Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Ubrania i dzisiejsza moda

1288 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2010 o 19:38, kerkas napisał:

Mam pytanie jakiej firmy zamki błyskawiczne są najlepszej jakości ?.

świetną renomą cieszą się zamki YKK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę , że się wywiązała debata na temat spodni "rurek". Sam nie lubię jakiś mega obcisłych spodni , ale muszą być jak dla mnie dopasowane , dobrze leżeć i nie mogą mieć takiego "dziadkowego" kroju. Lubię po prostu węższe spodnie ( z wyjątkiem bojówek , które muszą być szerokie i wygniecione ) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 19:47, Graszcz napisał:

> Mam pytanie jakiej firmy zamki błyskawiczne są najlepszej jakości ?.
świetną renomą cieszą się zamki YKK


Wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 19:38, kerkas napisał:

Mam pytanie jakiej firmy zamki błyskawiczne są najlepszej jakości ?.

Potwierdzam to co kolega wyżej , zamki YKK są świetne , nie psują się , nie zacinają i ogólnie są bardzo dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 22:49, Budo napisał:

> >lub koszulka na bluze
> T-shirt na bluzę? Taką z długimi rękawami? Lol?

Ja tak kiedyś nosiłem i wygląda normalnie- pod warunkiem, że ubierasz luźniejszy t-shirt
na w miarę dopasowaną bluzę (najlepiej jakiś długi rękaw, longsleeve), wygląda spoko.

Ja tak nosiłem T-Shirt z Hendrixem na longselv ( tak to się nazywa? :). Dla mnie to normalne.I takie T-shirty naszywane na longselv też.Nie znalazłem nic ciekawszego w sklepach ,a taka mi się spodobała ,więc wziąłem.I mam ten sam problem co wcześniej pisali ,że nie wiem ,czy to dział męski ,czy damski.Darowałem sobie zakup ciucha ,bo kurde... co za dziadostwo w tych sklepach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 19:36, sliski_wojtas napisał:

Witam. Mam pytanie dotyczące tych spodni, co do jakości wykonania ? Cena trochę mnie
odstrasza, no ale kto wie może kupie. http://pl.skate-europe.com/details/77461-spodnie_mass_model_bingo.html


Na razie brak opinii na temat tego produktu , sprawdziłem w sklepach internetowych w Polsce i za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 20:02, kerkas napisał:

> Witam. Mam pytanie dotyczące tych spodni, co do jakości wykonania ? Cena trochę
mnie
> odstrasza, no ale kto wie może kupie. http://pl.skate-europe.com/details/77461-spodnie_mass_model_bingo.html


Na razie brak opinii na temat tego produktu , sprawdziłem w sklepach internetowych w
Polsce i za granicą.


Jutro się wybieram do rapshopu, to zobaczę co i jak. Może akurat coś się nawinie ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Long sleeve- z angielskiego długi rękaw.

btw taka mała uwaga- stawiaj spację po przecinku i kropce, a nie przed- tak się powinno pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 23:15, Budo napisał:

/.../

Long sleeve- z angielskiego długi rękaw.

btw taka mała uwaga- stawiaj spację po przecinku i kropce, a nie przed- tak się powinno
pisać :)

Wiem. Tyle ,że na szybko piszę i jakoś tak nie zwracam uwagi.W każdym razie dzięki za poprawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 03:31, Jakli napisał:

> Witam. Mam pytanie dotyczące tych spodni, co do jakości wykonania ? Cena trochę
mnie
> odstrasza, no ale kto wie może kupie. http://pl.skate-europe.com/details/77461-spodnie_mass_model_bingo.html


Mam spodnie Massa możesz brać w ciemno. Ten jeans wart jest swojej ceny ^^.


Chyba zamówię jednak te http://pl.skate-europe.com/details/76658-spodnie_mass_model_final_countdown.html świetnie wyglądają, ciekawe jak w realu ;D Jednak mass to mass, ostatnio bluzę Jigga kupiłem w dosyć dobrej cenie, wykonanie świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spójrz sobie na ofertę Carhartt. W necie dostaniesz je w Magic Town, możesz też zobaczyć sklepy stacjonarne (adresy na stronie www, w Poznaniu można je dostać w 2 miejscach). Od siebie szczerze polecam - klasyczne kroje i niesamowita wręcz wytrzymałość. Już od jakiegoś czasu nowe spodnie dla mnie = Carhartt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie sklepów internetowych. Może ktoś polecić jakiś dobry sklep z dużym wyborem ubrań dla skate''ów, może być coś z prosto, dilla czy z ubrań gurala i tedego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 18:54, kakinho1992 napisał:

Ja mam pytanie odnośnie sklepów internetowych. Może ktoś polecić jakiś dobry sklep z
dużym wyborem ubrań dla skate''ów, może być coś z prosto, dilla czy z ubrań gurala i
tedego.


No to tak OoO skate-europe.com ( wiele razy robiłem zakupy i się ani razu nie zawiodłem) selectshop.pl, skateshop.pl, urbancity.pl. hiphopshop.pl ;] Ja tylko w skate-europe zamawiam produkty tj. Mass, Rydel itd. Fajny sklepik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2010 o 10:07, sliski_wojtas napisał:

Chyba zamówię jednak te http://pl.skate-europe.com/details/76658-spodnie_mass_model_final_countdown.html
świetnie wyglądają, ciekawe jak w realu ;D Jednak mass to mass, ostatnio bluzę Jigga
kupiłem w dosyć dobrej cenie, wykonanie świetne.

Kozak, sam bym mógł takie zachapać. Powiedz jak dojdą, czy w realu wyglądają równie dobrze, jak na fotkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować