Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Ubrania i dzisiejsza moda

1288 postów w tym temacie

Nie wie ktoś, gdzie można dorwać t-shirt z Clintem Eastwoodem, w jakiej swego czasu nosił się Wojewódzki? Nie chodzi mi o kupę dostępną na Allegro, coś z porządnym, wielkim nadrukiem na froncie i dobrym materiale (Fruit of The Loom i podobnym podziękuję, bo to syf nieziemski jest). Zagranica jeśli to konieczne oczywiście wchodzi w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie czy we Wrocławiu jest jakiś hiphopshop czy coś w tym stylu. Najlepiej obok jakiejś galerii np. Dominikańskiej żebym miał blisko ? Ogólnie sklep z odzieżą "hiphop" np. mass denim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy nie możesz sam się ruszyć z domu i tego sprawdzić [ zakładam że jesteś z Wrocławia ]? A nawet jeżeli ci się nie chce / mieszkasz pod Wrockiem to przecież idzie to chyba wyguglać prawda? Jest chociażby zumi czy inne tego typu użyteczne stronki - szybciej to znajdziesz na własną rękę niż będziesz czekał aż jakiś "ktoś" ci odpowie - rly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2010 o 20:00, Tyler_D napisał:

A czy nie możesz sam się ruszyć z domu i tego sprawdzić [ zakładam że jesteś z Wrocławia
]? A nawet jeżeli ci się nie chce / mieszkasz pod Wrockiem to przecież idzie to chyba
wyguglać prawda? Jest chociażby zumi czy inne tego typu użyteczne stronki - szybciej
to znajdziesz na własną rękę niż będziesz czekał aż jakiś "ktoś" ci odpowie - rly.


Właśnie nie jestem z Wrocka, do Wrocka dzielą mnie 2,5 godziny drogi samochodem. Jakbym mieszkał we Wrocku to raczej bym wiedział co mam w mieście i gdzie ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 22:18, sliski_wojtas napisał:

Witam. Mam pytanie czy we Wrocławiu jest jakiś hiphopshop czy coś w tym stylu. Najlepiej
obok jakiejś galerii np. Dominikańskiej żebym miał blisko ? Ogólnie sklep z odzieżą "hiphop"
np. mass denim.

A zumi kolega używa? Byłoby szybciej ;)
http://www.zumi.pl/namapie.html?Submit=Szukaj&qt=skateshop&loc=Wroc%B3aw%2C+#page:1,byMap:1,x:17.0186192,y:51.109952,scale:5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2010 o 21:47, Wordlord napisał:

> Witam. Mam pytanie czy we Wrocławiu jest jakiś hiphopshop czy coś w tym stylu. Najlepiej

> obok jakiejś galerii np. Dominikańskiej żebym miał blisko ? Ogólnie sklep z odzieżą
"hiphop"
> np. mass denim.
A zumi kolega używa? Byłoby szybciej ;)
http://www.zumi.pl/namapie.html?Submit=Szukaj&qt=skateshop&loc=Wroc%B3aw%2C+#page:1,byMap:1,x:17.0186192,y:51.109952,scale:5


Dobra co mi po jakimś zumi jak jak chciałem jakąś nazwę sklepu ? Teraz wszystko już wiem co, gdzie i jak. Jutro śmigam na rynek do Underground ;dd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2010 o 22:08, sliski_wojtas napisał:

> > Witam. Mam pytanie czy we Wrocławiu jest jakiś hiphopshop czy coś w tym stylu.
Najlepiej
>
> > obok jakiejś galerii np. Dominikańskiej żebym miał blisko ? Ogólnie sklep z
odzieżą
> "hiphop"
> > np. mass denim.
> A zumi kolega używa? Byłoby szybciej ;)
> http://www.zumi.pl/namapie.html?Submit=Szukaj&qt=skateshop&loc=Wroc%B3aw%2C+#page:1,byMap:1,x:17.0186192,y:51.109952,scale:5


Dobra co mi po jakimś zumi jak jak chciałem jakąś nazwę sklepu ? Teraz wszystko już wiem
co, gdzie i jak. Jutro śmigam na rynek do Underground ;dd


Wydawało mi się, że właśnie po to jest zumi, by znaleźć nazwy i lokalizację interesujących nas sklepów, ale może po prostu jestem w błędzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2010 o 22:32, Wordlord napisał:

> > > Witam. Mam pytanie czy we Wrocławiu jest jakiś hiphopshop czy coś w tym
stylu.
> Najlepiej
> >
> > > obok jakiejś galerii np. Dominikańskiej żebym miał blisko ? Ogólnie sklep
z
> odzieżą
> > "hiphop"
> > > np. mass denim.
> > A zumi kolega używa? Byłoby szybciej ;)
> > http://www.zumi.pl/namapie.html?Submit=Szukaj&qt=skateshop&loc=Wroc%B3aw%2C+#page:1,byMap:1,x:17.0186192,y:51.109952,scale:5

>
>
> Dobra co mi po jakimś zumi jak jak chciałem jakąś nazwę sklepu ? Teraz wszystko
już wiem
> co, gdzie i jak. Jutro śmigam na rynek do Underground ;dd

Wydawało mi się, że właśnie po to jest zumi, by znaleźć nazwy i lokalizację interesujących
nas sklepów, ale może po prostu jestem w błędzie...


No,ok. Ale mi chodziło o dowolną nazwę sklepu, byle były ubrania tego typu. Nie znałem żadnych sklepów we Wrocku, bo nie jestem z tego miasta. Dobra, koniec dyskusji już wszystko wiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2010 o 21:22, LESZ3u napisał:

Yyy. Nic nie widzę? Jakoś okulary sobie inaczej założyłeś czy cuś?


Dresy zwykle krzywo na mnie patrzą. Ogólnie polska szkoła jest zacofana pod tym względem; byle dłuższe włosy to już problem. W każdym razie thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gimnazjum? Jeśli tak, to dziwnym nie jest. Później jest pod tym względem lepiej. W swojej szkole mam osoby łyse, z długimi włosami jak i dredami. Są typowi wyznawcy rocka jak i rapu. Na korytarzach znajdziesz zarówno mrrroczne stroje, spodnie z krokiem w kolanach, sweterki, a nawet "cosie" przypominające piżamy. Wiara jest jednak rozgarnięta i nie dochodzi do jakiś waśni między "subkulturami". Wystarczy powiedzieć, że w swojej najbliższej paczce mam przedstawiciela każdej "nacji" (poza piżamką) i wszyscy dogadujemy się znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale tatuś, ty mnie tu nie obrażaj. Druga technikum, zaraz 18-tka na karku. Subkultury jako takie mam( w tym metala-ex-satanistę), tyle że nie są to "wyznawcy", a zwykli "słuchacze". A dresy wiadomo, wszędzie ich pełno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2010 o 20:32, Woo-Cash napisał:

Trochę głupie pytanie, ale czy wypada tak iść do szkoły? Musze coś ukryć pod okiem, niby
już mało co, ale jednak...

I bez śmiechów! ;D


Wyglądasz normalnie, jak większość w naszym wieku (93 z tego co zrozumiałem dalej). Btw. Co znaczy ukryć coś pod okiem? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupisz jakieś kolumbijskie dresiwo i od razu cię zostawią ;p. A tak na serio to cieszę się, że u mnie też żadnych problemów jeśli o subkultury chodzi problemu nie ma ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować