Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz gameplay z wersji beta Pro Evolution Soccer 2011

10 postów w tym temacie

Adam Berlik

Właściwie to nie jeden gameplay, lecz aż cztery filmiki z rozgrywki o łącznej długości przekraczającej dwadzieścia minut. Przed kilkoma dniami ruszyła beta PES 2011, nic więc dziwnego, że do Sieci trafiły wspomniane materiały.

Przeczytaj cały tekst "Zobacz gameplay z wersji beta Pro Evolution Soccer 2011" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak robiło się turnieje z kumplami, to się ciupało na PS2 właśnie w PES. Jednak nigdy mnie ta gra nie przekonała i nie zrobi tego 11. Zwłaszcza, że wychodzi bardzo dobra (w końcu) FIFKA na PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze zmian, które widać gołym okien na pewno animacje zostały bardziej dopracowane, no i nie ma normalnego "HUDa" ze wskaźnikiem podań i strzałów, a zamiast tego są one umieszczone przy nogach piłkarza(coś podobnego było niedawno w Blurze), jak dla mnie OK, zobaczymy jak się sprawdzi w praktyce. A ja osobiście w tym roku również wybiorę produkcję EA Sports(przygodę z PESem zakończyłem na edycji 2009), z wiadomych powodów(posiadam wyłącznie PC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile w PESie 2010 powolny tryb rozgrywki mi nie przeszkadzał, to tym razem jednak wybiorę FIFĘ 11 na PC. Mam nadzieję, że będzie to w końcu porządna gra, a nie zabaweczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku FIFA PESa jakością, w tym od początku EA rzuciło wszystkie siły do promocji nowej odsłony i... to działa. Do teraz wcale nie myślałem o kolejnej odsłonie PESa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Harpen jak chcesz super szybkosc i dynamike to zagraj w NHL bedziesz mial moc, gwarantuje.

PES od 2008 jest jaki jest... zobaczymy w tym roku, ale spektakularnego sukcesu po tych gameplayach to raczej nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować