Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Ubrania i dzisiejsza moda

1288 postów w tym temacie

Używasz obosiecznego topora, mój drogi ;) Offtop w moim poprzednim poście? Może przeczytasz cały, co?
10 letni przydupas hmm? Nie wnikam w to z kim Ty się zadajesz, to nie są moje klimaty.

"Pozdrawiam" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję okularów przeciwsłonecznych w "metalowych" (nie plastikowych) oprawkach, ale nie takich cienkich (drucianych) jak np. Aviatory, ale szerokich. Gdzieś kiedyś widziałem takie okulary, ale nie wiem jak je znaleźć, nie mam już pojęcia co wpisać w Google. Okulary te miały spore czarne szkła, a oprawki były srebrne/szare. Na zausznikach były chyba otworki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 00:45, demigod93 napisał:

co to za kurtke ma Gural?

Pedalską.

A tak jeszcze sie zapytam, czy takie okulary jak Ozzy Osbourne ma (albo podobne) to da się gdzieś dostać poza aukcjami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 15:21, Markush napisał:

> co to za kurtke ma Gural?
Pedalską.

masz browara xD

Dnia 01.03.2010 o 15:21, Markush napisał:

A tak jeszcze sie zapytam, czy takie okulary jak Ozzy Osbourne ma (albo podobne) to da
się gdzieś dostać poza aukcjami?

na paradzie równości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie podobne kurtałki to noszą budowlańcy i ludzie pracujący w przemyśle. Tylko że tamte wyglądają na bardziej wytrzymałe i zapewne takie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.03.2010 o 15:21, Markush napisał:

A tak jeszcze sie zapytam, czy takie okulary jak Ozzy Osbourne ma (albo podobne) to da
się gdzieś dostać poza aukcjami?


z tego co popatrzyłem w Googlach Ozzy nosi najzwyklejsze lenony - u mnie w Krakowie w lecie jest pełno stoisk z okularami za 15-20 złotych, może u Ciebie też, jeśli nie, to pozostaje allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 15:58, Tyler_D napisał:

Takie podobne kurtałki to noszą budowlańcy i ludzie pracujący w przemyśle. Tylko że tamte
wyglądają na bardziej wytrzymałe i zapewne takie są.


I jeszcze te okulary na pierwszym zdjęciu, na budowie identyczne noszą jak coś piłuja.

Daelor, dzięki muszę połązić i poszukać takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 16:26, Markush napisał:

> Takie podobne kurtałki to noszą budowlańcy i ludzie pracujący w przemyśle. Tylko
że tamte
> wyglądają na bardziej wytrzymałe i zapewne takie są.

I jeszcze te okulary na pierwszym zdjęciu, na budowie identyczne noszą jak coś piłuja.


Daelor, dzięki muszę połązić i poszukać takich.


zaraz się zlejesz w gacie z podniecenia, myślałem, że status coś znaczy, g**no prawda, nawet sekretarz może być idiotą-spamerem, jak nie masz niczego ciekawego do powiedzenia to siedź cicho, a jak już musisz to niech to będzie śmieszne... internetowy cwaniak :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...ciach...

Ależ drogi forumowiczu, forum dyskusyjne jak sama nazwa wskazuje służy do prowadzenia dyskusji i wyrażania własnych opinii, a ja, pisząc, ze ta kurtka jest pedalska, a takie okulary to nosi się na budowie wyraziłem tylko swoją opinię.
Poza tym zapytałeś się jaką kurtkę nosi ten wieśniak to ci odpowiadam. Chyba, że chcesz wiedzieć gdzie takie coś kupić to powiem ci, że takie kurtki kiedyś na targu u mnie sprzedawali. Poza tym poszukaj w jakichś sklepach z odzieżą używaną, moze coś takiego będzie. I teraz to nie jest sarkazm, na prawdę Ci tak radzę.

BTW tnij posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy byłbyś takim cwaniaczkiem w 4 oczy, znam takich jak ty i na ulicy patrzą się na buty, wyjdź kiedyś z domu, a się przekonasz, chyba, że "twoim jedynym osiedlem jest ten serwer".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 22:37, demigod93 napisał:

ciekawe czy byłbyś takim cwaniaczkiem w 4 oczy, znam takich jak ty i na ulicy patrzą
się na buty

Oh my gosh, kolejny słuchający pseudorapu, palący trawkę i chlający tanie wino w bramie? Mam pecha.
Poza tym: czy ty mi grozisz? Jeszcze bardziej poza tym: Nie, ja się nie patrzę na buty, mnie nie obchodzi co inni noszą. Szczególnie, że jak patrzę jak się niektórzy się ubierają to krew oczy zalewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


najpierw posłuchaj rapu później się wypowiadaj, nie piję. nie wiem jak można grozić komuś, kiedy nawet nie wiem jak wygląda i nie wie gdzie mieszka, ale chciałbym cię spotkać ;)

i nie oceniaj ludzi po ciuchach, daleko na tym nie zajdziesz, a przez twój ubiór pewnie też wielu ludzi krew zalewa, wgle mówisz, że nie obchodzi cię co inni noszą, a denerwuje cię jak niektórzy się ubierają, popatrz jakie głupoty piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 22:50, demigod93 napisał:

i nie oceniaj ludzi po ciuchach, daleko na tym nie zajdziesz


Nie ocenił nikogo po ciuchach. Ocenił jedynie sam ciuch [jakoby był pedalski - potwierdzam]. Czytaj uważniej na przyszłość, to być może daleko zajdziesz.


balduran2 - niezbyt problematyczne jest skojarzenie słowa "pedalskie" z homoseksualistami, czyż nie? :) Widocznie uznał, że ten góral jest gejem. Nie ma w tym nic złego! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 22:50, demigod93 napisał:

najpierw posłuchaj rapu później się wypowiadaj,

Posłuchałem i to była najgorsza rzecz jaką zrobiłem w swym życiu.

Dnia 01.03.2010 o 22:50, demigod93 napisał:

nie piję.

Good for you.

Dnia 01.03.2010 o 22:50, demigod93 napisał:

nie wiem jak można grozić komuś,

To zabrzmiało jak groźba.

Dnia 01.03.2010 o 22:50, demigod93 napisał:

ale chciałbym cię spotkać ;)

Z całym szacunkiem, ale ja Ciebie nie, jak i nikogo innego.

Dnia 01.03.2010 o 22:50, demigod93 napisał:

i nie oceniaj ludzi po ciuchach,

Ja za bardzo ludzi po ciuchach nie oceniam, owszem zawsze ubiór stwarza to pierwsze wrażenie, ale tak ogólnie to przyzwyczaiłem się, że można znaleźć miłego dresa.

Dnia 01.03.2010 o 22:50, demigod93 napisał:

a przez twój ubiór pewnie
też wielu ludzi krew zalewa,

Jeśli ktoś ma coś do mojego ubioru to ma cos nie tenteges, bo ja nie noszę ubrań... A tak na poważnie, to tak, pewnei kogoś tam krew zalewa, ale bardziej tych co mają nie tenteges. ;)

Dnia 01.03.2010 o 22:50, demigod93 napisał:

wgle mówisz, że nie obchodzi cię co inni noszą, a denerwuje
cię jak niektórzy się ubierają, popatrz jakie głupoty piszesz

Tak, bo mnie nie obchodzi, że ktoś nosi jaskrawozieloną kurtkę, niech sobie to nosi, ale nie w mojej obecności, bo rzygać mi sie chce. :)

@balduran
Wiedziałem, że jakiś polonista się wtrąci, wiedziałem. A więc poszukaj w słowniku słowa gejowski, to będzie znaczyło to samo, chyab, że takiego słowa też nie ma. To się mówi trudno, ja daru tłumaczenia nie mam, zapytaj się pierwszego lepszego nastolatka na ulicy to ci wytłumaczy.
@down
O, lepiej bym tego nie ujął. And, jak to? nie oglądasz teraz Fight Clubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 23:05, Choinix napisał:

> i nie oceniaj ludzi po ciuchach, daleko na tym nie zajdziesz

Nie ocenił nikogo po ciuchach. Ocenił jedynie sam ciuch [jakoby był pedalski - potwierdzam].
Czytaj uważniej na przyszłość, to być może daleko zajdziesz.


"jaką kurtkę nosi ten wieśniak" - ty również

Dnia 01.03.2010 o 23:05, Choinix napisał:

balduran2 - niezbyt problematyczne jest skojarzenie słowa "pedalskie" z homoseksualistami,
czyż nie? :) Widocznie uznał, że ten góral jest gejem. Nie ma w tym nic złego! :D


Gural nie góral.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 23:10, demigod93 napisał:

Gural nie góral.

Kurde, coś się pozmieniało przez kilka ostatnich lat? Zawsze uczyli, ze góral pisze się przez ó

Sry za offtop i z mojej strony EOT, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 23:12, Markush napisał:

> Gural nie góral.
Kurde, coś się pozmieniało przez kilka ostatnich lat? Zawsze uczyli, ze góral pisze się
przez ó

Sry za offtop i z mojej strony EOT, dobranoc.


brak argumentów i żeby tylko doczepić się do czegokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować