Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GC 2010: Gorący trailer Need for Speed: Hot Pursuit i konkurs!

119 postów w tym temacie

Ja oczekuję naprawdę świetnej odsłony need for speeda.Wielu emocjonujących pościgów ,które będą nawet lepsze niż w Most Wanted.Wspaniałego modelu zniszczeń znanego z serii Burnout.Rozległych tras pośród malowniczych krajobrazów i grywalnego oraz wciągającego multiplayera stawiającego na rywalizację o pierwsze miejsce w rankingach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od Hot Pursuita czyli najnowszej odsłony serii Need For Speed oczekuję przede wszystkim spełnienia obietnic twórców oraz oczekiwań jakie stawiam osobiście tej grze. Oglądając najnowszy trailer utwierdzam się w przekonaniu, iż ta wersja NFSa przywróci dawny blask marce która została lekko nadszarpnięta poprzez np. Undercovera. Liczę na to, że grając w Hot Pursuita dane nam będzie czuć klimat który był wyczuwalny w pierwszych odsłonach Need For Speera a przede wszystkim NFSa III Hot Pursuit i Hot Pursuita 2. Marzę o tym aby ponownie móc zatopić się w świecie Need For Speeda bez opamiętania a owy świat dawał mi wszystko czego pragnę od porządnej, nieprzeciętnej wyścigówki. Chcę znów bez chwili wahania krzyknąć, że oto nadszedł nowy król wyścigówek. Chcę by moje dłonie mające w uścisku wieniec kierownicy MOMO ponownie się spociły od nadmiaru zakrętów a nogi męczyły się od wciskania na przemian pedału gazu i hamulca, aby na mojej twarzy rozkwitł uśmiech zadowolenia i wreszcie aby największym problemem było to za kim się opowiedzieć, za policjantami czy uciekinierami. Autem o którym marzę aby znalazł się w tej części gry jest Peugeot 406 Coupe, jedno z najpiękniejszych coupe ostatnich kilkunastu lat.

Tego, że to auto się pojawi pewny nie jestem. Natomiast jestem pewny, iż gra zaserwuje nam piekielnie mocną dawkę adrenaliny przy akompaniamencie wyśmienitej muzyki a całość zostanie okraszona wspaniałą oprawą graficzną a wszystkie te rzeczy wspólnie wyznaczą nową jakość wśród gier o tematyce wyścigowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego oczekuję od nowego Hot Persuit - tego co wiele osób, tzn powrotu do tego, czym u podstaw była seria Need For Speed. W moim rozumieniu w ND4SPD zawsze chodziło o przyjemność ze ścigania się. To, że auta były licencjonowane nie miało nigdy za zadanie zrobić z tej gry symulatora. To miało tylko stworzyć odpowiednią otoczkę do rozgrywki. Sterowanie miało wymagać spuszczenia palca z gazu, ale nie obawy przez jego zbyt mocnym wciśnięciem :)
Po nowej części oczekuję, aby w dużym stopniu przypominała pierwszego Hot Persuite. Aby policja przez radio informowała gdzie rozstawia blokady oraz kolczatki aby bez spowolnienia mozliwe było je ominąć. Ingerencję śmigłowca najchętniej bym widział co najwyżej w formie takiej, jaka była w Most Wanted (kiedy kurzem ogranicza widoczność). Z nowości najbardziej bym liczył na odpowiedni algorytm zachowania ruchu ulicznego. Tak, aby wymagał zręcznej ręki, ale jednocześnie nie stwarzał sytuacji bez wyjścia. To plus odpowiednia oprawa graficzna oraz dźwiękowa (ala oryginalny HP plus efekty dźwiękowe z Underground 1) dawały by wyścigi wręcz idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja spodziewam się dużooooo dynamiki, bo to w końcu Criterion :] Wąskich luk między samochodami i niesamowitego refleksu, żeby do nich trafić. W życiu prywatnym raczej nigdy nie będzie mi dane wsiąść za kółko Ford''a Shelby''ego, ale mam wielką chęć, aby pouciekać nim w wirtualnym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze w samochodówkach najbardziej interesowały mnie rozmaite kraksy, modele zniszczeń oraz pościgi bez zasad. Słowem: to, czego nie ujrzysz na torach F1. Tego też oczekuję od najnowszego NfS-a- wypadki rodem z Hollywood, emocjonujące pościgi z udziałem helikopterów i całej armii wozów policyjnych. Liczę także na dopracowane sterowanie i piękną grafikę, czyli standard w serii NfS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na mega pościgi po autostradach mijając samochody mega drifty i oczywiście prędkość duża duża i jeszcze raz duża to musi być odjazd jak wsiądę za kółkiem wirtualnego samochodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim po nowym NFS: Hot Pursuit spodziewam się świetnej grafiki, dużej interakcji z otoczeniem, dużej ilości pościgów, dużej ilości pojazdów oraz tego, że gra powróci na dawne tory i ten NFS przejdzie do legendy i będzie przez pewien czas Bestselerem.

W grach bardzo podoba mi się również "tryb" rozwalania samochodów (niczym w Flatout lub Burnout) czyni to grę o wiele bardziej ciekawszą! Rzeczą której nie można też przegapić to jest to czego w zwykłej samochodówce nie spotkamy, chodzi mi o "wczuwanie" się w rolę Policjanta (mam nadzieję, że tryb Policji będzie dość długi i dobrze rozbudowany). Jest to na pewno bardzo ciekawa i niezbyt często spotykana możliwość, co czyni grę jeszcze ciekawszą. Mam nadzieję, że gra po dłuższym graniu nie stanie monotonna i nudna.

(

Spoiler

Miejmy przede wszystkim nadzieję, że NFS:HP będzie ciekawsza od kilku poprzednich części

) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem we wszystkie części NFSa :) od samego początku powstania serii. Jeszcze na Pentiumie [ha ha mało kto wie co to było]. Były wydania lepsze i gorsze, ale zawsze, niezmiennie i jednakowo zawsze podobały mi się trasy przez las. Przejścia, z odcinka otwartego w las, potem z lasu znowu jakaś wioseczka itp. Po drodze jakiś tunel (z oknami lub bez), jakaś HOPa. Otoczenia w NFSach zawsze były przyjemne (No... w Undergroundach migaczkowe nieco), po prostu ładne. I to uczucie prędkości... nie musiałem zerkać na zegarek aby widzieć, ze jadę z 300 km/h (oprócz Shifta... który bardziej przypomina TOCĘ, gdzie przy prędkości 50 km/h i lekkim skręcie piszczą mi opony). I CO Z TEGO, że po przywaleniu w bandę samochód nadal był cały... nie o uszkodzenia chodziło w eNeFeSach, ale tytułowe "pragnienie szybkości". Z tego co widzę znowu wroci ''stary'' dobry NFS... i znowu nie puszczę palca ze strzałki w górę (tak tak... to klawisz GAZ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się już doczekać by pokierować Fordem Shelby. albo Dodgem Challenger - te auta są piękne ;). Po cichu jeszcze liczę że doczekam się splitscreena. Do dziś gram z bratem w Hot Pursuit 3 na jednym ekranie. Tego mi brakuje ostatnio w ścigałkach. A jedyne czego mogę teraz oczekiwać to premiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się najbardziej podoba widoki w grze NFS Hot Purusuit, ale także jest realistyczna, wypadki, uszkodzenia itp.,ale najbardziej lubię pościgi przez policję. Ale zabrakło według mnie 2 samochodów: Mustang GT, Mercedes Benz oraz BMW. Ja chciałbym żeby połączenie z NFS Most Wanted, ze starym Purusuit. Oczekuję że bęzie chociaż zastrzyk Adrenaliny. NFS mógłby wejść szczyt gdyby było bronie w samochodach, rozwalanie przeciwników, wybór broni oraz opancerzenie coś nowego w to wprowadzić. Że to by się działo w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zobaczeniu trailera mam nadzieję, że gra będzie godnym następcą HP2. Aż się łezka w oku kręci, kiedy sobie przypomnę, jak kilka lat temu pocinałem w tą gierkę. Świetna grafika, grywalność no i klimat. Niestety brakowało wtedy tej fizyki, której tutaj jak widzę, nie brakuje. Mam nadzieję, że do naszej dyspozycji zostanie oddana większa ilość wozów i do tego widok z wnętrza wozu... To by było coś.
"Jedynka" pod względem tworzenia swojej własnej postaci (nie nie, wyborze swojej postaci z kilku dostępnych schematów) przypominała mi TDU (właściwie, to na odwrót). Chciałbym, by i w nowym HP tego nie zabrakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grze najbardziej mi się podobał pościg policyjny i wypadek samochodowy.w grze powinien znajdować się samochód Ford Mustang który jest legendą wyścigów.W grze jest utrudnienie podczas pościgu ponieważ goni cię szybki radiowóz policyjny i helikopter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grze najbardziej mi się podobał pościg policyjny i wypadek samochodowy.w grze powinien znajdować się samochód Ford Mustang który jest legendą wyścigów.W grze jest utrudnienie podczas pościgu ponieważ goni cię szybki radiowóz policyjny i helikopter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grze najbardziej mi się podobał pościg policyjny i wypadek samochodowy.w grze powinien znajdować się samochód Ford Mustang który jest legendą wyścigów.W grze jest utrudnienie podczas pościgu ponieważ goni cię szybki radiowóz policyjny i helikopter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grze najbardziej mi się podobał pościg policyjny i wypadek samochodowy.w grze powinien znajdować się samochód Ford Mustang który jest legendą wyścigów.W grze jest utrudnienie podczas pościgu ponieważ goni cię szybki radiowóz policyjny i helikopter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grze najbardziej mi się podobał pościg policyjny i wypadek samochodowy.w grze powinien znajdować się samochód Ford Mustang który jest legendą wyścigów.W grze jest utrudnienie podczas pościgu ponieważ goni cię szybki radiowóz policyjny i helikopter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grze najbardziej mi się podobał pościg policyjny i wypadek samochodowy.w grze powinien znajdować się samochód Ford Mustang który jest legendą wyścigów.W grze jest utrudnienie podczas pościgu ponieważ goni cię szybki radiowóz policyjny i helikopter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym NFS oczekuje przede wszystkim klimatu, klimatu jaki mial Most Wanted oraz wczesniejsze czesci. Czeste poscigi z policja to takze obowiazkowa czesc NFS. Mam takze nadzieje na zobaczenie w grze nowych modeli aut i wspanialej grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować