Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Ubrania i dzisiejsza moda

1288 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2010 o 20:23, crash807 napisał:

Aj zdjęcia nie dałem.


Nie raczej nie, no chyba, że chcesz wyjść na jakiegoś luźnego typa. Na ważne okazje raczej standardowa koszula z długim rękawem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 20:23, crash807 napisał:

Czy koszula z takimi guzikami pasowała by
do garnituru? Ta co widziałem miała takie okrągłe lekko wypukłe z czymś tam, metalowe
srebrne guziki.

Mam identyczną prawie. Jasne, że pasuje do garnituru,guzików nie widać(zakryte są), a nawet wygodniej jest ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 19:47, Tyler_D napisał:

A musi być koniecznie taka?

Zależy jaką masz alternatywę. Warto, aby była podobna i przede wszystkim lekka ( kamień i inne porcelany odpadają ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpada.
Styl "Na Ghosta z Modern Warfare 2" zupełnie nie pasuje do mojego chytrego planu. Najlepiej by była biała bez żadnych kolorowych wstawek, emblematów itp.

Ale dzięki za chęci.

@Dealor - zastanawiałem się nad papierem mache, ale jak wtedy odlać owal twarzy?
[powtórzenie edit]W sumie wygląda dość dobrze ta z allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 19:54, Zabujca_Smokuf napisał:

@Dealor - zastanawiałem się nad papierem mache, ale jak wtedy odlać owal twarzy?


http://www.5min.com/Video/How-to-Make-a-Mask-100507353
nie oglądałem całego, ale powinno spiknąć.
nie zrażają się tą pozytywnie zakręconą babką ;]

ew. możesz spróbować w sklepach z artykułami dla artystów, powinni coś takiego mieć (zarówno proste, białe maski, jak i materiały do ich wykonania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 20:14, Daelor napisał:

Nie spodziewałem się, że tyle z tym roboty. Plastyk ze mnie raczej marny, więc muszę zacząć przeszukiwać sklepy.

http://shop.ebay.com/?_from=R40&_trksid=p5197.m570.l1313&_nkw=buckethead+mask&_sacat=See-All-Categories

Na Ebayu mają tego całe mnóstwo. Pewnie dlatego, że tam muzyk, którego ubranie chcę wiernie odwzorować jest bardziej znany.
Tak, tak - kubełek Bucketheada - czysty, prosto z KFC już mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 20:30, Zabujca_Smokuf napisał:

Na Ebayu mają tego całe mnóstwo. Pewnie dlatego, że tam muzyk, którego ubranie chcę wiernie
odwzorować jest bardziej znany.
Tak, tak - kubełek Bucketheada - czysty, prosto z KFC już mam :D

Mój boże. Ja rozumiem rekonstrukcję Korpusu Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych, ale z tym Bucketheadem przeginasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mam zamiar do szkoły chodzić -_-''

A tak na serio - to co w tym złego? Jednych interesuje to, drugich tamto i każdy ma jakieś odstępstwa od normalności - większe lub mniejsze, bez znaczenia :P
W przypadku Bucketheada akurat warto - gitarzysta z niego fenomenalny ( moim zdaniem najlepszy, jak mówił Dave Mustaine: "Buckethead jest dwa razy lepszy niż ja i Slash razem wzięci" ) - fajnie będzie tak go sobie upamiętnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 20:51, Zabujca_Smokuf napisał:

A tak na serio - to co w tym złego? Jednych interesuje to, drugich tamto i każdy ma jakieś
odstępstwa od normalności - większe lub mniejsze, bez znaczenia :P

Ojtam ojtam, nie pisałem w stu procentach poważnie, czego jak widzę nie zauważyłeś

Dnia 29.08.2010 o 20:51, Zabujca_Smokuf napisał:

W przypadku Bucketheada akurat warto - gitarzysta z niego fenomenalny ( moim zdaniem
najlepszy, jak mówił Dave Mustaine: "Buckethead jest dwa razy lepszy niż ja i Slash
razem wzięci
" ) - fajnie będzie tak go sobie upamiętnić.

Akurat to mnie *mało* obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 22:08, Daelor napisał:

Graszcz, znowu zaczynasz? ''ja'', ''mnie'', ''moje'' - zrobiłeś się nudny jak podrosłeś.

O jak mi przykro, że cię nie rozbawiłem.
Dopóki nie łamię regulaminu, będę se tu pisał co chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 22:08, Daelor napisał:

Graszcz, znowu zaczynasz? ''ja'', ''mnie'', ''moje'' - zrobiłeś się nudny jak podrosłeś.


Graszcz wyraża swoje zdanie krytykuje, niszczy marzenia przeciętnego forumowicza, a potem ma w d.... zdanie osoby z którą ponoć wchodzi w polemikę.

Graszczu, póki to jest forum pisz z ludźmi, a nie sam ze sobą, bo to mija się z celem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm. Bo wiecie, takie rzeczy jak poziom polskiego hip-hopu, jak również umiejętności gitarowe Bucketheada naprawdę nie mają znaczenia w dyskusji na temat ciuszków. Ja rozumiem, że argumenty itp., ale nie zawsze te argumenty są celne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 17:57, Graszcz napisał:

Mhm. Bo wiecie, takie rzeczy jak poziom polskiego hip-hopu, jak również umiejętności
gitarowe Bucketheada naprawdę nie mają znaczenia w dyskusji na temat ciuszków. Ja rozumiem,
że argumenty itp., ale nie zawsze te argumenty są celne

Ale jak założysz maskę Bucketheada to masz +300 kbps do speeda na gitarze :ASD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować