Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Ubrania i dzisiejsza moda

1288 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2010 o 19:44, noobie napisał:


> Chyba zamówię jednak te http://pl.skate-europe.com/details/76658-spodnie_mass_model_final_countdown.html

> świetnie wyglądają, ciekawe jak w realu ;D Jednak mass to mass, ostatnio bluzę Jigga

> kupiłem w dosyć dobrej cenie, wykonanie świetne.
Kozak, sam bym mógł takie zachapać. Powiedz jak dojdą, czy w realu wyglądają równie dobrze,
jak na fotkach ;)


Nawet jeszcze lepiej ;) Warte swojej ceny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam jakieś zakupy muszę zrobić w nowym roku, jeśli chodzi o dół. Koszulek ostatnio mi nawpadało :D. Ale spodenki mi się, że tak powiem, kurczą :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 19:48, noobie napisał:

Sam jakieś zakupy muszę zrobić w nowym roku, jeśli chodzi o dół. Koszulek ostatnio mi
nawpadało :D. Ale spodenki mi się, że tak powiem, kurczą :D.


U mnie odwrotnie jest właśnie ;) Spodnie mam, a koszulek już brakuje ( rosnę już wreszcie) , a spodnie fajne, w realu jeszcze lepiej się prezentują ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, gdzie można kupić spodnie obniżane nieco w kroku, ale nie z szerokimi nogawkami? Niby takie trochę skate''ami zajeżdżające, ale nie z krokiem w kolanach, tylko po prostu niższym niż typowo i nogawkami dosyć slim''owatymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 19:54, Jaki_Gahn napisał:

Mam pytanko, gdzie można kupić spodnie obniżane nieco w kroku, ale nie z szerokimi nogawkami?
Niby takie trochę skate''ami zajeżdżające, ale nie z krokiem w kolanach, tylko po prostu
niższym niż typowo i nogawkami dosyć slim''owatymi.

Wiem o co Ci chodzi :D. Możesz szukać w sklepach typu Cropp, Hause itp. :)


edit: hause srause, nie wiem jak to tam xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 19:54, Jaki_Gahn napisał:

Mam pytanko, gdzie można kupić spodnie obniżane nieco w kroku, ale nie z szerokimi nogawkami?
Niby takie trochę skate''ami zajeżdżające, ale nie z krokiem w kolanach, tylko po prostu
niższym niż typowo i nogawkami dosyć slim''owatymi.


Kilka postów wyżej napisałem jakiemuś gramowiczowi parę sklepów ;) Tam na pewno znajdziesz coś dla siebie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 18:54, kakinho1992 napisał:

Ja mam pytanie odnośnie sklepów internetowych. Może ktoś polecić jakiś dobry sklep z
dużym wyborem ubrań dla skate''ów, może być coś z prosto, dilla czy z ubrań gurala i
tedego.


urbancity.pl - najlepszy sklep internetowy w polsce imo

holahola.pl - plny tedasa i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie mogę patrzeć na cool skatów, dresów i sweet przylizanych gostków.
:P
Chyba już na stałe przerzucam się na kupowanie ubrań przez internet, szczególnie że rzeczy jednej z firm idealnie na mnie pasują. Mówię tu o abercrombie and fith. Mam już ich jedną oryginalną bluzę
http://img262.imageshack.us/img262/8691/83104034.gif
, teraz walczę o koszulkę i koszulę :) Chyba na stałe zostanę przy ich ubraniach, które mają w porównaniu do wypocin w naszym kraju niespotykany design i charakterystyczny materiał jak i sposób szycia.
Polecam, ale uważajcie na podróby!

Mam ostaniu pociąg to koszul, hmm. Jakoś perfumy lepiej pachną w koszuli, hmm. I w mojej nowej bluzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 13:06, In_The_End napisał:

Ja już nie mogę patrzeć na cool skatów, dresów i sweet przylizanych gostków.
:P
Chyba już na stałe przerzucam się na kupowanie ubrań przez internet, szczególnie że rzeczy
jednej z firm idealnie na mnie pasują. Mówię tu o abercrombie and fith. Mam już ich jedną
oryginalną bluzę
http://img262.imageshack.us/img262/8691/83104034.gif
, teraz walczę o koszulkę i koszulę :) Chyba na stałe zostanę przy ich ubraniach, które
mają w porównaniu do wypocin w naszym kraju niespotykany design i charakterystyczny materiał
jak i sposób szycia.
Polecam, ale uważajcie na podróby!

Mam ostaniu pociąg to koszul, hmm. Jakoś perfumy lepiej pachną w koszuli, hmm. I w mojej
nowej bluzie :D



Zaraz orgazmu dostaniesz po zakupie tej bluzy :D

http://score.nl/

Mój ulubiony sklep,zawsze go odwiedzam,zawsze znajdę coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2010 o 17:26, Rumcajsev napisał:

Zwykła bluza z jakimiś literkami.
Nie wiem tylko czemu się pytasz innych o zdanie, skoro tobie się podoba.

Bo tak jakoś liczyłem na opinię neutralną. Czasami jest tak, że coś nie jest warte swojej ceny, itd. No ale nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2010 o 17:42, Wtorek1001 napisał:

A wiesz jak wyglądasz w tej bluzie? Zwyczajnie i nudno.


Raczej nie - nie zwróciłeś uwagi na spory, oryginalny kaptur połączony z dość obcisłym krojem. To musi wyglądać ciekawie. :)

EDIT: Oczywiście mówię o bluzie In_The_End a nie noobie'go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, Abercrombie&Fitch jest naprawdę dobrą marką, ale ceny są zbyt wysokie. Spodnie mają droższe od Wranglera, Levi''s czy Lee. Jak dla mnie są przereklamowani, tzn. cena nie jest adekwatna do tego co otrzymujemy, choć to ubrania pierwszorzędne, ale co z tego? Bluzy po 250 zł i spodnie czasami po 300 zł, bez przesady, za tyle można się o wiele lepiej obkupić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jesteś fanem SSG czy też nie, bluza niewarta swojej ceny. Podobnie jak odzież HG, Prosto, czy, o zgrozo, całej tej Firmy. W tej cenie kupisz dwie porządne bluzy, nawet w hip-hopowskim stylu który, jak widzę, preferujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2010 o 17:19, noobie napisał:

http://smokestoryshop.pl/index.php?d=produkt&id=70&zapytanie=1
co myślicie o tej bluzie? Mam trochę odłożonej kasy i gadałem z rodzicami, dołożyli by
się tez co nieco. Zastanawiam się jedynie czy warto. Osobiście podoba mi się, ale chciałbym
usłyszeć inne opinie.



"Mam trochę odłożonej kasy i gadałem z rodzicami, dołożyli by
się tez co nieco." samo to zdanie już mnie rozbiło LOL

149 zł za taki bochomaz...nie mów nic w domu szkoda rodzicielskiej kasy,kup lepiej nowy tornister albo zainwestuj w lekcje rytmiki...
Na takie badziewie szkoda 50zł ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować