Zaloguj się, aby obserwować  
Smugller

Leon Zawodowiec

26 postów w tym temacie

Film rzadzi, ogolnie lubie filmy, w ktorych widz czuje sympatie do tego zlego bohatera(i wlasnie czy jest zly?). Do tego swietny Żan Reno.

Z innych to znam "Pan i Pani Smith"(do d...) albo Nikita(w pewnym sensie) IMO tez super :D. Musze znac jeszcze troche, ale sobie nie przypominam teraz...NO PRZECIEZ: Killer!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 20:44, Galarion napisał:

Film rzadzi, ogolnie lubie filmy, w ktorych widz czuje sympatie do tego zlego bohatera(i wlasnie
czy jest zly?). Do tego swietny Żan Reno.

Z innych to znam "Pan i Pani Smith"(do d...) albo Nikita(w pewnym sensie) IMO tez super :D.
Musze znac jeszcze troche, ale sobie nie przypominam teraz...NO PRZECIEZ: Killer!



Chodzliło mi bardziej o filmy mniej komediowe, a bardziej klimatyczne. Ta scena w której Leon zrzucił gościa ze schodów mnie zamurowała. :)
A co do Nikity - wedlug mnie to był jeden z najlepszych seriali(ogólnie). Ta akcja, wątek miłosny nie psujący fabuły.
Wstyd się przyznać, ale aż się popłakałem gdy zabili ojca Nikity w końcowej scenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytułu niestety nie pamiętam ale w roli głównej gra Tom Cruze i podróżuje taksówką po mieście wykonując zlecenia. Niestety więcej zdradzić nie mogę bo nie będzie potrzeby oglądania filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 20:50, blackmati napisał:

Tytułu niestety nie pamiętam ale w roli głównej gra Tom Cruze i podróżuje taksówką po mieście
wykonując zlecenia. Niestety więcej zdradzić nie mogę bo nie będzie potrzeby oglądania filmu.


Teraz NA PEWNO ktoś będzie oglądał ten film :P

PS Co myślicie o powstających filmach Splilnter Cell i Hitman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 20:50, blackmati napisał:

Tytułu niestety nie pamiętam ale w roli głównej gra Tom Cruze i podróżuje taksówką po mieście
wykonując zlecenia. Niestety więcej zdradzić nie mogę bo nie będzie potrzeby oglądania filmu.

"Zakładnik" - świetny film z frapującym zakończeniem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 20:52, Smugller napisał:

PS Co myślicie o powstających filmach Splilnter Cell i Hitman?

Hitman IMO kicha będzie, bo główną rolę gra Vin Diesel, a ja nie pamiętam jakichś jego wybitnych kreacji. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 20:46, Derrvin napisał:

"Dzień szakala" - klasyk!
I jeszcze remake: "Szakal" z Willisem. IMO nie pasował do tej roli. :D


Willis jak Willis, gorzej dobrali IMHO Richarda Gere''a w roli terrorysty o gołębim sercu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 20:52, Derrvin napisał:

> Tytułu niestety nie pamiętam ale w roli głównej gra Tom Cruze i podróżuje taksówką po
mieście
> wykonując zlecenia. Niestety więcej zdradzić nie mogę bo nie będzie potrzeby oglądania
filmu.
>
"Zakładnik" - świetny film z frapującym zakończeniem. :D


Dzięki. Może będzie w jakiejś wypożyczalni.
PS Mam prawdziwą manię na punkcie prawdziwego kunsztu artystycznego płatnych(i nie tylko) zabójców. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 20:54, Derrvin napisał:

> PS Co myślicie o powstających filmach Splilnter Cell i Hitman?
Hitman IMO kicha będzie, bo główną rolę gra Vin Diesel, a ja nie pamiętam jakichś jego wybitnych
kreacji. :/


Przynajmniej mu fryzura dobrze wyjdzie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to lubię filmy, które odrywają człowieka od szarej rzeczywistości. A Splilnter Cell i Hitman to na mój gust powinny być produkcje ciekawe nawiązujące do filmów szpiegowskich itp. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 20:56, blackmati napisał:

Generalnie to lubię filmy, które odrywają człowieka od szarej rzeczywistości. A Splilnter Cell
i Hitman to na mój gust powinny być produkcje ciekawe nawiązujące do filmów szpiegowskich itp.
.


Hitman szpiegiem???????
A to dobre HAHAHAHAHAHHAHAAHAHHAHAHAHAH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 20:52, Smugller napisał:

PS Co myślicie o powstających filmach Splilnter Cell i Hitman?


o SC to nie wiem ale hitman... jakby w roli głównej wstawili gościa z Transportera... diesel nie ma tego stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 21:00, gmx napisał:

> PS Co myślicie o powstających filmach Splilnter Cell i Hitman?

o SC to nie wiem ale hitman... jakby w roli głównej wstawili gościa z Transportera... diesel
nie ma tego stylu


Fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2006 o 20:47, Smugller napisał:

Chodzliło mi bardziej o filmy mniej komediowe, a bardziej klimatyczne. Ta scena w której Leon
zrzucił gościa ze schodów mnie zamurowała. :)
A co do Nikity - wedlug mnie to był jeden z najlepszych seriali(ogólnie). Ta akcja, wątek miłosny
nie psujący fabuły.
Wstyd się przyznać, ale aż się popłakałem gdy zabili ojca Nikity w końcowej scenie.


Chcialem sobie pozartowac ;). I tez chodzilo mi o inna Nikite, pelnometrazowy francuski(jak Leon) film, na podstawie ktorego powstal amerykanski serial(amerykanie spartaczone seriale potrafia robic tylko ;)). Ta produkcja ma super klimatl!

http://www.filmweb.pl/FilmDescriptions?id=8148#8148

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja od siebie jeszcze dorzuce jeden tytuł, nie pamiętam go dokłądnie ale brzmiał jakoś tak "Ghost Dog Droga Samuraja" o pewnym czarnoskórym zabójcy, który kieruje się w życiu kodeksem bushido(kodeksem honorowym samurajów) jak dla mnie bardzo ciekawy film, zawiera wiele cytatów z zasad tegoż kodeksu, przyjemnie sie go ogląda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszyscy gadajo już o innych filmach to ja wrócę do naszego tematu i powiem że Leon Zawodowiec jest njlepszym filmem jaki widziałem i to nie pod względem fabuły obsad czy siekany i strzelaniny tylko dlatego bo po prostu kocham filmy o płatnych zabójcach a ten nie ma sobie równych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować