Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Ubrania i dzisiejsza moda

1288 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2009 o 16:56, Sweet16 napisał:

To dopiero mija się z celem . Do Warszawy mam ok. powiedzmy 500-600 km , tak że na razie
tam się nie wybieram ale wiesz...jest jeszcze jedno wyjście. Zrobić sobie na zamówienie
i zabulić tak kilka stówek , ale kto mi to zrobi na zamówienie...H&M , Croop Town, New
Yorker ? trudna sprawa ale nie odpuszczę , dorwę tą kurtałe.

Absolutnie nie w zadnych h&mach, croop townach, ani new yorkerach! To nie sa sklepy ze stylowymi ciuchami. To sa sklepy dla mas. I serio jezeli chcesz miec naprawde taka stylowe, to musisz poszukac w sklepach pierwszej klasy.
:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie...jestem w dupie ,co tu wykombinować . Ale jak powiedziałem nie dam za wygraną bo ta skóra mnie po prostu powaliła , jak to zobaczyłem...to prawie jak anioła , wiedziałem że to mój styl i musze to mieć , żaden ciuch nie tak nie wkręcił. Chyba że przesadzam .Czy tylko Warszawa jest centrum mody w Polsce , czy warto szukać w Poznaniu np. bo to by mi bardzo pasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 17:10, zuzzie napisał:

serio jezeli chcesz miec naprawde takie stylowe,
to musisz poszukac w sklepach pierwszej klasy.


A jakie to są ubrania stylowe, a także w jakich sklepach, Twoim zdaniem, je się sprzedaje? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 21:14, Mr.M napisał:

> serio jezeli chcesz miec naprawde takie stylowe,
> to musisz poszukac w sklepach pierwszej klasy.
>

A jakie to są ubrania stylowe, a także w jakich sklepach, Twoim zdaniem, je się sprzedaje?
:-)

rozumiem co masz na mysli i moze uzylam zlego slowa. Mialam na mysli ubrania eleganckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 22:20, zuzzie napisał:

rozumiem co masz na mysli i moze uzylam zlego slowa. Mialam na mysli ubrania eleganckie.

Chcesz powiedzieć, że ta kurtka jest elegancka?:D O kurna, muszę sobie taką sprawić na spotkania z klientami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 22:20, zuzzie napisał:

Mialam na mysli ubrania eleganckie.


No, teraz lepiej :) Ale to nie znaczy, że jak produkt ma metkę w.w. przez Ciebie sklepu, to jest zły, bo wszędzie są "masówki" i produkty ciekawe :) Dajmy na to, ja ubieram się głównie albo w koszule, albo (jeśli chodzi o inne ubrania) tylko w zestawieniu white-black & red (opcjonalnie) , ot tak po prostu. No i np. dzisiaj w Croppie właśnie znalazłem dzisiaj kilka ciekawych rzeczy, niekoniecznie nawet z metką CT :) I z zakupów jestem b. zadowolony, bo nie są to rzeczy tak "wybajerowane", że zahaczające o kicz , a ciekawe ubrania :) Inna sprawa, że tego pierwszego w CT jest od cholery i na szukaniu rzeczy w moim stylu spędziłem trochę czasu, ale to i tak nie powód, żeby generalizować, czyż nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 23:11, Mr.M napisał:

> Mialam na mysli ubrania eleganckie.
>

No, teraz lepiej :) Ale to nie znaczy, że jak produkt ma metkę w.w. przez Ciebie sklepu,
to jest zły, bo wszędzie są "masówki" i produkty ciekawe :) Dajmy na to, ja ubieram się
głównie albo w koszule, albo (jeśli chodzi o inne ubrania) tylko w zestawieniu white-black
& red (opcjonalnie) , ot tak po prostu. No i np. dzisiaj w Croppie właśnie znalazłem
dzisiaj kilka ciekawych rzeczy, niekoniecznie nawet z metką CT :) I z zakupów jestem
b. zadowolony, bo nie są to rzeczy tak "wybajerowane", że zahaczające o kicz , a ciekawe
ubrania :) Inna sprawa, że tego pierwszego w CT jest od cholery i na szukaniu rzeczy
w moim stylu spędziłem trochę czasu, ale to i tak nie powód, żeby generalizować, czyż
nie? :)

Sorki chlopcy ale bez potrzeby sie napinacie.:) Kurtka, ktora pokazal kolega nie jest tania. Mysle, ze moze kosztowac kilka tysiecy dolarow. Chodze po sklepach i sklepy typu cropp itd. robia ubrania dla kazdego. Nie oszukujmy sie. Absolutnie nie uwazam, ze trzeba za cos duzo zaplacic, zeby wygladac stylowo, lub elegancko. Mowie jedynie, ze jezeli chlopak, ktory pokazal zdjecie chce wygladac w tej kurtce w ten sposob co Bow Wow czy jak mu tam, to kiedy kupi ja np. w H&M to przynajmniej moim zdaniem takiego efektu nie uzyska.
gaax jezeli chcesz robic na klientach takie wrazenie jak Bow Wow na wszystkich, to faktycznie powinienes sobie sprawic.
Mr.M wierze, ze wygladasz wspaniale w swoich nowych ubraniach. :) :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie kilka tysięcy...ale drogo , i przede wszystkim kto powiedział że $$$.:) Nie bardzo mi zależy żeby zamówić sobie w Polsce ale jednak. Takie sklepy jak Croop Town , H&M i tam wiele innych są dla wszystkich , a jak są dla wszystkich to czyli i dla mnie , i nie będę się wyróżniał a fajnie jest skupiać na sobie wzrok. O takiej skórze nawet nie marzyłem i nie wiedziałem że takie coś jest. A tu patrzę i jak by mi z nieba spadła , olśnienie , mój styl jakiego mało. A taka zmiana nastąpiła po tym jak zauważyłem jak laski patrzą na chłopaków którzy noszą to co większość młodzieży (croop''owy styl) a jak na ziomka w kapeluszu , sygnety na każdym palcu , pasek z klamrą. Nie mówię że tak chcę wyglądać jak jakiś alfons ale taki styl jak Bow Wow mnie powalił dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie może pomysł, na czym nosić dość gruby metalowy krzyżyk? Na grubym łańcuszku, czy może na takich drewnianych koralikach, czy rzemień albo cóś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie nietypowe pytanko: musze sobie kupic dres (sic!) bo jest mi on potrzebny na oboz sportowy... upatrzylem sobie 2 modele adidaska, ale sam nie wiem ktory wybrac... czerwony czy raczej czarny ??

20090319234932

20090319234940

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednym z moich zainteresowań jest moda.

Wiele ubrań jakie tutaj wypisujecie nie zalicza się do mody, tylko zwykłych ciuchów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 06:51, Diddle napisał:

Jednym z moich zainteresowań jest moda.

Wiele ubrań jakie tutaj wypisujecie nie zalicza się do mody, tylko zwykłych ciuchów :)

ta xd ja tylko kupuję Reebok i Nike ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 06:46, Dekerinho6 napisał:

Czy do czarnego podkoszulka będzie się ładnie prezentował srebny łańcuch ?? xD


Oczywiście. Do tego włosy na żel, markowe buciki [ im większe logo producenta tym lepiej ], markowe spodnie, solarka i możesz iść na miasto wyrywać lachony na sam wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 16:17, KŁEJK napisał:

Oczywiście. Do tego włosy na żel, markowe buciki [ im większe logo producenta tym lepiej
], markowe spodnie, solarka i możesz iść na miasto wyrywać lachony na sam wygląd.


Dzięki ;) tak też zamierzam zrobić xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 16:24, KŁEJK napisał:


Aż takich wyjaśnień to nie potrzebuje ...

Dnia 20.03.2009 o 16:24, KŁEJK napisał:

btw ... do każdego posta będziesz teraz dodawał "xD" ? To jakaś nowa moda?

Może i nie moda, ale pisze to z przyzwyczajenia ...
Ps. A co jeszcze do ciuchów to można dodać jakieś fajne okulary ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 23:50, Zauri napisał:

mam takie nietypowe pytanko: musze sobie kupic dres (sic!) bo jest mi on potrzebny na
oboz sportowy... upatrzylem sobie 2 modele adidaska, ale sam nie wiem ktory wybrac...
czerwony czy raczej czarny ??


Moim zdaniem czarny bo wygląda mniej "dresiarsko" (wiem, że dres nie może wyglądać mniej dresiarsko). I konieczne czerwony T-shirt pod niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować