Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Ubrania i dzisiejsza moda

1288 postów w tym temacie

Dnia 13.07.2009 o 21:19, GothixPL napisał:

A jestem ciekaw jaki macie stosunek do panów noszących spodnie rurki, zależny mi szczególnie
na opiniach naszych forumowych pań. :D


obrzydlistwo i pedalstwo - facet ma wyglądać jak facet, a nie jak chudziutka szczapinka. obcisłe rureczki na pewno w tym nie pomogą, choćby nie wiem, jak markowe były.

teraz czekam tylko na MaccCry''a i jego post o nietolerancji i zaściankowości Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałem pisać, że pedalstwa zarzucać rurka nie można i rzucić przykładem Slasha. Rurki mam stare, skórzane gdzieś jeszcze w domu. Kiedyś je założę, ale jak znajdę jeszcze resztę "slaszowych" akcesoriów. Planuję kiedyś się powygłupiać z gitarką :D


Anyway. teraz moje pytanie, czy jeżeli noszę chustę przy dżinsach, to definitywnie dziwnie czy niekoniecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodnie rurki? U faceta? Ekhm ... to ja już wole swoje luźne [ NIE, nie "skejtowskie" ] dżinsy. Azra już streścił to co chciałem powiedzieć w tej kwestii. Chyba z lekka nie ogarniam tej ... mody (?) współczesnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 21:44, ZO_S_O napisał:

Właśnie chciałem pisać, że pedalstwa zarzucać rurka nie można i rzucić przykładem Slasha.
Rurki mam stare, skórzane gdzieś jeszcze w domu. Kiedyś je założę, ale jak znajdę jeszcze
resztę "slaszowych" akcesoriów. Planuję kiedyś się powygłupiać z gitarką :D


Anyway. teraz moje pytanie, czy jeżeli noszę chustę przy dżinsach, to definitywnie dziwnie
czy niekoniecznie?

Nie wiem, ale ja latam z chustą włożoną do tylnej kieszeni dżinsów,rurek,spodenek , ludzie dziwnie się patrzą, czasami mówią po co ci to, a nie którzy że fajnei rock n rollowo wyglądam, ale mi się tak podoba i nie będe się innymi ludźmi przejmował, znam gorszych odmieńców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 21:24, Azra napisał:

> A jestem ciekaw jaki macie stosunek do panów noszących spodnie rurki, zależny mi
szczególnie
> na opiniach naszych forumowych pań. :D

obrzydlistwo i pedalstwo - facet ma wyglądać jak facet, a nie jak chudziutka szczapinka.
obcisłe rureczki na pewno w tym nie pomogą, choćby nie wiem, jak markowe były.


No proszę, podzielam w 100% zdanie Azry ... rurki to pedalstwo. Malinowe rurki - jeszcze większe pedalstwo. Mam "znajomego" co w takich chodzi :F

Dnia 13.07.2009 o 21:24, Azra napisał:

teraz czekam tylko na MaccCry''a i jego post o nietolerancji i zaściankowości Polaków.

Czekamy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupie stereotypy ;/ Jak nosisz rurki to jesteś pedałem?! Z was są niezłe pedałki jak oceniacie ludzi po tym jak się ubierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 22:48, Tyler_D napisał:

Odwrócę pytanie - czy według ciebie facet noszący rurki wygląda normalnie [ czytaj -
męsko ] ?


A co znaczy męsko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 22:48, Tyler_D napisał:

Odwrócę pytanie - czy według ciebie facet noszący rurki wygląda normalnie [ czytaj -
męsko ] ?


Sweet jesus, kolejny temat, a ty znów zaczynasz tą swoją ''stereotypową'' gatkę o homoseksualistach i ubiorze.
Niektórym już się robi od tego niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 22:49, eszet napisał:

A co znaczy męsko?


Jesteś facetem więc powinieneś wiedzieć ... to po pierwsze, po drugie "męski" to przeciwieństwo słowa "niemęski". Tyle w tej kwestii ... a co jest niemęskie? Imo np: te rurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 22:55, Qbasmok napisał:

Sweet jesus, kolejny temat, a ty znów zaczynasz tą swoją ''stereotypową'' gatkę o homoseksualistach
i ubiorze.

Jaki "kolejny" temat? Nie pamiętam żebym jakoś bardzo szalał i propagował czy odstawiał jakieś antyhomoseksualne "jazdy" na forum. Mam takie a nie inne poglądy i "bardzo mi przykro" że śmiem je wygłaszać i [ o zgrozo! ] mieć zdaje się zgoła inne zdanie niż ty. A "gatki" to się nosi w wiadomym miejscu ... tak swoją drogą.

Dnia 13.07.2009 o 22:55, Qbasmok napisał:

Niektórym już się robi od tego niedobrze.

O jakże mi z tego powodu przykro. eot

Jak coś to zapraszam do tematu o homo jak tak chcesz o nich porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 21:44, ZO_S_O napisał:

Anyway. teraz moje pytanie, czy jeżeli noszę chustę przy dżinsach, to definitywnie dziwnie
czy niekoniecznie?


chustka jest okej, sam noszę na nadgarstku (bo mi włosy na ręce wypadły i muszę jakoś zasłonić ;)). w bocznej kieszeni bojówek często zdarza mi się (zimą) nosić zwiniętą arafatę - tylko dla fazy ;]

eszet -> a czy męskie jest niepoprawne dodawanie 'nie' do przymiotników? nie sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 23:06, Azra napisał:

> Anyway. teraz moje pytanie, czy jeżeli noszę chustę przy dżinsach, to definitywnie
dziwnie
> czy niekoniecznie?

chustka jest okej, sam noszę na nadgarstku (bo mi włosy na ręce wypadły i muszę jakoś
zasłonić ;)). w bocznej kieszeni bojówek często zdarza mi się (zimą) nosić zwiniętą arafatę
- tylko dla fazy ;]

eszet -> a czy męskie jest niepoprawne dodawanie ''nie'' do przymiotników? nie sądzę.


To skoro już czepiamy się ortografii to zdanie zaczyna się dużą literą. Powinno być "Nie sądzę."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 23:03, eszet napisał:

Nie widzę nic nie męskiego w rurkach, zwykłe spodnie.


Zwykłe spodnie, w których większość facetów wygląda jak łajzy. No sorry, ale tak jest ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 23:03, eszet napisał:

Nie widzę nic nie męskiego w rurkach, zwykłe spodnie.

Na półce w sklepie a i owszem ale na mężczyźnie wygląda to nie tyle śmiesznie co żenująco. U kobiet z długimi zgrabnymi nogami rurki podkreślające ich figurę są jak najbardziej pożądane ale na miłość boską, mężczyzna nie ma się czym chwalić jeśli ma nóżki jak patyczki a tym bardziej podkreśla to wrzucając na siebie rurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 23:10, Uriael napisał:

> Nie widzę nic nie męskiego w rurkach, zwykłe spodnie.
Na półce w sklepie a i owszem ale na mężczyźnie wygląda to nie tyle śmiesznie co żenująco.
U kobiet z długimi zgrabnymi nogami rurki podkreślające ich figurę są jak najbardziej
pożądane ale na miłość boską, mężczyzna nie ma się czym chwalić jeśli ma nóżki jak patyczki
a tym bardziej podkreśla to wrzucając na siebie rurki.



Ale czy to znaczy od razu że jest pedałem?

@Budo: Dla mnie jak łajzy wyglądają skejciki z za dużymi koszulkami DC i spodniami w kroku na poziomie kolan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/cut

That''s it!

No chyba że jest jakimś emo / anorektykiem [ albo i jednym i drugim na raz ]. :-P A teraz czekam na gromy ze strony userów gramu jaki to ja zły, niedobry i w ogóle stereotypowy jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować