Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Ubrania i dzisiejsza moda

1288 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2010 o 16:32, Jakli napisał:

Eeeee to nie ja ją chciałem kupić.

A sorry, moja pomyłka, wybacz

Dnia 19.08.2010 o 16:32, Jakli napisał:

Oceniać oceniaj, nikt Ci nie bronił pisać, że jest paskudna. Mnie bardziej uraziło to, że hip-hop
połączyłeś z buractwem, a wrzucanie tych elementów do jednego worka mija się z celem.

Naprawdę nigdy nie widziałeś wieśniaka słuchającego rapu przez głośnik w komórce? Musisz żyć w fajnym mieście. Zazdroszczę

Dnia 19.08.2010 o 16:32, Jakli napisał:

No cóż może i racja, ale osoby noszące dres z wyboru jakoś nie zawsze wydawały mi się
miłe.

STEREOTYPY WOLOLOLO. Najpierw zarzucasz mi, że oceniam po ubiorze, a teraz sam to robisz

Dnia 19.08.2010 o 16:32, Jakli napisał:

Subkultura, kulturą czy jakkolwiek to nazwać wiążącą się z hip-hopem oraz muzyką jaką
jest rap. Pod to można podciągnać skejtów czy właśnie hip-hopowców ;).

W takim razie mylisz się i masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem - nigdy nie twierdziłem, że każdy, kto słucha hh jest burakiem, jak również nie dam sobie wmówić, że kiedykolwiek tak powiedziałem. Śmiem wątpić, czy wiejskich buraków można zaliczyć do grona przedstawicieli tak zwanej subkultury hiphopowej. Ale mów se co chcesz.

Dnia 19.08.2010 o 16:32, Jakli napisał:

Swoją drogą ostatni element offtopu.
http://www.youtube.com/watch?v=Lm5IRnGaDxM Obczaj ten bit oraz teledysk do niego i powiedz,
że masz do czynienia z huliganami itp ;P.

Nie. Po raz kolejny mówię ci, że guzik mnie obchodzi twoja muzyka.

Aha, proponuję nie ciągnąć tej dyskusji na forum, bo jak wiadomo nadgorliwa moderacja może się nami zainteresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 16:52, Graszcz napisał:

A sorry, moja pomyłka, wybacz

Wybaczam

Dnia 19.08.2010 o 16:52, Graszcz napisał:


Naprawdę nigdy nie widziałeś wieśniaka słuchającego rapu przez głośnik w komórce? Musisz
żyć w fajnym mieście. Zazdroszczę

Warszawa, ale na Mokotowie, tam gdzie mieszkam da się spotkać takie menty społeczne ;P

Dnia 19.08.2010 o 16:52, Graszcz napisał:

> No cóż może i racja, ale osoby noszące dres z wyboru jakoś nie zawsze wydawały mi
się
> miłe.

Powiem tak. Jak widzę łysą pałkę, w dresie i jakiejś tandetnej czapuni "Prosto" to potrafię stwierdzić czy to dresiarz czy użytkownik dresu

Dnia 19.08.2010 o 16:52, Graszcz napisał:

> Subkultura, kulturą czy jakkolwiek to nazwać wiążącą się z hip-hopem oraz muzyką
jaką
> jest rap. Pod to można podciągnać skejtów czy właśnie hip-hopowców ;).
W takim razie mylisz się i masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem - nigdy nie twierdziłem,
że każdy, kto słucha hh jest burakiem,

Napisałeś wieśniak słuchający "polski hip-hop" więc jeśli masz już mieć jako kryterium muzykę to lepiej byś wiedział o jaki "polski hip-hop" dokładnie chodzi. Pisząc bez wyjaśnienia, automatycznie wrzucasz wszystko do jednego worka

Dnia 19.08.2010 o 16:52, Graszcz napisał:

jak również nie dam sobie wmówić, że kiedykolwiek
tak powiedziałem. Śmiem wątpić, czy wiejskich buraków można zaliczyć do grona przedstawicieli
tak zwanej subkultury hiphopowej. Ale mów se co chcesz.

Będę mówił sobie co chcę o tyle, że jestem świadom, że takie wieśniaki właśnie z HH i rapem się utożsamiają. W efekcie stają się odłamem kultury, ale jak pisałem wcześniej tej najgorszej itp.

Dnia 19.08.2010 o 16:52, Graszcz napisał:

> Swoją drogą ostatni element offtopu.
> http://www.youtube.com/watch?v=Lm5IRnGaDxM Obczaj ten bit oraz teledysk do niego
i powiedz,
> że masz do czynienia z huliganami itp ;P.
Nie. Po raz kolejny mówię ci, że guzik mnie obchodzi twoja muzyka.

Pff. Nie wrzucaj w takim razie całego hip hopu do jednego worka.

Dnia 19.08.2010 o 16:52, Graszcz napisał:

Aha, proponuję nie ciągnąć tej dyskusji na forum, bo jak wiadomo nadgorliwa moderacja
może się nami zainteresować

Tyler temat podał, jak Ci nie podchodzi to jest jeszcze temat ogólnie o tej kulturze, so można się tam przenieść. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Jaklim, że wygląda jak plakat - górne rogi dla lepszego efektu winne być nierówne. Do tego fioletowy gryzie się z treścią. Nie musi być czarny, ale coś jednak mniej jaskrawego ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 17:15, Jakli napisał:

Warszawa, ale na Mokotowie, tam gdzie mieszkam da się spotkać takie menty społeczne ;P

No widzisz, więc powinieneś wiedzieć, co mam na myśli

Dnia 19.08.2010 o 17:15, Jakli napisał:

Powiem tak. Jak widzę łysą pałkę, w dresie i jakiejś tandetnej czapuni "Prosto" to potrafię
stwierdzić czy to dresiarz czy użytkownik dresu

Analogicznie ja mogę powiedzieć, że jak widzę wieśniaka w wiadomo jakiej bluzie, pedalskich dżinsach, bieluśkich najkach, z żelem na włosach i kolczykiem w uchu - wiem, z kim mam do czynienia

Dnia 19.08.2010 o 17:15, Jakli napisał:

Napisałeś wieśniak słuchający "polski hip-hop" więc jeśli masz już mieć jako kryterium
muzykę to lepiej byś wiedział o jaki "polski hip-hop" dokładnie chodzi. Pisząc bez wyjaśnienia,
automatycznie wrzucasz wszystko do jednego worka

Nieprawda, napisałem o wieśniakach, którzy puszczają ten hh na głos z telefonu. A ze względu na jakość głośników w telefonach, jak również moją wspomnianą wcześniej ignorancję (oraz fakt, że mam to w dupie), nie jestem w stanie określić, czy słuchają Firmy, O.S.T.R. czy cholernego Kalibru 44

Dnia 19.08.2010 o 17:15, Jakli napisał:

Pff. Nie wrzucaj w takim razie całego hip hopu do jednego worka.

Nigdy tego nie robiłem. Chyba, że za wrzucanie do jednego worka uznasz nazywanie rapu rapem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba, ale tutaj głównie chodzi o to, czy Ci się podoba. Poza tym sorry, ale gram.pl jest ostatnim miejscem, gdzie prosiłbym o pomoc przy wyborze ubioru. Widzisz co tutaj się dzieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 18:06, LESZ3u napisał:

Mi się podoba, ale tutaj głównie chodzi o to, czy Ci się podoba. Sorry, ale gram.pl jest
ostatnim miejscem, gdzie prosiłbym o pomoc przy wyborze ubioru.

Od dawna zastanawiam się nad sensem pytania na forum o zdanie na temat ciuszków i butów. Ja tam kupuję to, co MNIE się podoba, bo JA to będę nosił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 18:12, Graszcz napisał:

Od dawna zastanawiam się nad sensem pytania na forum o zdanie na temat ciuszków i butów.
Ja tam kupuję to, co MNIE się podoba, bo JA to będę nosił

To coś co cię tak nurtuje to po prostu lans.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 18:15, Tyler_D napisał:

To coś co cię tak nurtuje to po prostu lans.

W sensie "Hej patrzcie forumowicze, jakie zajebiste ciuszki sobie kupuję", czy może po prostu chodzi o przykładanie wagi do opinii ogółu na temat swych ubrań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 18:17, Graszcz napisał:

W sensie "Hej patrzcie forumowicze, jakie zajebiste ciuszki sobie kupuję", czy może po
prostu chodzi o przykładanie wagi do opinii ogółu na temat swych ubrań?

Obstawiam jedno i drugie chociaż bardziej prawdopodobny moim zdaniem jest pierwszy wariant.

"A ja mam buty Lacoste, NIKE, spodnie rureczki za 300 zeta".

Aż mi się twój ''hisinowy'' wpis na blogu przypomniał i pamiętne Ciapy z Croppa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 17:58, Graszcz napisał:

Analogicznie ja mogę powiedzieć, że jak widzę wieśniaka w wiadomo jakiej bluzie, pedalskich
dżinsach, bieluśkich najkach, z żelem na włosach i kolczykiem w uchu - wiem, z kim mam
do czynienia

W kwestii dresów uwierz mi mam doświadczenie i nawet jakby taka osoba nie była spod tej subkulutury (o ile w ogóle można o czymś takim mówić w tym przypadku) to i tak unikam towarzystwa. Jest jeden jedyny dresiarz, z którym się kumpluje, ale takie coś to rzadkość. A co do homoseksualistów i hetero w skórze homo. Tutaj raczej trudno o stuprocentowe stwierdzenie

Dnia 19.08.2010 o 17:58, Graszcz napisał:

Nieprawda, napisałem o wieśniakach, którzy puszczają ten hh na głos z telefonu.
A ze względu na jakość głośników w telefonach, jak również moją wspomnianą wcześniej
ignorancję (oraz fakt, że mam to w dupie), nie jestem w stanie określić, czy słuchają
Firmy, O.S.T.R. czy cholernego Kalibru 44

Stary mam Cie zacytować? "bo będziesz w niej wyglądał jak stuprocentowy wieśniak puszczający z komórki polski hip hop w autobusie" Ok rozumiem po Twoich wytłumaczeniach o co Ci niby chodziło, ale jak na początku napisałeś to zdanie, to miało ono zupełnie inny wydźwięk

Dnia 19.08.2010 o 17:58, Graszcz napisał:

> Pff. Nie wrzucaj w takim razie całego hip hopu do jednego worka.
Nigdy tego nie robiłem. Chyba, że za wrzucanie do jednego worka uznasz nazywanie rapu
rapem

Patrz wyżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 01:30, Jakli napisał:

Stary mam Cie zacytować? "bo będziesz w niej wyglądał jak stuprocentowy wieśniak puszczający
z komórki polski hip hop w autobusie" Ok rozumiem po Twoich wytłumaczeniach o co Ci niby
chodziło, ale jak na początku napisałeś to zdanie, to miało ono zupełnie inny wydźwięk

No właśnie, WYGLĄDAŁ JAK wieśniak, a nie został nim po założeniu tej nieszczęsnej bluzeczki. Różnica jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 18:06, LESZ3u napisał:

Mi się podoba, ale tutaj głównie chodzi o to, czy Ci się podoba. Poza tym sorry, ale
gram.pl jest ostatnim miejscem, gdzie prosiłbym o pomoc przy wyborze ubioru. Widzisz
co tutaj się dzieje :P

No ja tylko chciałem sprawdzić opinie innych, koszulkę sam mam :p Wg, mnie wygląda świetnie i nie jeden raz idąc po szkole złapałem komentarz od nieznajomej koleżanki, że fajną bluzkę mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj poszukiwałem w centrum handlowym białej koszuli z krótkim rękawem ale albo cena nie odpowiednia, albo brak rozmiaru albo tylko z długimi rękawami. Znalazłem w jednym sklepie ciekawą koszulę ale nie pamiętam jaki to jest sklep a w internecie znalazłem jedynie podobną. Jest dość zbliżona do tej co widziałem tylko tamta nie miała napisów ale nie o to chodzi, mam na myśli... guziki. Czy koszula z takimi guzikami pasowała by do garnituru? Ta co widziałem miała takie okrągłe lekko wypukłe z czymś tam, metalowe srebrne guziki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 20:23, crash807 napisał:

Aj zdjęcia nie dałem.

Hmm sam mam taką jak na zdjęciu (gdzieś się poniewiera pewnie teraz), jak mnie mam, na plecach jest jakiś duży srebny napis ;F. Ogólnie do garnituru jej nigdy nie ubrałem, a ilość kiedy razy miałem jej na sobie można policzyć palcami jednej ręki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować