Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Ubrania i dzisiejsza moda

1288 postów w tym temacie

Chciałem kupić sobie jakieś normalne jasne jeansy, może nawet trochę wycierane i za cholerę nie mogłem znaleźć. Wszędzie tylko te podarte, albo pogniecione, albo z głupimi wzorkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 09:04, Jcl napisał:

Chciałem kupić sobie jakieś normalne jasne jeansy, może nawet trochę wycierane i za cholerę
nie mogłem znaleźć. Wszędzie tylko te podarte, albo pogniecione, albo z głupimi wzorkami.


Lee, Lee Cooper, Levis? Nie wierzę, że tam już nie ma tradycyjnych jeansów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 18:23, HeyBabyGirl napisał:

> Mam pytanie: gdzie szukać bluzy ale bez kaptura? Najlepiej bez żadnych fikuśnych
wzorków.
To jest towar deficytowy w dzisiejszych czasach

To prawda. Tak samo jak koszulki bez nadruków i normalne jeansy, o których mowa wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 19:00, Graszcz napisał:

> > Mam pytanie: gdzie szukać bluzy ale bez kaptura? Najlepiej bez żadnych fikuśnych

> wzorków.
> To jest towar deficytowy w dzisiejszych czasach
To prawda. Tak samo jak koszulki bez nadruków i normalne jeansy, o których mowa wyżej


Akurat jeansy to nie problem. Zaczynając od Big Stara, po Levis czy Lee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2010 o 18:23, HeyBabyGirl napisał:

Znalazłem coś takiego http://www.jpsklepfirmowy.pl/bluza-korona-standardczarna-p-674.html
:DD
Eleganckie wdzianko ...


Pasuję.

Czemu nigdzie prawie nie ma bluz bez kaptura... Porażka.
Jednak po calo dniowym szukaniu znalazłem dwie bluzy, bez żadnego fikuśnego wzoru :D

http://pl.skate-europe.com/details/77318-bluza_element_model_protected_ii.html
http://pl.skate-europe.com/details/77424-bluza_jigga_wear.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 20:13, Graszcz napisał:

a skoro o dżinsach mowa, to której marki jeansy są najtrwalsze?


Jak dla mnie: Big Star. Mam jedną parę od ... 3 lat? I ani się nie prują, rwą, wytrzymały starcie beton vs moje kolano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 19:32, necron1501 napisał:

Czemu nigdzie prawie nie ma bluz bez kaptura... Porażka.

Ja od dwóch lat latam po znienawidzonych przeze mnie centrach w poszukiwaniu normalnej bluzy bez kaptura na suwak. Znalazłem aż jedną! Tylko, ze kosztowała ze 200zł (a tyle nie będę wydawał forsy na jedną bluzę, która jest takiej samej jakości jak te z bazarku)... i nawet byłbym skłonny wydać te pieniądze, gdyby nie to, że była popsuta (nie pamiętam co było dokładnie źle, ale pamiętam, ze to było widoczne).
Dlatego teraz nie latam za takimi bluzami (tzn. szukam, ale i tak wiem, że nie znajdę), a za swetrami, które łatwo dostać ostatnio. Przynajmniej pasują mi do koszul, które od dłuższego czasu noszę.

A co do jeansów, to wszystkie marki podane wcześniej robią dobrej jakości jeansy, tym się głównie zajmują, więc muszę robić dobre. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 20:13, Graszcz napisał:

a skoro o dżinsach mowa, to której marki jeansy są najtrwalsze?

Chyba kwestia trafienia, ja mam mavericki już od dwóch lat i poza tym że się starły na jaśniejszy kolor nic im nie jest, chociaż tata ma jedne wranglery nie wiem czy już czwarty, piąty rok i już od dawna w nich na co dzień chodzi nic im nie jest
@necron
Poszukaj na allegro, kiedyś widziałem fajne bluzy chyba z Lee coopera w granicach 90 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2010 o 20:42, Markush napisał:

Dlatego teraz nie latam za takimi bluzami (tzn. szukam, ale i tak wiem, że nie znajdę),
a za swetrami, które łatwo dostać ostatnio. Przynajmniej pasują mi do koszul, które od
dłuższego czasu noszę.


Ja tam do koszul nic nie mam, ale jakoś tak na co dzień mi się nie uśmiecha. Swetry można jednak dostać wszędzie :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 21:03, necron1501 napisał:

Szukam gdzie tylko mogę :D

To może jakiś sweterek rozsuwany w ładnym kolorze. No ale żeby bluzy nie było zwykłej bez napisów i kaptura to dziwne, wszędzie jakieś skejtowskie i jp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2010 o 21:02, necron1501 napisał:

ale jakoś tak na co dzień mi się nie uśmiecha.

Ja to teraz tak się do koszul przyzwyczaiłem, że w t-shircie to czuję się jak goły. Serio, jak nie mam guzików to nie mogę wyjść na miasto. A i nawet po domu chodzę w koszulach. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mnie jeszcze trochę brakuje :P Nadal mam przekonanie koszula - jakaś okazja :D

@faraoneek23

Nom o bluzy jest naprawdę ciężko. Co do swetra... Jak jakiś polecisz, to może pomyślę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować