Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GC 2010: Tak wygląda rozgrywka w Guild Wars 2

26 postów w tym temacie

o filmie

What that guy filmed is what is called dress rehearsal. It is done to make sure that the audio and video setup is working as it should be. heck, i was not even working along a script.

About unresponsive AI: We were using cheat commands and were invisible, I repeat - we were invisible (and also immortal if i remember) . So the monsterss did not see us at all.

There are no quests: Some events are hidden and can be triggered by players. Sometimes it is an object that it is lying around, sometimes it is walking up to a guy and chatting with him.

So - starting from today, you should see more "real" footage, without devloper magic.

Czyli to co najważniejsze z tego: korzystali z cheetów, byli niewidoczni i nieśmiertelni.


odnośnik: http://www.guildwars2guru.com/forum/showpost.php?p=270049&postcount=908

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to za pozno, doroslem, i nie mam czasu na no lifienie w GW... a w jedynce nabite ponad 1200h... z czego 1000 na samym GvG... to byly czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dranie, teraz muszę odkładać kasę na nowy sprzęt - albo chociaż upgrade mojego staruszka. no i kolekcjonerka GW2 sama się nie kupi, eech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz śliniaczek ?

Nie pokazli nic, liczyłem na konkretny pokaz party synergy które tak zapowiadali. Dynamic event tutaj wygląda na zwykły spawn mobów. Pokaz zrobiony w dev mode to nie pokaz gry tylko reklama z cyklu "a moby tłukę tak".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 10:00, L33T napisał:

Nie pokazli nic, liczyłem na konkretny pokaz party synergy które tak zapowiadali. Dynamic
event tutaj wygląda na zwykły spawn mobów. Pokaz zrobiony w dev mode to nie pokaz gry
tylko reklama z cyklu "a moby tłukę tak".


Nie zgadzam się z tobą, wreszcie pokazali gameplay, jak mają wyglądać walki itd. Jestem bardzo zadowolony że walki wyglądają na dynamiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dynamiczne MMO nastawione na efektywność? Biorę!!!:D Nie spodobał mi się WOW, i pare innych MMO, ale to jest po prostu niesamowite!!! Nareszcie World of warcraft killer:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gamplay trochę dziadowski, ale jak na to patrzę, to od razu mi się przypomina stare, dobre GW. Sporo rzeczy podobnych. Walka jak zwykle efektowna.. fajnie, że wprowadzili rasy, ściśle związanie z grą :)

Ale obawiam się, że mnie nie wciągnie, jak niegdyś jedynka. Chociaż i tak mało grałem, bo tylko 1000h co przy wynikach inny jest dość mierne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 10:50, Piotrbov napisał:

Jestem bardzo zadowolony że walki wyglądają na dynamiczne.

Podejrzane by było gdyby były statyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry ten gemplej od Lita. Zapowiada się naprawdę bardzo łakomy kąsek. Już bym pograł, bo jakoś tylko GW przyciągnęło moją uwagę z MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować