Zaloguj się, aby obserwować  
Matrix14

GRY!! (pomoc, porady itp.)

17 postów w tym temacie

zalozylem ten temat abyscie nietworzyli nowych!! troche mnie to wkurza gdy widze temat "a co zrobis w tej grze, a co w tamtej" wiec jesli macie jakies problemy z grami to piszcie tu a pewnie ktos odpowie!!! pozdro =D

(-(-(-_(-_-)_-)-)-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 20:26, Archaon2 napisał:

nie wroze dalekiej przyszloci temu watkowi. z jednego prostego powodu: jest za duzo gier ;)



wlasnie oto chodzi!! karzdy tu znajdzie cos co potrzebuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 20:26, Matrix14 napisał:

karzdy tu znajdzie cos co potrzebuje:P

nie - nikt tego nie znajdzie.
jezeli szukasz pomocy do danej gry wpisujesz w "szukaj" slowa kluczowe i wyswietlaja sie tematy dotyczace danej gry.
gdy wszystko jest w jednym temacie trzeba sie przekopywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie zgadzam się z Wami. Uważam że jeśli ktoś ma jakiś problem z mało popularną grą to zamiast zakładać nowego tematu napisze tutaj. Nie piszcie tu o grach z właśnymi tematami, ale o takich w które nie gra za wiele osób- w ten sposób unikniemy bajzlu. No ale zobaczymy co powie moderator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 20:33, Budo napisał:

Nie zgadzam się z Wami. Uważam że jeśli ktoś ma jakiś problem z mało popularną grą to zamiast zakładać nowego tematu napisze
tutaj.

najpierw bedzie musial ten temat znalezc a to wcale nie bedzie takie proste.
gdyby bylo tak jak mowisz to sie zgadzam ale badzmy realistami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 20:37, scooby01 napisał:

> Nie zgadzam się z Wami. Uważam że jeśli ktoś ma jakiś problem z mało popularną grą to zamiast zakładać nowego tematu
napisze
> tutaj.
najpierw bedzie musial ten temat znalezc a to wcale nie bedzie takie proste.
gdyby bylo tak jak mowisz
to sie zgadzam ale badzmy realistami.


To niech go przypną i zmienią nazwę na: "Mało popularne gry- pomoc" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to ja zaczne chodzi mi poprostu o instalacje w3 TFT i zebym mogl na battlenecie pograc... sciaglem patcha i w ogolu wszystko ale wysakuje mi blad ze nie mam zla wersje gry itp.. :/ H-E-L-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry że się wetnę, ale ten wątek NIE MA SENSU :) jeżeli się przyjżycie nowym zasadom forum, okaże się że ono JEST nastawione na zakładanie wciąż i wciąż nowych tematów, czego dowodzi brak wyszukiwarki "po grze"
(widocznie kiedyż zbyt wiele osób na to narzekało ;) )... więc wątek gdzie da się zapytać o wszystko jest do niczego... ;]

może się przyjmie a może nie... a jako że wolno założyć nieomal każdy wątek, więc mod w sumie nie ma powodu go zamykać, ALE mam nadzieję że nikt nie będzie pisał "po co zakładałeś wątek z pytaniem takim-a-takim jak jest wątek >o grach ogólnie< (tutaj podano link)"... bo to byłoby głupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 20:43, chrumpek napisał:

no to ja zaczne chodzi mi poprostu o instalacje w3 TFT i zebym mogl na battlenecie pograc... sciaglem patcha i w ogolu wszystko
ale wysakuje mi blad ze nie mam zla wersje gry itp.. :/ H-E-L-P


jak masz pirata to sie nie dziw... nie pograsz sobie na bnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 20:50, Piger napisał:

> no to ja zaczne chodzi mi poprostu o instalacje w3 TFT i zebym mogl na battlenecie pograc... sciaglem patcha i w ogolu
wszystko
> ale wysakuje mi blad ze nie mam zla wersje gry itp.. :/ H-E-L-P

jak masz pirata to sie nie dziw... nie
pograsz sobie na bnie :P


nie mM pirata bo kiedys gralem juz... a robilem re-instalke i sie zjebal.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam problem. Otóż ostatnio przyszła mi ochota na wspaniałą część z serii Need for Speeda, a mianowicie High Stakes. A tu przeżyłem wielkie zdziwienie, bo jak włączyłem grę to przestraszyłem się jakości grafiki - sama piksleoza :/ Wiem, że jak miałem jeszcze kiedyś Voodoo 3 to grafa była superancka jak na tamte czasy, a teraz jak posiadam Radka 7500 128 mb to wygląda koszmarnie i nic z tym nie idzie zrobić.. Czy wiecie może jak sobie z tym poradzić, czy wogóle jest jakiś sposób? Czy może ta część Needa wspołpracuje tylko z układami 3 dfx - bo tak to się chyba nazywało ;p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 20:24, Matrix14 napisał:

zalozylem ten temat abyscie nietworzyli nowych!! troche mnie to wkurza gdy widze temat "a co zrobis w tej grze, a co w tamtej...


A ja uważam, że wręcz przeciwnie. To forum jest dedykowane przedewszystkim zagadnieniu Gier Komputerowych i wszelką problematyką z nimi związaną i uważam że komasowanie wszystkich problemów w jednym wątku mija się z celem.
Na forum od lat istnieje niepisana zasada: ''pomagaj nam pomóc tobie'' co oznacza ni mniej ni więcej by temat był adykwatny do pytania, a pytanie do tematu. Komasowanie wsszystkich pytań poświęconych wszystkim grom mija się z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 20:24, Matrix14 napisał:

zalozylem ten temat abyscie nietworzyli nowych!! troche mnie to wkurza gdy widze temat "a co zrobis w tej grze, a co w tamtej"

Postępując konsekwentnie należałoby całe forum zamknąć i utworzyć jeden temat. Trochę absurdalne. Na forum na razie nie ma wyszukiwarki pojedynczych postów, więc nie ma możliwości znalezienia konkretnego posta, a jedynie konkretny temat.

Natomiast ten temat duplikuje juz wszystkie istniejące na pierwszej stronie tematy dotyczące tej samej gry, a więc niniejszym go zamykam.

Heh. Wreszcie jakies trafienie... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować