Zaloguj się, aby obserwować  
Smugller

Leon Zawodowiec

26 postów w tym temacie

Leon po prostu jest wyśmienity :D. Jean Reno pasuje do tej roli, jak nikt inny - moim zdaniem gra idealnie (jak z resztą większość filmów z jego udziałem). No i oczywiście nie sposób wspomnieć o Natalie Portman grającej Matyldę (jej pierwsza prawdziwa rola z prawdziwego zdarzenia - i jak na debiut na wielkim ekranie wypadła znakomcie ;]) Po prostu Luc Besson dobrał sobie obsadę na najwyższym poziomie.. Oraz ten bardzo oryginalny scenariusz - normalnie miodzio (jeden z nielicznych fimów, które mógłbym oglądać naokrągło ;p). Ale oczywiście na taki sukces filmu, także wielki wpływ miała przepiękna ścieżka dźwiękowa Erica Serra - w każdej akcji znakomicie odzwierciedla to co każdy widz ma przyjemność usłyszeć ( i nawet słuchana osobno już, jako soundtrack nic nie traci na wartości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leon, eh Leon. Mój ulubiony film. Oglądałem go już tyle razy, że dawno juz straciłem rachubę. Polecam każdemu obejrzenie wersji reżyserskiej z wyciętymi scenami. Wtedy dopiero można zrozumieć i poznac Leona. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 22:04, HumanGhost napisał:

Leon, eh Leon. Mój ulubiony film. Oglądałem go już tyle razy, że dawno juz straciłem rachubę.
Polecam każdemu obejrzenie wersji reżyserskiej z wyciętymi scenami. Wtedy dopiero można zrozumieć
i poznac Leona. :-)


A gdzie w Polsce można kupić "Leona" na DVD w wersji reżyserskiej? Bo szukałem w necie i wszędzie jest wersja "normalna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować