Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Ubrania i dzisiejsza moda

1288 postów w tym temacie

Fajnie sobie gadacie :) W takim układzie po krótce opiszę swój styl ubierania się, a raczej jego brak - i co za tym idzie wielką swobodę.

Osobiście uważam, że wszyscy którzy ślepo podążają za szerokopojętą modą (ubiór, muzyka, styl życia) tak naprawdę nie mają swej własnej osobowości. Jak coś jest modne w danym sezonie to oni wtedy idą w tamtym kierunku (jak np. było z modą na bycie emo). Nadmiar stylu to brak stylu, który zakrawa na kicz. Skoro dana osoba potrzebuje tych wszystkich gadżetów, aby normalnie funkcjonować i czuć się cool, to znaczy że coś z nią nie tak.

Wracając do mojej skromnej osoby. Niezbyt przywiązuję wagę do ubioru i wyglądu. Te same rzeczy (z wyjątkiem bielizny) noszę i przez 2 tygodnie - nie jestem pudernicą aby codziennie przychodzić w innym wdzianku. Łańcuszków i bransoletek także nie noszę, bo ten stuff tylko przeszkadza. Nowe ubrania kupuję jak stare mam podarte (dosłownie). Mam zbyt wysokie mniemanie o sobie, by reperować swoje ego ciuchami. Mogę zjednywać sobie ludzi nawet będąc ubranym w worek na ziemniaki ;) A że komuś się moje podejście może nie podobać, to już jego problem :) Nikogo nie udaję i mam nadzieje że tak pozostanie (wyjątki podczas podrywu, bo wtedy liczy się pierwsze wrażenie).

Tyle w kwestii ubioru i lansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.01.2010 o 22:31, balduran2 napisał:

Tak więc, zdanie innych ludzi na mój temat mnie nie obchodzi i niczego ono nie zmieni.


ale trzeba było o tym wysmażyć wielkiego posta, co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 22:43, hammerfall87 napisał:

ja tam chodzę w luznych ciuchach ,typowo skejtowskich :) ,bluzy z kapturem , koszulki
wszelakie(polo itp ) :P,jeansy,białe adidasy .Ja preferuje przede wszystkim luz .Przymierzam się teraz do kupienia ramony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 22:43, Daelor napisał:

> Tak więc, zdanie innych ludzi na mój temat mnie nie obchodzi i niczego ono nie zmieni.
ale trzeba było o tym wysmażyć wielkiego posta, co? :)

W sumie wyszła z tego taka ogólna charakterystyka społeczeństwa jeśli chodzi o rzeczy inne, nowe w sferze mody, ubioru, stylu.
Wyjdzie na to, że za parę miesięcy mnóstwo osób będzie chodzić w zerówkach typu Ray Ban Wayfarer za 20 zł z Allegro, bo niby będą modne, mimo, że teraz według nich są brzydkie. Tak to właśnie bywa...
Jeśli tak do tego dojdzie, to osobiście na pewno zmienię oprawki, bo nie chce się utożsamiać z tymi "modnymi" ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, wypasione ma te okulary, co chcecie. Niech nosi co mu się podoba i o ile nie wygląda jak Alfons, albo jakiś metrus to jest rozgrzeszony :))
A może po prostu chcecie być tak fajni, ale nie macie jaj się ubrać jak Superman? :PP

20100124225402

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 22:50, Tyler_D napisał:

Nie słyszałeś o ramonesce? :o

O ramonesce jak najbardziej słyszałem, wszak jeżdżę na motocyklu, więc obiło mi się to o uszy i oczy :) Jednakże nie zetknąłem się nigdy z tak egzotycznym określeniem tego typu kurtki jak "ramona". BTW hammerfall --> skejt w ramonesce, to będzie widok zaiste niecodzienny ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 22:54, PinKee napisał:

> Nie słyszałeś o ramonesce? :o
O ramonesce jak najbardziej słyszałem, wszak jeżdżę na motocyklu, więc obiło mi się to
o uszy i oczy :) Jednakże nie zetknąłem się nigdy z tak egzotycznym określeniem tego
typu kurtki jak "ramona". BTW hammerfall --> skejt w ramonesce, to będzie widok
zaiste niecodzienny ^_^


Bez przesady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 22:56, hammerfall87 napisał:

Bez przesady :)

No jak to - kaptur wystający spod ramoneski? :P Do tej kurtki to tylko tshirt pod spód, a spodnie skejtowskie też nie bardzo będą z tym współgrały. Easy rider chcesz być? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 23:00, PinKee napisał:

> Bez przesady :)
No jak to - kaptur wystający spod ramoneski? :P Do tej kurtki to tylko tshirt pod spód,
a spodnie skejtowskie też nie bardzo będą z tym współgrały. Easy rider chcesz być? :D


no to mówię mam zwyczajne jeansy tylko je luzno noszę ,spodni z krokiem nie posiadam hehehe :)

jeszcze się bandane kupi i będę renegatem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To czas i na mnie: D. Ja to podobnie jak kolega hammerfall preferuje luźne ciuchy. Z tym, że nienawidzę wydziwiania w stylu o kupie sobie "la coste" i będę fajny albo "kupię sobie Air Maxy, by pokazać jaki jestem ziomek". Ja wole jednak oszczędnie podejść i kupuje bucisze za 100 (starczają na rok) zazwyczaj Memphisy w Dajszmanie ;P, do tego jakieś koszulki z Croppa i różnego rodzaju spodnie (bojówki, jeansy). Do tego noszę bluzę z kapturem (aktualnie mam 1 adidasa, ale to dlatego, że mi się podobała, a nie dlatego, że jest z adidasa, oraz 1 z croppa, oraz jakieś starsze) i moją czapunię fullcap UNK Bullsów (taa tym szpanuję z mojego mało komercyjnego ubierania się).
Oto meine style!; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.01.2010 o 22:31, balduran2 napisał:


Natomiast w niedużym mieście pod granicą Ukraińską, gdzie mieszkam na stałe, sytuacja
ma się już inaczej. Większość osób - najczęściej wymieniane już "dresy" lub "wieśniaki"
(naprawdę nie wiem jak nazwać tych ludzi) - reaguje nieprzyjaźnie: głupie uśmieszki,
itp. Zdarzają się również głośne komentarze na temat moich okularów, ale wtedy już nie
wytrzymuję i kulturalnie, ale stanowczo zwracam tym ludziom uwagę, czego efektem jest
osłupienie owych osobników, nierzadko stają się również pośmiewiskiem innych przechodniów.

Tak to jest na zadupiach cywilizacyjnych gdzie się pomyka w gumofilcach latem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 23:01, hammerfall87 napisał:

no to mówię mam zwyczajne jeansy tylko je luzno noszę ,spodni z krokiem nie posiadam
hehehe :)

W takim razie ok, do jeansów taka kurteczka jak najbardziej pasuje. Tylko nie zostań jakimś bożyszczem nastolatek jak James Dean ^^
Najważniejsza rada - nie kupuj skórzanych spodni! :]

Dnia 24.01.2010 o 23:01, hammerfall87 napisał:

jeszcze się bandane kupi i będę renegatem :)

E tam, proponuję zamiast bandany jakiegoś Harleya, zapuść do tego brodę do połowy klaty, to wtedy dopiero będzie respekt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 22:54, Budo napisał:

Ej, wypasione ma te okulary, co chcecie. Niech nosi co mu się podoba i o ile nie wygląda
jak Alfons, albo jakiś metrus to jest rozgrzeszony :))
A może po prostu chcecie być tak fajni, ale nie macie jaj się ubrać jak Superman? :PP

Właśnie, jeśli zacznie się szał na Wayfarer''y (A), to przerzucę się na inne (B).

Tyler_D ===> http://www.oliverpeoples.com/shop/op523.html tylko $375.00 ;)

20100124230717

20100124230733

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować