Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

American Army

35 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2006 o 22:15, Lumbago napisał:

Słyszałem, że gre stworzyła armia amerykańska i słyszałem że jest darmowa czy to prawda???

Może nie tyle Przez Armie, co raczej Dla Armi. Gra ta miała być swoistym narzędziem propagandowym dla potencjalnych poborowych jaka to ich armia jest fajna i wogóle. Nie jestem pewien, ale prawie na pewno jest darmowa, w końcu to narzędzie propagadany a tą wciskają nam z pocałowaniem rączek :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie porównuj ta gra jest bardziej realna niż myślisz. Ani w CS ani w BF II nie masz takiej akcji że ci się broń zatnie podczas wymiany ognia. Dodatkowe smaczki to np szkolenie kilka specjalizacji ja najczęściej gram medykiem więc zaliczyłem test na medyka łatwo nie jest. Pozatym co jakiś czas musisz odnawiac szkolenie. Jak na darmową gre jest ona bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to bardzo dobra gra. Grafka stoi na bardzo wysokim poziomie, fizyka rownież. Niesamowicie realistyczna. Jak ktoś zauważył wyzej broń potrafi się zaciąć w czasie ostrzału. Dobrze odwzorowane loty granatow, czy pociskow. Jest to gra darmowa, plik instalacyjny zajmuje jakieś 900Mb (wersja 2.50). Po rozpakowaniu ok. 2Gb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem ten produkt na dysku. Szkolenia są bardzo fajne;) Co do gameplay to trudno mi się wypowiedzieć, nie grałem z względu na kosmiczne pingi. Właśnie, czy ktoś może powiedzieć mi, czy wina tych wysokich wartości pingów może być spowodowana portami? W wszystkich grach multiplayer w które miałem okazję przyciąć pingi wachały się w granicach 40-60. Natomiast w AA są one rzędu 300-400. Raczej to nie jest wina odległości client''a od hosta bo niektórzy polacy w tej grze również mają niskie pingi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 22:02, Król Jabol napisał:

Czy jest tam jakiś sensowny tryb single player(ewentualnie boty do ściągnięcia)

W single playerze przechodzisz tylko obóz treningowy (boot camp), gdzie zdobywasz odznaczenia niezbędne do gry w sieci. Np. jeśli uzyskasz odznaczenie strzelca wyborowego, w multiplayerze będziesz mieć dostęp do snajperek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauwazyliscie ale zla jest nazwa gra nazywa sie americas army a nie jak w nazwie tamatu american ale to nie wazne. Grałem w to i gra jest dobra tylko jak kolega wczesniej wspomniej za duze sa pingi ten kto ma neta spox bedzie gral ok ja mam slabe lacze i mnie siekali ale gra ogolnie jest spox a co do treningow najgorsze sa testy po angieslku ale sa i odpowidzi na stronkach. i nie podoba mi sie ze nie ma single ale to wkoncu dla wojska:P
pozdrawiam, zycze dobrego jajka i mokrego dyngusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej neostrade 12 mb:D
Ja mam łącze 300 kb/s jak ty masz takie to jak podlaczysz sie do servera z francji to juz bedzie ci sie gralo zle zabije cie a ty nie bedziesz go widzial choc w prawdzie bedzie stal przed toba. Najlepiej jest do serverow z polski choc ich jest malo ale sa.Są jeszcze z niemiec z rosji i nie gra sie zle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

elo :) przed chwila sciagnalem gierke, przeszedłem markmanship, na basic, nawet fajnie sie strzelało :P ale nie wiem jak podlaczyc sie do gry w sieci :) móglby mi to ktos wytlumaczyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 11:56, mikim napisał:

Eh, brygadzista, a nie umie używać wyszukiwarki. Takich tematów jest kilka, np. ten: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=6673&u=3.



z tego co widze, to ten temat powstał pierwszy, tak wiec do tego napisalem :) i jeszcze raz sie pytam, czy wie ktoś jak dostać sie do gry na necie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak gre stwrozyla armia amerykanska. Jest darmowa.

www.americasarmy.com

Wymagana rejestarcja(konto) i mozna grac do woli po przejsciu kilku treningow. Od razu informuje, ze gra jest ''realistyczna" czyli bardziej przypomina Operation Flashpoint niz CSa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra fajne ze względu na całkiem fajne treningi, jednak pingi są tak wysokie że szybko sobie grę darowałem. Chyba lepiej sobie pograć z kumplami w Operation Flashpoint, lub Battlefield2(ale ten nie jest juz tak realistyczny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 13:22, Jack Bauer napisał:

czy przeszliscie moze trening na special force ? ja za chiny tego nie zrobie xD troche o wojsku
wiem, ale za mało jak na ten test :P


a czego nie mzesz przejsc testów czy partyki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować