Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Ubrania i dzisiejsza moda

1288 postów w tym temacie

Dnia 14.01.2009 o 18:28, Lukasz924 napisał:

a co sadzicie o firmie PROSTO.??


Gówno. Placisz za zwykla szmate z mlodziezowym elo-napisem.

Co do tematu, zeby nie offtopowac to nie lubie za bardzo lazenia po sklepach i robic zakupy - w sumie jak kazdy facet. Wiec najczesciej wpadam do tego samego sklepu i biore co mnie pierwsze przypadnie do gustu. Najczesciej w Mondo, troche drogie ale warte swojej cenny, w Croppie i Nike. Na glowie czapki z Goorin Brothers.

PS. temat podchodzi troche babskimi klimatami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zazwyczaj jak gdzieś wychodzę to zakładam garnitur od Armaniego, chociaż czasami zdarza mi się ubrać gajerek od Hugo Boss''a, tylko wtedy muszę założyć czarne buty od Gucciego zamiast brązowych...

A tak na serio, to różnie się ubieram (zależy co mi się spodoba), nie mam swoich ulubionych marek, sklepów itd. Ale wydaje mi się, że najwięcej ubrań mam z Croppa, Adidasa i chyba kilka z Nike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... Jestem mało różnorodny :P Spodnie to czrne bojówki lub jeansy (lubię nosić coś posządniejszego więc zwykle jakiś Big Star, Diverse, Cropp czy H&M), a na górze koszulka koloru czarne, lub zwykly sweter kolory takiegoż samego. Na nagach ciężkie buty na uszy słuchawki (a te akurat białe :P) i mogę straszyć dziatki po wioskach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ faceci stają się coraz bardziej hm... Łagodni? Zaczynają coraz lepiej się ubierać, są nowocześniejsi. Jak chcesz chłopskie klimaty to jedź na wieś, tam nadal spotkasz prawdziwe, męskie klimaty ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej lubię chodzić w dresach. Bardzo dobrze mi pasują, zwłaszcza spodnie, w sumie to właśnie spodnie dresowe częściej noszę niż bluzy, jeśli o nie chodzi, to bardziej lubię te z kapturami z różnego typu wzorami. Do tego buty sportowe i jest klawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 19:23, Jaki Ganh1 napisał:

Ponieważ faceci stają się coraz bardziej hm... Łagodni? Zaczynają coraz lepiej się ubierać,
są nowocześniejsi. Jak chcesz chłopskie klimaty to jedź na wieś, tam nadal spotkasz prawdziwe,
męskie klimaty ^^

Odpowiedz na pytanie: dlaczego moda zmienia się jak tylko zaczyna się przyjmować?
Jak odpowiesz na to pytanie, to już w połowie będziesz wiedział, dlaczego ja olewam modę... ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ co chwilę mamy nowe ciuchy, które stają się modne ;-) Żeby być zawsze modnie ubranym, trzeba co 2 dni kupować nowe ubrania, buty i dodatki :-) Dlatego ja ubieram się tak, jak mi się podoba, a opinia innych mnie nie interesuje. Jednakże lubię być dobrze ubrany, a nie byle jak. Nie oznacza to wielu ubrań i drogich, H&M, Cropp, Levis, Big Star i inne markowe, lecz stosunkowo tanie sklepy mi wystarczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto chce być modny po raz - musi wydawać kupę naszych kaczych pieniędzy bo co chwila trzeba wymieniać odzież, czytać wszystkie te nowinki i dowiadywać się co modne w danym sezonie. Właśnie dlatego moda to jedna z ostatnich rzeczy jaka mnie interesuje. A no i nie chce być kojarzony z metroseksualizmem. Nie przeszkadza mi u innych ... tylko u siebie nie chciałbym go widzieć. Sam noszę się w szerokich ubraniach bo w takich mi wygodnie. Rozmiary XXL to już rutyna. Buty zazwyczaj Nike, ulubione Jordany. Spodnie nie ma innego wyjścia jak tylko i wyłącznie jeansy buggy. Czapki fullcapy lub w ogóle. Skarpetki z rynku. That''s all folks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie patrze na to jak inni się ubierają i nie naśladuje modnych stylów. Po prostu każdy powinien ubierać się tak jak lubi. Niestety moja była szkoła jest dobrym przykładem gdzie dochodzi do takich sytuacji. Jeżeli coś w jednym okresie jest modne to 20% ludu ubiera się zgodnie z najnowszymi trendami.Natomiast gdy coś innego stanie się modne... Chyba nie muszę tłumaczyć.Dla mnie to dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to najczęściej pojadę sobie do Torunia co jakiś czas i kupie coś w Croppie albo Housie. Jeśli juz postanowie na bogato to zamawiam coś z PLNYów chociaż troche mi głupio płacić 100 zł za koszulkę, w której najdroższa jest metka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 19:34, Jaki Ganh1 napisał:

Ponieważ co chwilę mamy nowe ciuchy, które stają się modne ;-) Żeby być zawsze modnie
ubranym, trzeba co 2 dni kupować nowe ubrania, buty i dodatki :-) Dlatego ja ubieram
się tak, jak mi się podoba, a opinia innych mnie nie interesuje. Jednakże lubię być dobrze
ubrany, a nie byle jak. Nie oznacza to wielu ubrań i drogich, H&M, Cropp, Levis, Big
Star i inne markowe, lecz stosunkowo tanie sklepy mi wystarczą :)


Tak tylko czekam, jak ktoś wreszcie wpomni o Big Starze. No i już to zrobiłeś.
Ja to głownie Big Star, Nike, House, Americano''s i tyle.
Nigdy Cropp ani żadne takie badziewie. Nie mówiąc o dresach, których nie cierpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Big Star wstępuję, gdy szukam czegoś dosyć taniego, nowoczesnego, jednak wygodne i z klasą. Ich ciuchy doskonale się prezentują, kolorystyka mi odpowiada, tak samo jak krój. Do Croppa wchodzę gdy chcę poczuć wolność ^^ Tak na serio to gdy szukam wygodnych ubrań na deskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../ zapomniałem dodać, że też od czasu do czasu do Kalisza do sklepu firmowego Big Stara się przejade :) bo w firmowym tuż przy fabryce zawsze taniej :). Ale rozmiarówke dla troche "większych" panów mają okropną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 22:10, Jaki Ganh1 napisał:

Do Big Star wstępuję, gdy szukam czegoś dosyć taniego, nowoczesnego, jednak wygodne i
z klasą. Ich ciuchy doskonale się prezentują, kolorystyka mi odpowiada, tak samo jak
krój. Do Croppa wchodzę gdy chcę poczuć wolność ^^ Tak na serio to gdy szukam wygodnych
ubrań na deskę.

>

Eee... na deskę to znaczy, że są dość obścisłe i szczupłe w porównaniu do innych sklepów??? Fakt, czasami szukałem tam jeansów, moment jak oni to mają...dylan, manson itd.(zauwazylem, ze roznią sie w poszczegolnych miastach), nie wiem już który to typ, co mi się podoba, ale poporostu chodziło mi o takie ciut szersze od tradycyjnych i węższe zarazem od skate''ów i nie było. Wszedłem do house''a i były :).
Nie wiem jak wy się ubieracie na różne uroczystości w szkole(rozpoczęcie roku szkolnego, egzaminy próbne, gimnazjalny pod koniec 3 klasy), ale wyrosłem z garnituru pełego. Zazwyczaj jakaś ekstawagancka marynarka do jeansów, różnie raz czarne raz ciemno niebieskie do niej, czarna koszula, ale wyciagnięta na wierzch to taka spototwa nie tradycyjnie galowa i jest ok dla mnie.
A jak chce drogo i bardzo oficjalnie na uroczystości to Intermoda, Vistula rzadziej i kwoty zabójcze wówczas idą, inna sprawa, że takie coś ma się na kilka lat.
A buty??? Na salę treningową to nike i tylko to. A po szkole to ciągle szukam, czegoś co by nie było skate''owe, trochę nietypowe, pasowało do typowego mojego ubioru czyli jak mówiłem jeasny z Bigstara, ale ich szerokość zawsze taka sama na całej długości, nie to co czasami widać(wielka dupa, szczupłe pod kolanami, a przy kostkach to już wogóle). Czarna koszula sportowa, ale z tych węższych(nie jakieś obcisłe jak dla pedałow, choć taki pogląd też traktuje jako niedorosły, ale można powiedzieć, że zazwyczaj to rozmiar M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na uroczystości szkolne uwielbiam dosyć ciemne, nieco szerokie jeansy i luźną, białą koszulką (o ile jest ciepło). Poza domem, lecz np. jak gdzieś do kogoś jadę i chcę się lepiej ubrać to buty od DC Shoes, t-shirty od Affliction, bluzy lubię od RUSHa, aczkolwiek po prostu lubię, jeśli są z jakąś sporą grafiką bądź grafitii, a także w kompletnie bezsensowne wzory, te ostatnie szczególnie lubię, po prostu, wszędzie napisy, jakieś motywy. Do tego czapka z daszkiem, może być Quiksilver, Analog, Altamont (mam zamiaru kupić), i DC :). Co do kurtek, to tutaj raczej idę do Arkadii i po kolei odwiedzam sklepy, aż znajdę coś ciekawego. Ostatnio fajną kurtkę znalazłem bodajże w house ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 23:04, Jaki Ganh1 napisał:

Na uroczystości szkolne uwielbiam dosyć ciemne, nieco szerokie jeansy i luźną, białą
koszulką (o ile jest ciepło). Poza domem, lecz np. jak gdzieś do kogoś jadę i chcę się
lepiej ubrać to buty od DC Shoes, t-shirty od Affliction, bluzy lubię od RUSHa, aczkolwiek
po prostu lubię, jeśli są z jakąś sporą grafiką bądź grafitii, a także w kompletnie bezsensowne
wzory, te ostatnie szczególnie lubię, po prostu, wszędzie napisy, jakieś motywy. Do tego
czapka z daszkiem, może być Quiksilver, Analog, Altamont (mam zamiaru kupić), i DC :).
Co do kurtek, to tutaj raczej idę do Arkadii i po kolei odwiedzam sklepy, aż znajdę coś
ciekawego. Ostatnio fajną kurtkę znalazłem bodajże w house ;)

W Housie też mają sporo fajnych rzeczy. Tylko czasem nie moge znaleźć rozmiaru :P albo kolor nie ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ostatnio moja mama znalazła tam niczego sobie kurtkę za 159 zł w promocji. Najbardziej podobają mi się reklamówki. Czarne, w środku ciemna czerwień, super wzory i napis Virginity... Nie powiem jakie skojarzenia nachodzą, kiedy roztwiera się reklamówkę, a tam taka aksamitna czerwień ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 23:28, Jaki Ganh1 napisał:

Dokładnie, ostatnio moja mama znalazła tam niczego sobie kurtkę za 159 zł w promocji.
Najbardziej podobają mi się reklamówki. Czarne, w środku ciemna czerwień, super wzory
i napis Virginity... Nie powiem jakie skojarzenia nachodzą, kiedy roztwiera się reklamówkę,
a tam taka aksamitna czerwień ^^


To może zacznij chodzić w tych reklamówkach ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od dobrych 15 lat ubieram sie mniej wiecej tak samo czyli jakies jeansy lub spodnie wojskowe, bluza z kapturem(najlepiej bez jakichkolwiek wzorow) a jak jest cieplo to koszula w krate :D Buty kupuje w skateshopach bo powoli staje sie to jedyne miejsce gdzie mozna kupic normalne buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować