Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Ubrania i dzisiejsza moda

1288 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2010 o 20:33, Qbasmok napisał:

Po to jest forum, do wyrażania swoich opinii,

Phi, półbogowi tego nie wytłumaczysz, wcześniej ja próbowałem.

Dnia 28.03.2010 o 20:33, Qbasmok napisał:

Przy okazji, widział ktoś z Was może gdzieś trampki conversa...

http://allegro.pl/item976652082_converse_all_star_rozm_37_5_conversy.html
Czy to jest kolor buraczkowy?
Wiem, że pewnie rozmiar nie taki, ale chcę wiedzieć na jaki kolor szukanie w mózgu ustawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijając to, że kolega demigod93 jest nadzwyczajnie chamski i ma dość *zabawny* gust - to ma w sumie rację.
Pytał o konkretne informacje, a nie waszą opinię, a wy mu zawracacie gitarę swoim zdaniem, sugerując, że kogoś to obchodzi. Gdyby jego post brzmiał "jak wam się podoba ta czapeczka", to byłoby uzasadnione
tyle ode mnie, chlajcie się dalej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 00:11, demigod93 napisał:

ktoś kto sie interesuje i wie gdzie mo?na dostaa tą czapke w rozmiarze M prosze o odp
;)



http://www.sklep.stoprocent.com/product-pol-875-Fullcap-08-Monkey-zielone.html

Proszę.

Osobiście zbytnio śmierdzi mi Sage''m. Wolę bardziej stonowane kolory, no ale de gustibus non est disputandum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/...ciach.../

No dobra, ale jak to jest forum to czemu mamy nie krytykować takiej czapki, to, że się zapytał gdzie kupić to badziewie to co? To my już wtedy mamy siedzieć cicho? Bo ''się nie zapytał o opinie''?

@Qbasmok
Na allegro nie ma tych butów w tym rozmiarze, chyba, że jest jakoś bardziej zakodowany ten rozmiar. Szukałem też w różnych sklepach i znalazłem takie buraczkowe, ale takie niskie/krótkie, takie nie po kolana. :-) Swoją drogą nie wiem jak można chodzić w takiego koloru butach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra chłopaki, przyznaje się bez bicia, że jeśli chodzi o butki to trochę zmieniam zdanie. Dzisiaj miałem okazję wydać po raz pierwszy troszkę więcej na buty i kupiłem sobie całkiem fajny model nike''ów. Kolory biały, brązowy i rasta czerwono, żółto, zielone. Raz, że jak już miałem fundusze na lepsze butki to pozwoliłem sobie na trochę "luksusu", a dwa to pomyślałem, że skóra tak łatwo się nie rozwali, a moje ostatnie Memphisy, w których paradowałem już szykują się na dziurę... ;/ No, nic chyba dobry zakup, byle potem nie było że banan jestem albo coś, bo tego bym nie chciał ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2010 o 21:43, Vandaeriel napisał:

http://www.sklep.stoprocent.com/product-pol-875-Fullcap-08-Monkey-zielone.html

Proszę.

Osobiście zbytnio śmierdzi mi Sage''m. Wolę bardziej stonowane kolory, no ale de gustibus
non est disputandum


już oglądałem tą czape na tej stronie, ale chodziło mi o rozmiar M, którego nie potrafię znaleść już ho-ho, ale dzięki za chęci ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 22:17, Markush napisał:

No dobra, ale jak to jest forum to czemu mamy nie krytykować takiej czapki, to, że się
zapytał gdzie kupić to badziewie to co? To my już wtedy mamy siedzieć cicho? Bo ''się
nie zapytał o opinie''?

tak.

bo jak sam widzisz, w niektórych przypadkach wyrażenie swojej opinii daje początek porządnemu flejmowi :D

BYĆ MOŻE zapytanie o rozmiar czapeczki było czymś w rodzaju pretekstu do pochwalenia się czapeczką/zamanifestowania swojego gustu, ale nie popadajmy w nadinterpretację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Odpuść sobie taką czapke, bo? Jest debilna, walnij sobie kolor np. czarny bądź siwy, bez zbędnych grafik. Wyglądałbyś jak zielony lump i mowię serio
2.Czapka z kolekcji 2008, więc raczej nie spotkasz juz takiego rozmiaru, chyba, ze uzywke jak ktos wrzuci na jakis portal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 20:39, DesMonD__PL napisał:

1.Odpuść sobie taką czapke, bo? Jest debilna, walnij sobie kolor np. czarny bądź siwy,
bez zbędnych grafik. Wyglądałbyś jak zielony lump i mowię serio
2.Czapka z kolekcji 2008, więc raczej nie spotkasz juz takiego rozmiaru, chyba, ze uzywke
jak ktos wrzuci na jakis portal.

stary ja się będę ubierał jak mi się podoba, nie jak komuś się podoba

Graszcz
nie musze szpanować ciuchami ani gustem na forum przed ludźmi, których wgle nie znam, ale przynajmniej jedna osoba potrafi czytać ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 20:36, HeyBabyGirl napisał:

Nie ukryjesz swojej dresiarskiej osobowości pod homoseksualną czapeczką z "żabką" .

to jest goryl ;)

i człowieku, nawet nie próbuje ukrywać swojej osobowości, nie widzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włączając się do tematu ubrań spod szyldu "Stoprocent" (to nawiązanie do kochanego JP?...) , to chciałbym osobiście pogratulować twórcom. Oczywiście, nie chce kwestionować cudzych gustów, ale majstersztykiem jest sprzedawać ludziom spodnie (i inne ubrania, to tylko taki przykład), które wyglądają identycznie jak moje ''robocze'' dresy, których przeznaczeniem jest ogródek i spacery z psem, bo normalnie bym w nich nigdzie nie wyszedł - z tą tylko różnicą, że moje nie mają tego wspaniałego loga StoProcent, za które trzeba im płacić te parę stówek ;-)
Niemniej, świetnie to rozegrali, nie ma co.

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że to tylko oni ;P. Prosto, Adidas, Nike i inne robią dokładnie to samo. W sumie to trochę dzikie bulić taką kasę za znaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 21:49, Jakli napisał:

Myślisz, że to tylko oni ;P. Prosto, Adidas, Nike i inne robią dokładnie to samo. W sumie
to trochę dzikie bulić taką kasę za znaczek.


Tzn. to zależy od firmy, bo przecież bywa tak, że cena jest wysoka, ale płacisz nie tylko za nazwę firmy, ale też za jakość. Niemniej, na przykład w wypadku Nike to bym poodpruwał loga od mojej jednej pary z dziką chęcią, bo firmy nie lubię, wszystkie buty, które od nich miałem dość szybko odpadały, a i sam symbol imo szpecący :P
Trochę żałuje, że je wziąłem wtedy, ale póki po szkole chodzi się dobrze (jeszcze), to nie żałuję, a wtedy tylko te mi się w miarę podobały w przedziale halówek czy jak to się zwie.
Tak więc owszem, masz rację w niektórych przypadkach, ale mimo wszystko często to, że płacisz określoną ilość pieniążków pozwala Ci mieć pewność, że kupiłeś coś dobrego. Niestety, jak już wyżej wspomniałem - od każdej reguły mamy wyjątki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 21:34, Mohair napisał:

Włączając się do tematu ubrań spod szyldu "Stoprocent" (to nawiązanie do kochanego JP?...)
, to chciałbym osobiście pogratulować twórcom. Oczywiście, nie chce kwestionować cudzych
gustów, ale majstersztykiem jest sprzedawać ludziom spodnie (i inne ubrania, to tylko
taki przykład), które wyglądają identycznie jak moje ''robocze'' dresy, których przeznaczeniem
jest ogródek i spacery z psem, bo normalnie bym w nich nigdzie nie wyszedł - z tą tylko
różnicą, że moje nie mają tego wspaniałego loga StoProcent, za które trzeba im płacić
te parę stówek ;-)
Niemniej, świetnie to rozegrali, nie ma co.

M.

Mój PC też ma tyle funkcji co MacBook, a jest tańszy.

I mogę pograć w Assassin''s Creed 2

Z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 21:54, Mohair napisał:

> Myślisz, że to tylko oni ;P. Prosto, Adidas, Nike i inne robią dokładnie to samo.
W sumie
> to trochę dzikie bulić taką kasę za znaczek.

Tzn. to zależy od firmy, bo przecież bywa tak, że cena jest wysoka, ale płacisz nie tylko
za nazwę firmy, ale też za jakość. Niemniej, na przykład w wypadku Nike to bym poodpruwał
loga od mojej jednej pary z dziką chęcią, bo firmy nie lubię, wszystkie buty, które od
nich miałem dość szybko odpadały, a i sam symbol imo szpecący :P
Trochę żałuje, że je wziąłem wtedy, ale póki po szkole chodzi się dobrze (jeszcze), to
nie żałuję, a wtedy tylko te mi się w miarę podobały w przedziale halówek czy jak to
się zwie.
Tak więc owszem, masz rację w niektórych przypadkach, ale mimo wszystko często to, że
płacisz określoną ilość pieniążków pozwala Ci mieć pewność, że kupiłeś coś dobrego. Niestety,
jak już wyżej wspomniałem - od każdej reguły mamy wyjątki ;-)


Wybacz Mohair, ale jednak mam problemy z Tobą wypowiadającym się o bezsensowności kupowania dla marki (jabłuszko?) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2010 o 22:05, siepu napisał:

Wybacz Mohair,


Moher, nie Mohair, ten mój nick to jakiś błąd systemu czy coś ;-)

Dnia 29.03.2010 o 22:05, siepu napisał:

ale jednak mam problemy z Tobą wypowiadającym się o bezsensowności kupowania dla marki (jabłuszko?) ;P


Wiesz, dla mnie produkty Apple wyróżniają się pozytywnie na tle jakościowym, ale nie będę zaprzeczał, bo zdaję sobie sprawę, iż pewne oznaki ''fanboystwa'' tej firmy da się u mnie zauważyć... Więc może masz rację : D
No ale przestań, szare dresy z logo Prosto czy innej Firmy chyba się różnią od MacBooka, nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 22:09, Mohair napisał:

No ale przestań, szare dresy z logo Prosto czy innej Firmy chyba się różnią od MacBooka,
nie? :P

Nie. Sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 22:41, Madoc napisał:

Nie. Sorry.

Popisałeś się swoją wiedzą... Najprostszy przykład: Produkty Apple są wykonane lepiej niż dresy z targu z doszytym napisem Krzywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 20:33, Qbasmok napisał:

Przy okazji, widział ktoś z Was może gdzieś trampki conversa w kolorze (jakby to określić)
''buraczkowym''?

Nie ... ale możesz sobie je pomalować flamastrami czy coś w ten deseń, zresztą to chyba nawet ty miałeś jakieś zdjęcie na gramie z takimi upgrejdowanymi buciszami. Gdyby to było normalne obuwie to by wystarczyło odpowiednio zapastować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować