Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Ubrania i dzisiejsza moda

1288 postów w tym temacie

Dnia 13.02.2011 o 12:47, DesMonD__PL napisał:

Czy ma ktoś doświadczenie i może mi powiedzieć, czy te bluzki są podobnej bawełny? To
znaczy takie super mięsiste.
Stoprocent ma super bluzy nie ma co ukrywać, a na razie nie ma fajnych wzorów i chce
kupić taka:
http://allegro.pl/nowa-bluza-ssg-smoke-story-group-kaptur-zamek-xxl-i1414049614.html

Pozdrawiam



Za ten hajs...nigdy w zyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odradzam zakupy w skateshop.pl, chciałem zwrócić zamówioną bluzę i kontakt ze sklepem kompletnie się urwał, kasę zwrócili mi dopiero po 1,5 miesiąca, dzwoniłem do nich w kółko i odebrali tylko 2 razy, akurat zawsze dzień przed tym jak planowałem iść na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bluzy G-Unita. Mam taką i jestem pewien, że jest o wiele grubsza od tej. A SSG się wylansował i dobrze rozreklamował, ale ich ceny to przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 15:51, Jaki_Gahn napisał:

Bluzy G-Unita. Mam taką i jestem pewien, że jest o wiele grubsza od tej. A SSG się wylansował
i dobrze rozreklamował, ale ich ceny to przesada.

Aha to sprawa SSG już załatwiona, a co sądzisz o bluzach STOPROCENT?
Np.
http://allegro.pl/nowa-bluza-stoprocent-stopro-robin-szary-xl-i1466704770.html

Podobnie jak SSG ? (+60 ZŁ drożej) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wierz mi - to są zwykłe, polskie marki, które nie odznaczają się jakąś niesamowitą perfekcją wykonania czy wytrzymałymi, grubymi materiałami. Przede wszystkim się cenią, bo w Polsce nastała moda na takiego rodzaju ubrania, na robienie z siebie hip-hopowców czy raperów, skejtów itp. Za taką cenę możesz mieć ubrania Abercrombie, która jest o niebo lepsza od tych ciuchów.
Naprawdę, za taką cenę możesz iść do Centrum Handlowego, tym bardziej teraz, kiedy są wyprzedaże, i obkupić się że ho ho. A jak zależy Ci na ubraniach utożsamiających Cię z kulturą hip-hopową to również możesz kupić takie ciuchy o wiele taniej niż kupując od Stopro czy SSG. Szukaj zagranicznych marek, ale nie mówię o DC itp, ale raczej o G-Unit, Mass, Rydel House, 69 Player. Wydawanie 200 czy 250 zł na takie szmaciaki to bezsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu szukam bluz z kapturem jak za dobrych czasów były w cropp''ie.
Nie chce zbędnych, debilnych wzorków.
Zwykłą, bez jakiś dziwnych napisów bluzę, z dobrego materiału.

Dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 19:18, DesMonD__PL napisał:

Ja po prostu szukam bluz z kapturem jak za dobrych czasów były w cropp''ie.
Nie chce zbędnych, debilnych wzorków.
Zwykłą, bez jakiś dziwnych napisów bluzę, z dobrego materiału.

Dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam


Polecam Tobie markę Mass Denim, teraz w croppie dla mnie nie ma bluz i koszulek z fajnymi wzorami. Parę lat temu można było znaleźć naprawdę fajne ciuchy, a teraz jak dla mnie nic tam nie ma. Poszukaj w necie, mam spodnie i bluze mass''a i póki co bardzo dobrze się trzymają. Jeszcze może być Jigga Wear, poszukaj w necie. A co do stoprocent to fajne mają bluzy, ale jak mam dać 270 zeta za bluzę to wolę kupić bluzę Mass''a i jakiś fajny t-shirt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałbym takie pytanko. Jutro dobra koleżanka ma osiemnastkę i nie wiem co mam założyć. Czy ubrać się na luzie, czy może biała koszula? Od razu mówię, że to nie domówka tylko w jakimś barze/zajeździe będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 19:09, Kwas17 napisał:

Miałbym takie pytanko. Jutro dobra koleżanka ma osiemnastkę i nie wiem co mam założyć.
Czy ubrać się na luzie, czy może biała koszula? Od razu mówię, że to nie domówka tylko
w jakimś barze/zajeździe będzie.


Myślę, że fajnym pomysłem byłyby ciemne jeansy z lekko zwężaną nogawką (tylko broń boże nie te p... rurki) do tego jasny, najlepiej biały, T-shirt i marynarka. Tylko nie taka od garnituru - w sklepach można znaleźć mnóstwo luźniejszych krojów. Jeżeli nie lubisz marynatek koszula będzie ok byleby nie była biała. Aha, no i adidasy/halówki odpadają. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować