Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Ubrania i dzisiejsza moda

1288 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2010 o 00:06, the_bishop napisał:

http://www.skateshop.net.pl/t-shirt/1113-s6045bp-t-shirt-oldschool-collection-2010-.html
dlaczego takie t-shirty kosztuja po 40 zloty, skoro widac ze na zdjęciach maja oryginalna
cene po 29 dolarow ?

Nie wiem co się dziwisz. Zdjęcie użyte do "aukcji" wzięte było zapewne z Internetu stad ta stara cena, a aktualna cena jest po obniżce. Ot cała filozofia ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Allegro to nie sklep a serwis - jeżeli nie widzisz różnicy to masz duży problem, rly. Koleś szuka jakiegoś dobrego, wartego uwagi konkretnego sklepu a ty mu z takim czymś wyjeżdżasz ...

the_bishop => ale sklepu dla kogo? Tak zwanych skejtów? Metali? Z garniakami czy czym? Ewentualnie napisz czego szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Allegro to nie sklep a serwis - jeżeli nie widzisz różnicy to masz duży problem, rly.
> Koleś szuka jakiegoś dobrego, wartego uwagi konkretnego sklepu a ty mu z takim czymś
> wyjeżdżasz ...
>
> the_bishop => ale sklepu dla kogo? Tak zwanych skejtów? Metali? Z garniakami czy czym?
> Ewentualnie napisz czego szukasz.


Heh... prowokacja i napięcie gwarantowane..
Serio to serwis ?? ;)

http://www.mixandmatch.pl/

Nie wiadomo jakiego stylu szukasz i w jakiej cenie.Tu może coś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 15:52, Marked_One napisał:

Heh... prowokacja i napięcie gwarantowane..
Serio to serwis ?? ;)


Heh.., że tak wtrącę. Więc w jakim celu bez sensownie udzielasz odpowiedzi odpisując allegro... z pewnością nie wiedział, że takie coś istnieje. I tak w sumie dobrze, że nie odpisałeś google... co do sklepu z ubraniami to moim zdaniem warty jest uwagi ten sklep - http://www.emo-shop.pl/ ma ubrania po 35zł któe np. w tym czasie są w new yorkerze po 70zł... mam na myśli oficjalną koszulkę z super-mana. Generalnie dla mnie sklep dobry bo ma w przystępnych cenach koszuli np. z marvela ale także i dużo innych "poza komiskowych" rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm prawdę mówiąc nie napisałem sklepu dla kogo, bo nie nalezę do żadnej subkultury i w większości przeglądając ubrania kupuje rzeczy z rożnych sklepów. Zależy mi na tym aby ubrania były solidne, niekoniecznie tanie, ale tez takie dla przeciętnego człowieka, bo niestety nie stać mnie na t-shirta za 400 zloty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 18:13, the_bishop napisał:

hmm prawdę mówiąc nie napisałem sklepu dla kogo, bo nie nalezę do żadnej subkultury i
w większości przeglądając ubrania kupuje rzeczy z rożnych sklepów. Zależy mi na tym aby
ubrania były solidne, niekoniecznie tanie, ale tez takie dla przeciętnego człowieka,
bo niestety nie stać mnie na t-shirta za 400 zloty



Ciekawe jak przez sieć stwierdzisz że coś jest solidne...dotkniesz materiał przez monitor ?Cena nie zawsze jest wykładnikiem jakości...najlepiej przejdź sie pomieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziś widziałem grupę chłopców z krzywą farbowaną grzywą, kolczykami w uszach i strojach w kratki/paski.


śmiałem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak powiedział pan T.Pajacyków "Prawdziwy T-Shirt zaczyna się od 1500 zł" - ciekaw jestem kto tak na prawdę weźmie to do siebie skoro cytowany wyżej Pan to wg mnie totalne bezguście i jakaś pomyłka (pomijając już to, że jest gejem, ale nie będę na ten temat się rozpisywał bo jeszcze się komuś narażę :P)

Ale do rzeczy. W obecnie panujących trendach nie widzę nic fajnego i godnego uwagi. Mieszkam we Włocławku (nie wiem czy to ma znaczenie) i co krok widzę nastolatki (sam mam naście lat) i wszystkie wyglądają prawie identycznie:
- zestaw legginsy + dziwaczne buty + wisząca bluzka
- zestaw ocieplane zimowe buty kiedy panuje temperatura + 15 C do tego arafatka (koniecznie bo to jest Trendi!!) + okulary bez szkieł

Proszę Was....... Nie chcę się czepiać, ale natura Polaka nie pozwala mi nie skomentować. Ja rozumiem, że w dzisiejszych czasach coraz bardziej przyjmuje się niezależność i ma się w... głęboko co kto myśli, ale może przecież się ubrać po swojemu nie wywołując obrzydzenia bądź strzelenia facepalmu przez przechodniów. Jak ci takie czapiradło wyjdzie na ulicę w podartych rajstopach + zimowe bambosze + arafata + korale do kolan + okulary + fryzura 15 kolorów tęczy to trudno nie złapać się za głowę. Co to się dzieje...

Co do mojej osoby to staram się nie wyróżniać. Staram się kolory dobierać odpowiednio do pory roku i przede wszystkim aby było wygodnie ! Preferuję luźniejszy styl ubierania się. A to do Jigga się wybiorę, Tribala albo na UrbanCity sobię coś kupię, jednak nic bolącego w oczy. Białe buty adidasa (z innymi kolorami) + Jeansy szare lekkie baggy + szara bluza Massa + bezrękawnik w kolorze czarnym i to wygląda na prawde super na tą porę roku

Mogłem się rozpisać dość chaotycznie, ale ciekawy temat + moja wylewność = wywód na temat ubioru ludzi z mojego rocznika (''93)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 12:34, nolif3r napisał:

A na avatarze wyglądasz jak tru gangster.


Wiadomo. Avatar musi być kozacki. Lecz nie sądź książki po okładce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 11:51, Cascad napisał:

dziś widziałem grupę chłopców z krzywą farbowaną grzywą, kolczykami w uszach i strojach
w kratki/paski.


śmiałem się.

och, ty nietolerancyjny ty, ty chamie jeden ty.
oni są fajni, a ty nie.
pogódź się z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 12:36, Graszcz napisał:

> dziś widziałem grupę chłopców z krzywą farbowaną grzywą, kolczykami w uszach i strojach

> w kratki/paski.
>
>
> śmiałem się.
och, ty nietolerancyjny ty, ty chamie jeden ty.
oni są fajni, a ty nie.
pogódź się z tym.



Oni są tak samo fajni jak Luntek i Gwiazzda i Piguła z Gdyni... ci dwaj też myślą że są fajni i fajnie wyglądają... O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jak teraz dziewczyny się ubierają to święta prawda, a te zimowe bambosze to jest porażka, nie wiem co one w tym widza : /
Ja tez staram się ubierać tak jak ty, nie wyróżniać się, bo w dzisiejszych czasach, jak ubierzesz się normalnie - to już wyglądasz oryginalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 13:19, the_bishop napisał:

to jak teraz dziewczyny się ubierają to święta prawda, a te zimowe bambosze to jest
porażka, nie wiem co one w tym widza : /
Ja tez staram się ubierać tak jak ty, nie wyróżniać się, bo w dzisiejszych czasach, jak
ubierzesz się normalnie - to już wyglądasz oryginalnie


Skwituję to następująco. Jeśli chcą się wyróżnić to niech jadą sobie do Anglii. Tam każdy wygląda jeszcze dziwaczniej od nich, ale nikt na to nie zwraca uwagi. W Warszawie panuje podobny sposób postrzegania mody, ale Polak pozostanie Polakiem. Dużą wagę przykładamy do wyglądu zewnętrznego i... lubimy komentować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie np. siostra namawia ostro na podarte jeansy, które są dla mnie paskudne. Jak będę chciał takie, to przeskoczę w moich przez płot do sąsiada i będą w sam raz takie jak w sklepie. Ale namówiła mnie na koszulę, którą nie chciałem i się wszystkim podoba. Ja też staram się ubierać normalnie, ale jednocześnie nie wyglądając jak każdy.
I paskudnie wyglądają faceci w fioletowych koszulkach z szalikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 13:41, Jcl napisał:

Mnie np. siostra namawia ostro na podarte jeansy, które są dla mnie paskudne. Jak będę
chciał takie, to przeskoczę w moich przez płot do sąsiada i będą w sam raz takie jak
w sklepie. Ale namówiła mnie na koszulę, którą nie chciałem i się wszystkim podoba. Ja
też staram się ubierać normalnie, ale jednocześnie nie wyglądając jak każdy.
I paskudnie wyglądają faceci w fioletowych koszulkach z szalikami.


Ogólnie jestem zdania, że moda wśród mężczyzn zmierza w złym kierunku. Coraz to obciślejsze ciuchy, dziwaczne fryzury. Czy to się podoba kobietom w tych czasach? Bo nasi dziadowie to się chyba w grobach przewracają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>"Prawdziwy T-Shirt zaczyna się od 1500 zł"
Serio tak powiedział? A to dobre.

Dnia 01.11.2010 o 12:08, FoZz napisał:

- zestaw legginsy + dziwaczne buty + wisząca bluzka
- zestaw ocieplane zimowe buty kiedy panuje temperatura + 15 C do tego arafatka (koniecznie
bo to jest Trendi!!) + okulary bez szkieł

Ile lat mają takie cudactwa? Jak nie więcej niż ~16-17 to nie ma się czym przejmować, powinny wyrosnąć. Poza tym czego jak czego ale akurat okularów bez szkieł to ja nie zauważyłem w swojej okolicy.
>A to do Jigga się wybiorę, Tribala albo na UrbanCity sobię
To jakieś sklepy? Chyba nie jestem w temacie. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały ten japan style. W Japonii ludzie są otwarci na wszystko, dlatego chłopak wyglądający jak dziewczyna jest dla nim coś normalnego. Do nas ta moda przyszła właśnie z Kraju Kwitnącej Wiśni, w zasadzie zauważam ją tylko w dużych miastach.
Mam wrażenie, że w naszych czasach każdy chce być oryginalny, jedyny w swoim rodzaju, chce czymś szokować. Stąd mamy czarne rurki z trampkami u chłopaków. Osobiście do trampek nic nie mam, ale rurki? OK, slimy, ale nie rurki...

Osobiście i tak preferuję desantówki, a fryzurę mą kształtuje poduszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować