich
bardziej realnych ilościach.



Ja bym chciał więcej dojrzałego ukazywania krwi. W jedynce postacie są całe obryzgane czerwienią chyba tylko po to żeby było cool.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 21:34, wizarrd napisał:

Tymczasem wszystko wskazuje na to, że jego kontynuacja podzieli los Mass Effect 2 i ze
znakomitego RPGa przekształci się w zwykłą grę akcji. Bardziej dynamiczny system walki
oczywiście nie zaszkodzi, ale oby nie zabrakło w tym wszystkim miejsca na RPG.


A to jedynka była cRPG''em? Mnie to bardziej wyglądało na hack''n''slash z dialogami ale skoro tak twierdzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 15:00, GoldenDragon napisał:

Jeżeli sprawdzi się to, co napisałem, to będzie można stwierdzić, że strategia EA
dotycząca Dragon Age - to stworzenie gry dla mas, a nie dla elitarnych odbiorców.



Kto tworzy gry dla "elitarnych" odbiorców? Zastanów się, w jakiej ilości kopii taka gra by się sprzedała? :P Studio by zbankrutowało, bo koszty produkcji kilkukrotnie przewyższyłyby zyski. Sad but true.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego spodziewam się po Dragon Age 2? Przecież to banalne :P. Chciałbym aby gra posiadała wszystkie cechy pozytywne swojego poprzednika , wpinała w fotel na długie godziny. A jaki ma być sam bohater?Na pewno nie tak "wykoksany" bo będzie za prostu ^^, żeby nie golił brody bo genialnie w niej wygląda i żeby wyjaśniło się co ma wspólnego z tą kobitką. Mam również nadzieję ,że narrator znajdzie też gdzieś swoje miejsce w grze bo naprawdę tworzy klimat. . Pozdrawia nie prawdziwa ,lecz równie "wykoksana" Lara Dorren.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer przedstawia walkę pomiędzy człowiekiem, a czymś, co na pierwszy rzut oka przypomina demona, podczas której ten bardziej ludzki jej uczestnik doznaje wizji prawdopodobnie związanej ze swoimi wspomnieniami. Zatem pierwsze, co nasuwa się na myśl po obejrzeniu owego trailera to intrygująca z pewnością fabuła gry, na którą wskazują zarówno postaci walczących, jak i obrazy ukazane we wspomnianej wizji. Kolejny fakt bardzo rzucający się w oczy to walka, która nie opiera się tylko na jednym konkretnym stylu, a raczej jest połączeniem magii i użycia broni białej. Być może jest to zapowiedź bardziej zbalansowanego rozwoju postaci, w stosunku do innych gier z tego gatunku, w tym chociażby Dragon Age: Origins. Oczywiście tak pięknie dopracowany trailer daje również nadzieję, na pięknie dopracowaną grafikę podczas gry, przy czym poprzeczka jest tu już wysoko ustawiona przez jej poprzednią część. Kolejny pozytyw, którego wprost nie da się pominąć to wspaniała muzyka obecna w trailerze. Świetnie dopełnia ona jego klimat, sprawiając, że aż chce się zagrać. Każdy trailer powinien działać na graczy, tak jak ten zadziałał na mnie - napełniać niecierpliwością towarzyszącą oczekiwaniu na premierę gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego nowego tym razem oczekuje?
Wiem, że na pewno go zmaniakuje.
Aby było wiele super efektów.
I wiele różnych achievementów.

Aby i ten RPG był dla mnie wyzwaniem.
Jeśli nie będzie to poskarżę się mamie. ;)
Jestem nastawiony na super fabułę.
Że podczas questa nie wyłapię zamułę.

Grając w Dragon Age nowego,
Nie odejdę na minutę od niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry trailer,a w Dragon Age II chciałbym właśnie tak jak na trailerze żeby bohater umiał władać zarówno magią jak i bronią białą, powinno być też zdecydowanie więcej smoków niż w DA:Początek tam z tego co pamiętam były tylko 3 wielkie smoki(jak się mylę to mnie poprawcie).Mam nadzieję że gra dorówna pierwszej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, aby DAII utrzymała klimat jedynki, aby była lepsza grafika, lepszy system dialogowy, lepsze walki( w Dragon Age Początek nie podobały mi się ), Rozwiązanie a la ME z systemem dialogów i systemem rozwoju postaci. A poza tym ciekawszą fabułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age II. Chciałbym aby ta gra była budowana na fundamentach swojej poprzedniczki. Pierwsza część jest naprawdę świetna. Oczekuję poprawionego systemu dialogowego. Chciałbym aby fabuła była równie dobra jak ta z poprzedniczki. Ba! Chciałbym aby była lepsza. Chciałbym aby tą grą się żyło aby gra była jeszcze żywsza! Oczekuję od ekipy z EA, że nie spaprają sprawy i gra zasłynie dużą dawką uderzeniową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age II nadal jest rasowym rolplejem i basta. Zaskoczyło mnie natomiast odejście od wybierania rasy,co jest standartem w fantasy RPG, ale przysluży się to ożywieniu głównego herosa, który będzie sam wypowiadał swoje kwestie. Już teraz można powiedzieć, żę DAII powtórzy sukces pierwszej części, albo i go przebije co jest bardzo prawdopodobne. Używanie sytemu dialogów podobnego do tego z ME jest dobrym pomysłem. Teraz wybory między dobrem/złem będą wyraźniejsze poprzez dźwiekowy udział bohatera w dialogach. Mimo kilku istotnych zmian to nadal DA czyli gra twórców klasyków RPG. Gry za którymi stoi BioWare zawsze osiągają swoje cele i jeszscze nigdy nie zawiodły. Na pewno można się spodziewać kolejnej masy DLC zapewne darmowych jak przy ME2 i o wiele więcej tych płatnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie DA II powinien zawierać zarówno epicką przygodę, emocjonujące pojedynki jak i postaci z krwi i z kości. Przygoda, pełna napięcia i nieoczekiwanych zwrotów akcji, wciągająca gracza niczym wir w świat gry. Przygoda, która zostanie w pamięci na długo i sprawi, że jeszcze nie raz i nie dwa wróci się do DA II.
Pełne akcji jak i emocji pojedynki z wymagającymi przeciwnikami. Walki w których i gracz wczuję się swą postać, poczuję jej gniew, siłę, strach jak i radość ze zwycięstwa.
Postacie, które dostarczą radości jak i smutku, czyniąc tym świat w którym żyją jeszcze ciekawszy . Postacie mające swą własną historią, jak i indywidualnym podejściem do wszelkich spraw i życia.

A jako całość przetrwa okres czasu i dołączy do grona niestarzejących się grona gier RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche mi to przypomina piekło Dantego - nie wiem skad takie skojarzenie:P a miecz bohatera (?) jakis taki dziwny, cos jakby wykałaczka skrzyżowana z podwójnym mieczem świetlnym:D ale ujdzie w tłoku! A ta moc, uhuhuuuu bedzie krwawo ale to wlasnie wszystkie dziewczynki lubia najbardziej: krew i przemoc!:D O taaaaak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age: Origins jest porządnym cRPG. Chciałbym aby jego kontynuacja przebiła jego poziom. W trailerze podoba mi się to ,iż główny bohater włada zarówno mieczem jak i magią, jednak myślę, że twórcy gry powinni sprawić żeby Hawke (główny bohater) nie był przez to jakiś super dopakowanym herosem, kładącym na łopatki każdego przeciwnika jednym ciosem. pojawiające się na trailerze moce mogłyby być mocą smoków.
Zasmucił mnie fakt, iż w drugiej części Dragon Age nie będzie możliwości zmiany rasy postaci głównej. Trudno jest mi przełknąć zmianę systemu dialogów, może i wyjdzie to grze na dobre ale jestem do tego dość sceptycznie nastawiony.
Reasumując chciałbym aby twórcy nie zmieniali systemu dialogów i dali możliwość wyboru rasy i płci postaci, ponieważ niektóre zmiany mogą przyczynić się do upłycenia rozgrywki. Oczekuje od Dragon Age II wielu barwnych postaci niezależnych, kompanów z charakterem i przygody której długo nie zapomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2010 o 08:56, Ostrowiak napisał:

Jade Empire. A monopol na wazelinę ma crpgfan :O

jade empire też jest udaną grą z bardzo fajnym klimatem i fabułą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym żeby Hawke był synem morrigan i głównego bohatera z dragon age 1. No i jeszcze żeby on spotkał swoją matkę czyli morrigan. Chciałbym też żeby wojownik i łotrzyk też mieli jakieś małe zdolności magiczne. Na przykład dwa zaklęcia takie jak kula ognia i coś innego. Było by fajnie też gdyby Hawke odziedziczył coś po rodzicach. Na przykład po ojcu jakiś miecz a po matce zdolności. Ale NAPRAWDĘ BARDZO chciałbym żeby Hawke miał jakąś moc po arcydemonie , bo w dragon age 1 na koniec moc arcydemona miała zostać zapieczentowana w dziecku Morrigan czyli w Hawke. Chcę żeby gra była nie za łatwa. Było by fajnie gdyby było duzo broni i zbroi o nazwach na przykład ZĄB SMOKA albo PAZUR WILKA. Myślę że w dragon age 2 powinna być duża rozwinięta fabuła. Moim zdaniem powinno być w tej grze dużo zadań pobocznych. Bardzo podoba mi się grafika i postać główna w dragon age 2. Obyście ich nie zmieniali. Chcę też żeby były nowe stworzenia i dużo smoków. A w jedynce była raz mowa że szarzy strażnicy lecieli na wojnę na gryfach . Chciałbym żeby w dragon age dwójce była taka możliwość ale ten kto nie chce to nie będzie musiał z niej korzystać. Interesuje mnie też to że w dragon age 2 naszemu bohaterowi powinien towarzyszyć pies rasą podobny do owczarka niemieckiego. Podkreślam że podobny a nie taki sam jak owczarek niemiecki. W dragon age 2 mogły by świecić oczy głównemu bohaterowi. Ale nie cały czas tylko w niektórych momentach na przykład w czasie walki. Chciałbym też żeby w dragon age w miastach były jakieś atrakcje na przykład konkurs łuczników który by polegał na strzelaniu do celu. Podoba mi się tez że nasz bohater ma swój głos i będzie mówił. Dobry pomysł mieliście też żeby zastąpić dialogi na ikonki stylu wypowiedzi. Na pewno w dragon age 2 nie może zabraknąć ulepszonego stylu walki. Tylko żeby dragon age 2 nie zmieniło się w nawalankę tak. Styl walki nie ma być nawalanką. Ma być po prostu taki jak w dragon age 1 tylko ulepszony. Chcę jeszcze żeby w krwi głównego bohatera płynęła smocza krew. To już cała moja wypowiedz. Chcę żeby dragon age 2 był mieszanką mojej wypowiedzi i tego trailera. KONIECZNIE PRZECZYTAJCIE MOJĄ WYPOWIEDZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować