Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Ubrania i dzisiejsza moda

1288 postów w tym temacie

Każdy z was zapewne lubi wyróżniać się z tłumu i być ubranym stylowo oryginalnie i niepotwarzalnie :] Jestem bardzo ciekaw jak Wy się lubicie ubierać jaka moda was interesuje. Ja sam ostatnio zafascynowałem się modą na pograniczu industrial i cyber przyszłościowych klimatach. Jeśli ktoś coś wie o takim stylu więcej niech śmiało pisze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 22:56, Puszkin napisał:

Ja sam ostatnio
zafascynowałem się modą na pograniczu industrial i cyber przyszłościowych klimatach.


ja znow musze sie pochwalic swoja niewiedza: a co to? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm jakby to powiedzieć :> :] moda industrialowa to wszelakiej maści glany spodnie bojowe itd itp :] można to jakoś dowolnie modyfikować w zależności od własnego postrzegania ;]

http://en.wikipedia.org/wiki/Cyber_%28subculture%29 tutaj jest co nieco opisana moda cyber :] a na dole są linki ze sklepami i ciuchami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten caly Cyber mi sie nie podoba. Wizja przyszlosci, w ktorej ludzie tak wygladaja mnie pzreraza. :D i to w ogole ladne nie jest... Nie jara mnie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I na co komu moda. Każdy powinien mieć swój rozum i ubierać się tak jak mu wygodnie i tak jak lubi a nie tak, jak ktoś mi powie. Moda na ubrania, moda na okulary, moda na Chucka Norrisa, moda na System Of a Down, moda na ... itd. Nie dajcie się kierować innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łatwo powiedzieć, ale nastolatki mają inaczej, chcą zabłysnąć w grupie być popularnymi więc dają sobie prać mózgi i modować się, tak było zawsze. Młodzież szuka zrozumienia przyjaźni itd. więc upodabnia się do innych ludzi bo to jest najłatwiejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie kieruję się modą. jakieś dżinsy, tiszert, glany upieprzone błotem (bo czyścić mi się nie chce :)) torba na ramię/kostka na plecy i tyle. bo mody są ZŁE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi sie, ze 70 troche, bo Madonna tak powiedziala. :) A ogolnie, to oprocz tego w danym momencie nie ma stylizacji na jakiestam lata. Ale ja sie znam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A te style co na początku tematu były wspomniane, to wydaje mi się, że tak można się ubrac co najwyzej na Techno party... :P
A co do skejtowskich ubrań... tylko ich spodnie mają odpowiednio wielką kieszeń aby wsadzić CD... i to z kilka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żeby wsadzić CD to mam kostkę, albo moją cudowną torbę sanitarną pobrzękująca kapslami po Tymbarkach :)

ten cyber dziwnie jakoś wygląda, aczkolwiek ja sam w mniemaniu rówieśników wygladam dziwnie, więc siedzę cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować