Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Ubrania i dzisiejsza moda

1288 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2010 o 20:30, kaczek93 napisał:

/ciach/
Dlaczego?

bo będziesz w niej wyglądał jak stuprocentowy wieśniak puszczający z komórki polski hip hop w autobusie

@Azra

Dnia 18.08.2010 o 20:30, kaczek93 napisał:

graszcz, nie wszyscy są tak trv, że nie założą niczego innego niż bojówy i czarna bluza,
chociaż raz daj se siana :P

wiem, że nie wszyscy są tak zajebiści jak ja, ale nie popadajmy ze skrajności w skrajność

@Rogalenko

Dnia 18.08.2010 o 20:30, kaczek93 napisał:

Pierwsza też jest tragiczna, ale już lepiej wygląda niż druga :)

w porównaniu do drugiej jest śliczna. ale owszem, też do kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 20:29, Graszcz napisał:

> Którą z bluz byście polecili bardziej? Bo obie mi się podobają a muszę dokonać wyboru

> jednej.
> http://allegro.pl/item1187234932_south_park_bluza_z_kapturem_l.html#gallery
> lub
> http://allegro.pl/item1168746283_ciepla_bluza_z_kapturem_l_okazja_wyprzedaz.html#gallery

Druga tragiczna


A ja powiem tak, jeśli Ci się podoba to bierz. Kwestia tylko tego, czy jako niemarkowe ubrania i dodatkowo z allegro są warte zakupu. Nie zrozum mnie źle, ale nie posiadając 100 procentowej pewności co do produktu, nie możesz być pewien co do jego jakości. Więc najlepiej skontaktuj się ze sprzedawcą i dowiedz się czy aby nie dostajesz kota w worku ;). No i jeszcze kwestia tego czy ubranie będzie do Ciebie pasować. Nie zmierzysz go przecież przez Internet ;).

@Graszcz

Dnia 18.08.2010 o 20:29, Graszcz napisał:

bo będziesz w niej wyglądał jak stuprocentowy wieśniak puszczający z komórki polski hip hop w autobusie


Bez przesady ;). Zacznijmy od tego, że jest beznadziejny rap (via Firma) i rap z przekazem (via OSTR), dla dobra kultury hip-hopowej powinno się odróżniać te poniekąd dwa rodzaje muzyki, bo potem świetni wykonawcy obrywają za wyzwiska wobec policji, kradzieże oraz ogólnie zły styl życia.
Co do ubierania jak wieśniak. Myślę, że akurat ta druga bluza mało ma do czynienia z buractwem w naszym kraju. Tacy ludzie jakich przytoczyłeś głównie noszą dresik. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 01:30, Jakli napisał:

Bez przesady ;). Zacznijmy od tego, że jest beznadziejny rap (via Firma) i rap z przekazem
(via OSTR), dla dobra kultury hip-hopowej powinno się odróżniać te poniekąd dwa rodzaje
muzyki, bo potem świetni wykonawcy obrywają za wyzwiska wobec policji, kradzieże oraz
ogólnie zły styl życia.

w

Spoiler

nosie

mam twoje rapy

Dnia 19.08.2010 o 01:30, Jakli napisał:

Co do ubierania jak wieśniak. Myślę, że akurat ta druga bluza mało ma do czynienia z
buractwem w naszym kraju. Tacy ludzie jakich przytoczyłeś głównie noszą dresik. ;)

cóż, widocznie żyjemy w różnych środowiskach, jak dla mnie taka bluza to wprost synonim buractwa i idealnie pasuje do przytoczonego przeze mnie przykładu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 02:00, Graszcz napisał:

w

Spoiler

nosie

mam twoje rapy


Przykre ;). Wiesz co Ci powiem? Kocham jak ludzie używają stereotypów zamiast poznać drugą osobę. To czy ubiera to czy to, to czy słucha to czy to. Najpierw to trzeba poznać, ale ok. Twój wybór ;)
Swoją drogą jesteś ignorantem?

Dnia 19.08.2010 o 02:00, Graszcz napisał:

cóż, widocznie żyjemy w różnych środowiskach, jak dla mnie taka bluza to wprost synonim
buractwa i idealnie pasuje do przytoczonego przeze mnie przykładu

Taak różne środowiska. ;)
Przeczytałem przed chwilą większość tematu i bardzo dużo osób mówiła o bluzach i jeansach i z tego co mi się wydaje ta bluza, którą chce kupić kolega wyżej jakoś specjalnie się nie wyróżnia na tle innych. Idąc tym tokiem myślenia każdy noszący "bluzę" jest burakiem. Cool story bro ;), ale jak pisałem wyżej kwestia myślenia stereotypowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra kultury? Przejdziesz po mieście SAM i już Twoi "przedstawiciele kultury hip-hopowej" zaczną drzeć mordę na całe osiedle "zaj***ć ci?" A jak idziesz koło takiego dresa gdy nie ma dookoła 5 kolegów to wzrok spuszcza ;> Ja bym nie chciał do tych imbecyli upodabniać, bo oni są żałośni ;> Nosić bluzę za 40 zł z wyprzedaży to nie jest jakiś szpan, serio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gimbusy sie spinają. Popłaczcie mamusi w rękaw i won do piaskownicy, nolajfy. ;) I te wasze gadki o tym jaki to Hip Hop jest gówniany itp. Strzelcie sobie w te puste łby a zrobicie dobry uczynek dla społeczeństwa. ;)


Tak się ubieram, w mordzie mam lolka a na ulicy kopie stare babcie, wbijam im haki w głowy i kradne rente. Poza tym tłukę matkę żelazkiem jak wracam pracy a nie ma obiadu.

Chcącym mi naje*** z wielką chęcią dam swój numer i możemy sie ustawić, skoro tak tu kozaczycie że każdy spuszcza wzrok itp. ;)


20100819102825

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa zeszła na boczny tor widze...

Co do bluz:Kaszana,wogóle to nie wygląda,można w tym zamiatać podwórko jesienią.

Co do NuGGetos:

Nie gorączkuj się tak i nie rób z siebie fajtłapy bo takie txt jakimi rzucasz już dawno z gim. wyszły,a twój numer fona i "ustawka" rozwaliła mi na glebe.Widzisz jaki mocny jesteś nawet przez napisanie posta? :D

Swędzi cie to i tamto to zgadaj sie z grupą kiboli....wrażeń ci nie zabraknie no i sie sprawdzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 10:10, kaczek93 napisał:

Hehe, ale się dyskusja wywiązała. Już teraz to sam nie wiem. Chyba jednak kupię sobie
jakąś na bazarku :)

Tak chyba będzie najlepiej.
Bluza z sp wygląda jak luźny worek po ziemniakach btw, a tej drugiej ja osobiście nigdy bym nie dotkną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 02:11, Jakli napisał:

Przykre ;). Wiesz co Ci powiem? Kocham jak ludzie używają stereotypów zamiast poznać
drugą osobę. To czy ubiera to czy to, to czy słucha to czy to. Najpierw to trzeba poznać,
ale ok. Twój wybór ;)

A co tu mają do rzeczy stereotypy? po prostu nie interesują mnie twoje wywody na temat polskiego hip hopu w temacie o ciuszkach

Dnia 19.08.2010 o 02:11, Jakli napisał:

Swoją drogą jesteś ignorantem?

W temacie hip hopu? w zasadzie tak

Dnia 19.08.2010 o 02:11, Jakli napisał:

> cóż, widocznie żyjemy w różnych środowiskach, jak dla mnie taka bluza to wprost
synonim
> buractwa i idealnie pasuje do przytoczonego przeze mnie przykładu
Taak różne środowiska. ;)
Przeczytałem przed chwilą większość tematu i bardzo dużo osób mówiła o bluzach i jeansach
i z tego co mi się wydaje ta bluza, którą chce kupić kolega wyżej jakoś specjalnie się
nie wyróżnia na tle innych.

Pewnie, na wiejskiej dyskotece byś się w takiej bluzie idealnie wtopił w tłum

Dnia 19.08.2010 o 02:11, Jakli napisał:

Idąc tym tokiem myślenia każdy noszący "bluzę" jest burakiem.

Ty to powiedziałeś.

Dnia 19.08.2010 o 02:11, Jakli napisał:

Cool story bro ;), ale jak pisałem wyżej kwestia myślenia stereotypowego.

stereotypy, stereotypy, jak wy kochacie to słowo

Nugget, jakiś ty groźny i niebezpieczny, wow. Tylko nie wiem po co wrzucasz swoje zdjęcie, skoro twój styl nie ma za wiele wspólnego z tamtą bluzeczką. Słaby znalazłeś sobie pretekst do zwracania na siebie uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 10:09, Infinitas napisał:

Dobra kultury? Przejdziesz po mieście SAM i już Twoi "przedstawiciele kultury hip-hopowej"
zaczną drzeć mordę na całe osiedle "zaj***ć ci?"

Czemu hip hopowiec to w Twoim mniemaniu dresiarz? ;/ "Dres" to tylko odłam tego najgorszego HH i owszem noszą oni adidaski w 3 paski do tego leją się, kradną itp, ale przepraszam Cie bardzo nie każdy taki jest. Nie będę wymieniał Ci polskich czy też zagranicznych wykonawców by Ci to udowodnić bo to nie jest miejsce na to. Ja słucham każdej muzyki prawie (dla mnie nie ma problemu pogdzić rocka z rapem) i nosząc baseballowki i duże koszulki nie czuję się jak koleś chcący zawalić każdemu. ; d

Dnia 19.08.2010 o 10:09, Infinitas napisał:

A jak idziesz koło takiego dresa gdy
nie ma dookoła 5 kolegów to wzrok spuszcza ;> Ja bym nie chciał do tych imbecyli upodabniać,
bo oni są żałośni ;>

To co wyżej nie każdy reprezentant tej kultury to dresiarz, so fail

Dnia 19.08.2010 o 10:09, Infinitas napisał:

Nosić bluzę za 40 zł z wyprzedaży to nie jest jakiś szpan, serio
:)

Kto powiedział, że jest szpan. Ja tylko powiedziałem, że jak chce to niech kupuje. Jego wybór, jego pieniądze prawda?
@Graszcz
>A co tu mają do rzeczy stereotypy? po prostu nie interesują mnie twoje wywody na temat polskiego hip hopu w temacie o ciuszkach
Ok przenieśmy się do odpowiedniego tematu

Dnia 19.08.2010 o 10:09, Infinitas napisał:

W temacie hip hopu? w zasadzie tak

ehe.
>Pewnie, na wiejskiej dyskotece byś się w takiej bluzie idealnie wtopił w tłum
Zwykłej przeciętnej bluzy się uczepiłeś

Dnia 19.08.2010 o 10:09, Infinitas napisał:

Ty to powiedziałeś.

No tak, ale to Ty przyrównałeś bluzę, która naprawdę się jakoś nie wyróżnia na tle innych, do dresiarskiego stylu, więc wybacz tok myślenia sam się nasuwa ;]

Dnia 19.08.2010 o 10:09, Infinitas napisał:

Cool story bro ;), ale jak pisałem wyżej kwestia myślenia stereotypowego.

No, a nie? Znasz tylko dresy z podwórka i porównujesz ich z całą subkulturą co jest po prostu śmieszne. To tak jakby powiedzieć, że każdy metal jest satanistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się markowe = wysoka jakość? Bullshit jakich mało. Sam mam / miałem mnóstwo niemarkowych ubrań które pod względem estetyki i wytrzymałości przebijały "oryginały". A i nie ma co aż tak bardzo demonizować allegro - kupowałem odzież wierzchnią i obuwie i jakoś się nie naciąłem ...

A wspomniana bluza jest po pierwsze za pstrokata i fikuśna jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 16:05, Tyler_D napisał:

Znaczy się markowe = wysoka jakość? Bullshit jakich mało. Sam mam / miałem mnóstwo niemarkowych
ubrań które pod względem estetyki i wytrzymałości przebijały "oryginały". A i nie ma
co aż tak bardzo demonizować allegro - kupowałem odzież wierzchnią i obuwie i jakoś się
nie naciąłem ...

Nie no jasne, ale allegro to mimo wszystko ciągle kupowanie kota w worku. Zamówisz Iphone, a możesz dostać ziemniaki. Stąd też nie wiedząc do końca co się kupuję chciałbym mieć jakąś gwarancję, że dany ciuch się nie rozwali. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj swój post jeszcze raz i zastanów się czy naprawdę ci którzy hejterują "elo ziomali słuchających hh" się mylą co do was ... bo jesteś wręcz podręcznikowym przykładem ...

Marked_One

>Co do bluz:Kaszana,wogóle to nie wygląda,można w tym zamiatać podwórko jesienią.
To było o bluzach ogólnie czy tych z linków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Stąd też nie wiedząc do końca co się kupuję chciałbym mieć

Dnia 19.08.2010 o 16:08, Jakli napisał:

jakąś gwarancję, że dany ciuch się nie rozwali. ;P

A jak niby masz taką gwarancję dostać? Real foto? To niewiele da. Rozmiar? Większość aukcji zawiera wymiary - pozostaje pytanie o materiał i tak dalej ale myślisz że ktoś się przyzna że to jakaś lipna podróba lub taniocha? Dosyć wątpliwe ... poza tym - przenieście się może tutaj co?

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=32405&u=466

To był dopiero ciekawy temat. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 14:58, Jakli napisał:

Zwykłej przeciętnej bluzy się uczepiłeś

Wyraziłem opinię na jej temat (o którą ty notabene prosiłeś). Ludzie zaczęli ciągnąć dyskusję na ten temat. Co, miałem zmienić zdanie?

Dnia 19.08.2010 o 14:58, Jakli napisał:

> Ty to powiedziałeś.
No tak, ale to Ty przyrównałeś bluzę, która naprawdę się jakoś nie wyróżnia na tle innych,
do dresiarskiego stylu, więc wybacz tok myślenia sam się nasuwa ;]

No właśnie. Stylu, a nie zachowania czy poziomu kultury

Dnia 19.08.2010 o 14:58, Jakli napisał:

> Cool story bro ;), ale jak pisałem wyżej kwestia myślenia stereotypowego.
No, a nie? Znasz tylko dresy z podwórka i porównujesz ich z całą subkulturą co jest po
prostu śmieszne. To tak jakby powiedzieć, że każdy metal jest satanistą

Z jaką subkulturą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 16:15, Tyler_D napisał:

>Stąd też nie wiedząc do końca co się kupuję chciałbym mieć
> jakąś gwarancję, że dany ciuch się nie rozwali. ;P
A jak niby masz taką gwarancję dostać? Real foto? To niewiele da. Rozmiar? Większość
aukcji zawiera wymiary - pozostaje pytanie o materiał i tak dalej ale myślisz że ktoś
się przyzna że to jakaś lipna podróba lub taniocha? Dosyć wątpliwe ... poza tym - przenieście
się może tutaj co?


Dlatego też jeśli kupuję na allegro to kupuję marki, które znam. Jeśli kupuję niemarkową rzecz to raczej w realu, bo mogę dotknąć, zobaczyć przez co i ocenić;).

Dnia 19.08.2010 o 16:15, Tyler_D napisał:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=32405&u=466

To był dopiero ciekawy temat. :-P

No nie wiem czy pasuje to do Graszcza ;). Ale jeśli ktoś chce skonfrontować poglądy to zapraszam możemy tam porozmawiać (i pragnę jeszcze raz przypomnieć, że słucham od rocka do hh, dobrze móc się postawić po obu stronach ;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Wyraziłem opinię na jej temat (o którą ty notabene prosiłeś). Ludzie zaczęli ciągnąć

Dnia 19.08.2010 o 16:22, Graszcz napisał:

dyskusję na ten temat. Co, miałem zmienić zdanie?

Eeeee to nie ja ją chciałem kupić. Oceniać oceniaj, nikt Ci nie bronił pisać, że jest paskudna. Mnie bardziej uraziło to, że hip-hop połączyłeś z buractwem, a wrzucanie tych elementów do jednego worka mija się z celem.

Dnia 19.08.2010 o 16:22, Graszcz napisał:

> No tak, ale to Ty przyrównałeś bluzę, która naprawdę się jakoś nie wyróżnia na tle
innych,
> do dresiarskiego stylu, więc wybacz tok myślenia sam się nasuwa ;]
No właśnie. Stylu, a nie zachowania czy poziomu kultury

No cóż może i racja, ale osoby noszące dres z wyboru jakoś nie zawsze wydawały mi się miłe.

Dnia 19.08.2010 o 16:22, Graszcz napisał:

> No, a nie? Znasz tylko dresy z podwórka i porównujesz ich z całą subkulturą co jest
po
> prostu śmieszne. To tak jakby powiedzieć, że każdy metal jest satanistą
Z jaką subkulturą?

Subkultura, kulturą czy jakkolwiek to nazwać wiążącą się z hip-hopem oraz muzyką jaką jest rap. Pod to można podciągnać skejtów czy właśnie hip-hopowców ;).

Swoją drogą ostatni element offtopu.
http://www.youtube.com/watch?v=Lm5IRnGaDxM Obczaj ten bit oraz teledysk do niego i powiedz, że masz do czynienia z huliganami itp ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować