Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GC 2010: Dragon Age II - data premiery

36 postów w tym temacie

Producenci Wiedźmina powinni mieć przynajmniej 5-6 tygodniowy margines dzielący ich grę od premiery DA2.
Anyway - jestem niemal pewien że Wiesiek swoją miodnością wgniecie DA2 w glebę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2010 o 18:37, Wrukos napisał:

Ja twierdzę ciut inaczej. Patrząc na pierwsze części obu gier zdecydowanie stawiam na
Dragon Age II. Tak - 70 do 30.


Bioware już zapowiedział ze da2 bedzie uproszczony względem cz. 1 więc niebyłbym taki pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo czekam na Dragon Age II. Mam nadzieję, że Bioware poprawi elementy, które w jedynce były słabe (brak ciekawych zadań pobocznych, mała - jak na cRPG - swoboda w eksploracji świata, lepsze i ciekawsze umiejętności) i zrobi naprawdę dobrą gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2010 o 19:04, Grinczar napisał:

Gdzie tam Wiedźmin do DA2. Gdzie?


Fabuła, postacie. Poza tym widać było, że DAO to była odpowiedź na Wiedźmina. Moim zdaniem Wiedźmin II ma ogromne szanse wygrać z DAO2, jeśli dzieło Bioware będzie miało banalną fabułę jak jedynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pepsi --> widzisz, jestem fanem gatunku. Nie czekam na DA2.

Ojej...coś tu się nie zgadza!

P.S. No chyba że potraktujemy Dragon Age''e jako reprezentant innego gatunku...np. action-RPG. Ale wtedy to chyba bardziej czekam na drugą część Borderlandsów - ta gra przynajmniej nie próbuje udawać, że jest czymś więcej niż nawalanką polegającą na rzezi n-tysięcy wrogów, a przy okazji jest chociaż zabawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fani gatunku mogą spokojnie olać gry Bioware, nic ie stracą. Zresztą Bioware już dawno fanów cRPG olało, więc będzie równowaga. Oczywiście casuale mogą skakać z radości, wszak to tytuł dla nich. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2010 o 19:48, Muradin_07 napisał:

No mam nadzieję że DA II nie zmiecie naszego Wieśka z powierzchni ziemii... :/

Zmiecie marką, nazwą firmy (w końcu to Bioware, "miszczowie" gatunku!) i mega hypem ze strony EA. Taka prawda, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2010 o 20:29, Henrar napisał:

> No mam nadzieję że DA II nie zmiecie naszego Wieśka z powierzchni ziemii... :/
Zmiecie marką, nazwą firmy (w końcu to Bioware, "miszczowie" gatunku!) i mega hypem ze
strony EA. Taka prawda, niestety.


No niestety... Ale może jest iskierka nadziei... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2010 o 20:29, Henrar napisał:

> No mam nadzieję że DA II nie zmiecie naszego Wieśka z powierzchni ziemii... :/
Zmiecie marką, nazwą firmy (w końcu to Bioware, "miszczowie" gatunku!) i mega hypem ze
strony EA. Taka prawda, niestety.


Żadna prawda. Tu potrzeba chłodnej kalkulacji, odpowiedniego terminu i dobrego nagłośnienia - szczyt sprzedaży to kilka pierwszych tygodni, a mówimy przecież nie o shooterze, tylko "nieco" bardziej hermetycznym gatunku. Wystarczy że Namco wszystko rozsądnie zaplanuje i to sprawnie zrealizuje. Trzeba to odpowiednio zaprezentować.
Czytam sobie komentarze ludzi na zachodnich forach i niemałą ich część DA nie przekonał. Zaś ci, którzy mieli okazję spróbować obu gier, niemal jednogłośnie wskazują na Wieśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2010 o 19:04, Grinczar napisał:

Gdzie tam Wiedźmin do DA2. Gdzie?

Mnie Wiedźmin wciągnął, DA odinstalowałem po paru godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2010 o 21:15, Ostrowiak napisał:

/.../


Dobra, dobra, Ostrowiaku. Wiesz, że z "niewiadomych" przyczyn, Wiedźmin II to najbardziej wyczekiwany przeze mnie tytuł w najbliższej dekadzie. o.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu tu niektórzy zarzucają EA hype związany z premierą Dragon Age 2 zwłaszcza gdy się na to wszystko spojrzy przez pryzmat "naszego" Wiedźmina. Naprawdę nie trzeba się mocno wysilać żeby sobie przypomnieć co się działo przy okazji premiery tej gry. Zanosi się na to że przed premierą drugiej części wcale nie będzie inaczej. Mnie już teraz zniesmaczyła ta "akcja" z tym głosowaniem na Wiedźmina a to pewnie dopiero przedsmak atrakcji jakie nas czekają. A CDP już się dobrze o to postara żeby Wiesiek nie miał wielkiej konkurencji i pewnie wyda go czasowo daleko od Dragon Age 2 czy innych gier podobnego kalibru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To był nasz taki krajowy hype, fakt faktem, strasznie męczący, podobnie zresztą jak DA. Niestety Atari położyło reklamę światową. Zapewne tym razem będzie to wyglądać inaczej, ale rozgłosem DA2 będzie trudno dorównać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować