Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Ubrania i dzisiejsza moda

1288 postów w tym temacie

Tak, sam ostatnio mam bzika na punkcie koszul. Aczkolwiek jest to spowodowane utożsamianiem się z kulturą grunge, jestem fanem takiej muzyki, także rocka, metalu i pokrewnych, dlatego koszula, szare bądź czarne jeansy, i co prawda nie trampki, bo akurat ''skejty'' i glany, bardzo mi odpowiadają.

Co do tych kozaków, nadal nie mogłem wyjść z szoku, co gorsze, moja dziewczyna skwitowała, że robię z igły widły i to nie jest nic nienormalnego :D Ale jak Boga kocham, wysokie kozaki z obcasem, matko przenajświętsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 22:17, In_The_End napisał:

Ja ostatnio lubię zakładać koszule i na nią zwykły lub niezwykły tshirt i to mi się podoba
:D


Eee... koszulkę na koszulę? Wyobraziłem sobie właśnie kogoś ubranego w koszulę z długim rękawem, a na tym kolorowa koszulka z krótkim rękawkiem i tak sobie myślę czy czegoś nie pokręciłem. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 22:30, Baknak napisał:


Ja widziałem coś podobnego, ale już gotowe, tzn. na koszulę z długim rękawem, była naszyta koszulka z krótkim rękawem. Wyglądało to ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 18:24, the_bishop napisał:

taak, najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, ze jak wchodzę do sklepu, to nie jestem
pewien czy jestem w sekcji damskiej czy męskiej : /


Gorzej jest, gdy patrzysz na człowieka i się zastanawiasz czy to chłopak czy jendak dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 23:17, nolif3r napisał:


Wiesz jak dla przykładu patrzę na galerię absolwentów w moim LO to często widząc klasy ze starego rocznika, zastanawiasz się czy to facet czy kobieta i jakoś nikt nie mówi, że są pedałami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Tak wiem, to było raczej takie nawiązanie do tego tematu o facetach wygladajacych jak dziewczęta, których się nazywa pedałami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając ostanie posty doszedłem do wniosku, że niektórym po prostu żal dupę ściska, dlatego że inni potrafią i mają odwagę ubrać się inaczej, w większości przypadków naprawdę dobrze, ciekawie i schludnie. Pozostaje im tylko komentować tych ludzi, na forum - wprost nie mieliby pewnie odwagi. Tak się właśnie kształtuje poziom kultury i tolerancji w tym kraju...

Ciekawie się składa, że tylko osoby ubierające się (według ich samych) "normalnie" komentują ubiór, osób czy też w tym przypadku mężczyzn, nazywanych metroseksualistami. W drugą stronę jakoś, czegoś takiego nie ma.

Odnośnie butów, o których była mowa parę postów wyżej - zapewne były to jakieś oficerki. Bo wcale mężczyźni nigdy nie chodzili w takich butach, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze podwijam rękawy, mam tez kilka z krótkimi.
Lubię też ostatnio zakładać dwie koszulki na raz. Mam bardzo dużo białych i bardzo ciemnych, więc tworzą razem idealny kontrast. Biała pod spód, a ciemna na nią. Mi się tak podoba, ktoś też tak robi :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 01:01, balduran2 napisał:

Czytając ostanie posty doszedłem do wniosku, że niektórym po prostu żal dupę ściska,
dlatego że inni potrafią i mają odwagę ubrać się inaczej, w większości przypadków naprawdę
dobrze, ciekawie i schludnie. Pozostaje im tylko komentować tych ludzi, na forum - wprost
nie mieliby pewnie odwagi. Tak się właśnie kształtuje poziom kultury i tolerancji w tym
kraju...

Ciekawie się składa, że tylko osoby ubierające się (według ich samych) "normalnie" komentują
ubiór, osób czy też w tym przypadku mężczyzn, nazywanych metroseksualistami. W drugą
stronę jakoś, czegoś takiego nie ma.

Odnośnie butów, o których była mowa parę postów wyżej - zapewne były to jakieś oficerki.
Bo wcale mężczyźni nigdy nie chodzili w takich butach, prawda?


bo widzisz, nie podejdę do kogoś i nie powiem '' hej, wyglądasz jak pedał'' - to sie nazywa tolerancja, co nie znaczy że nie mogę wyrazić swojego zdania na forum, bo przecież od czego są fora ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 10:43, In_The_End napisał:

Zawsze podwijam rękawy, mam tez kilka z krótkimi.
Lubię też ostatnio zakładać dwie koszulki na raz. Mam bardzo dużo białych i bardzo ciemnych,
więc tworzą razem idealny kontrast. Biała pod spód, a ciemna na nią. Mi się tak podoba,
ktoś też tak robi :D ?



Lol..dwie koszulki.. co w tym fajnego ?Koszulka i koszula lub koszulka na bluze a nie dwie na siebie..bezsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 01:01, balduran2 napisał:

Czytając ostanie posty doszedłem do wniosku, że niektórym po prostu żal dupę ściska,
dlatego że inni potrafią i mają odwagę ubrać się inaczej,

Jeśli o mnie chodzi to już prędzej "rzyć mi ściska" gdy widzę jakiegoś nastoletniego [ choć starsi też się zdarzają ] chłoptasia który wygląda jak zwykły niechluj. Bo co jest według ciebie takie fajne a my, szaraczki to śmiemy wyśmiewać? Rejbany czy jak im tam? Ciasne rurkowate spodnie w których normalny facet / uczeń wygląda zazwyczaj tragicznie [ nie wiem jak inni ale ja nie lubię jak mnie coś ściska w biodrach i okolicach - nie, noszę też skejtowskich uberluźnych spodni ], białe najeczki czy co? Niech każdy ubiera się jak chce [ w granicach rozsądku to znaczy rozumiem szeroko pojętą wolność garderoby ale niech to się trzyma kupy a nie będzie zlepkiem różnego rodzaju ścierwa [ typu: dżinsowe kurtki z różowymi futerkami ] bo to właśnie to d*pę ściska. Ale z jednym się zgodzę - potrafić się ubrać to też sztuka a takie okazy tego często gęsto nie potrafią. Odwagę? Łał ...
>w większości przypadków naprawdę

Dnia 02.11.2010 o 01:01, balduran2 napisał:

dobrze, ciekawie i schludnie.

Poproszę o przykłady takich kombinacji które to my tu wyśmiewamy. Pokaż mi jakieś combo "ciekawe i schludne" a możemy rozmawiać dalej.

Dnia 02.11.2010 o 01:01, balduran2 napisał:

Ciekawie się składa, że tylko osoby ubierające się (według ich samych) "normalnie" komentują
ubiór, osób czy też w tym przypadku mężczyzn, nazywanych metroseksualistami. W drugą
stronę jakoś, czegoś takiego nie ma.

Metroseksualne chłoptasie to inna bajka, nie wiem czy nie śmieszniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio lubię wyłącznie dopasowane spodnie, nie koniecznie super przylegające rurki :).
Tyler_D( [ nie wiem jak inni ale ja nie lubię jak mnie coś ściska w biodrach i okolicach - nie, noszę też skejtowskich uberluźnych spodni ]) :A co do niewygody rurek można się kłócić, ponieważ wystarczy, że takowe spodnie są z domieszką jakiegoś elastycznego materiału i wszystko jest w porządku. W moim mniemaniu do takich spodni pasują tego typu buciki, szczególnie te podwyższane( http://www.sneakerobsession.com/wp-content/uploads/2009/05/supra-footwear-black-tape-tuf-series.jpg), do koloru T-Shirt albo bluza z kapturem. Fajnie także wyglądało by takie połączanie z full-capem, lub okularami "kujona".

ps.Niektóre osoby tutaj nie potrafią chyba zrozumieć, że każdy ma inny gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 18:27, Tyler_D napisał:

>lub koszulka na bluze
T-shirt na bluzę? Taką z długimi rękawami? Lol?


NIe na bluze tylko na longsleve.. no na bluze z bawełny to mozesz koszulke NHL założyć i 2 ochraniacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 01:01, balduran2 napisał:

Czytając ostanie posty doszedłem do wniosku, że niektórym po prostu żal dupę ściska,
dlatego że inni potrafią i mają odwagę ubrać się inaczej, w większości przypadków naprawdę
dobrze, ciekawie i schludnie.


Hehe, ta. Robiłem różne rzeczy, które wymagają odwagi i uważam, że mi jej nie brak, ale jak widzę kogoś ubranego jak choinka, albo Jacykow, to się odzywam. I w twarz też im mówię, jeśli mój znajomy akurat się ubierze dziwnie (imo), to jest pierwsze co mu mówię i tyle.

Dnia 02.11.2010 o 01:01, balduran2 napisał:

Pozostaje im tylko komentować tych ludzi, na forum - wprost
nie mieliby pewnie odwagi. Tak się właśnie kształtuje poziom kultury i tolerancji w tym
kraju...


Tolerancja to nie jest milczenie jak coś ci nie pasuje, wiesz? Tak się to postrzega na zachodzie. Masz prawo mówić, że nie lubisz rurek. Nie masz prawa napieprzać pałą gości w rurkach.

Dnia 02.11.2010 o 01:01, balduran2 napisał:

Ciekawie się składa, że tylko osoby ubierające się (według ich samych) "normalnie" komentują
ubiór, osób czy też w tym przypadku mężczyzn, nazywanych metroseksualistami. W drugą
stronę jakoś, czegoś takiego nie ma.


Hehe, bo metro nie mają głosu na temat mody, ubierają się w to jest aktualnie lansowane ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 22:32, nolif3r napisał:

/.../

Rurki, "modne buciki", okulary kujonki? Srsly?


Żebyś Ty widział jego zdjęcia, to byś wiedział jaki klimat prezentuje, mi grabki opadły ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 18:27, Tyler_D napisał:

>lub koszulka na bluze
T-shirt na bluzę? Taką z długimi rękawami? Lol?


Ja tak kiedyś nosiłem i wygląda normalnie- pod warunkiem, że ubierasz luźniejszy t-shirt na w miarę dopasowaną bluzę (najlepiej jakiś długi rękaw, longsleeve), wygląda spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować