Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Ubrania i dzisiejsza moda

1288 postów w tym temacie

Czy ktoś orientuje się gdzie do cholery można w dzisiejszych czasach dostać jeszcze proste koszulki, które nie obawiałyby się prania? Kroć koszulek ostatnio przeze mnie nabytych, czy to na zwykłym rynku, H&M, Croppie i różnych tego typu sklepach, wszystkie po jednym praniu z rozmiaru L transformują się arcyanorektyczne rozmiary. Wydane 50zł na tshirt, który po jednym praniu mogę jedynie wrzucić do szafy albo oddać na czerwony krzyż? O nie, nie. Dodam, że pranie odbywa się w niskiej temp. rzekomo po to, aby żadne ciuchy się nie spierały, a tu bęc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 21:13, Tyler_D napisał:

Idź do lumpeksu. Nie, nie żartuję.


Wiem, że to najlepsze wyjście. Ale na tym trzeba się znać. Czasami nawet jak już coś fajnego znajdę to radość moja pryska, bo albo podarte albo z niezmywalną plamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się chodzi w dniu gdy dostarczają nowy towar a nie na sam koniec, to fajne musisz tam u siebie mieć lumpeksy jak masz ciuchy z dziurami ... ewentualnie możesz spróbować być hardkorem i udziergać sobie coś samemu, ewentualnie być większym hardkorem i chodzić bez koszulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nie jestem aż takim desperatem żeby w dniu dostawy o 7 rano czatować pod secondhandem, żeby wyrwać coś fajnego. Chodzę wtedy kiedy akurat mam chwilę wolnego. Zdarzyło się parę razy widzieć coś dziurawego, normalna sprawa w lumpeksach. Chodzenie bez koszulki z moją rzeźbą byłby zbyt wyzywające, wolę te widoki zatrzymać dla lubej. Nie jestem hardcorem, lubię koszulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 21:09, Qbasmok napisał:

Czy ktoś orientuje się gdzie do cholery można w dzisiejszych czasach dostać jeszcze proste
koszulki, które nie obawiałyby się prania?


Gdzieś, gdzie ubrania nie są produkowane w Chinach i okolicach. Największe szmaty (pod względem materiału) są w New Yorkerze. Materiały stosowane do produkcji ich ciuchów to jakaś kpina. Do tego życzą sobie 7 dyszek za coś, co się spiera, kurczy i blaknie po pierwszym praniu. Czasami serio mam zamiar iść do szmateksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 21:35, Qbasmok napisał:

Wiesz, nie jestem aż takim desperatem żeby w dniu dostawy o 7 rano czatować pod secondhandem,
żeby wyrwać coś fajnego.

Wyrwać coś dobrego można niezależnie od pory i dnia, kwestia szczęścia i chęci do poszukiwań no i konkretnego sklepu rzecz jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 21:40, Tyler_D napisał:

Wyrwać coś dobrego można niezależnie od pory i dnia, kwestia szczęścia i chęci do poszukiwań
no i konkretnego sklepu rzecz jasna.


" To się chodzi w dniu gdy dostarczają nowy towar a nie na sam koniec " no,no.
Ale racje masz, czas na podbój właśnie takich sklepów.

@Mikex
Nie tylko NY, wszystkie ohype''owane sklepy sprzedają dziś szmaty. Producenci chyba w obawie przed globalnym odwodnieniem, tworząc takie ciuchy zmuszają nas do oszczędzania wody kosztem jedynie wietrzenia odzieży, pranie schodzi na dalszy tor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem że można znaleźć a nie że jest to pewnik, rajt? Rajt.

To RACZEJ oczywiste i logiczne że w dniu dostarczenia nowego towaru [ ergo droższego niż zwykle ] masz większą szansę dorwać coś lepszego tak pod względem estetyki jak i stanu. Co nie znaczy oczywiście że w inne dni nie ma takiej możliwości. Jak już mówiłem - się szuka, się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 22:21, rob006 napisał:

Ja bym jednak zmienił pralkę/proszek, albo piorącego, bo mi od kilku lat nie sprała się
żadna koszulka. ;]



Jak robisz pranie raz na kilka lat to nic dziwnego.. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 18:38, Marked_One napisał:

Jak robisz pranie raz na kilka lat to nic dziwnego.. ;D


Następnym razem jak zechcesz znowu dodać jakiś głupi post, to zamiast "Dodaj post" wciśnij krzyżyk w prawym górnym rogu okienka ;].

A jeszcze w kwestii tanich zwykłych koszulek - najlepiej na allegro poszukać np marki Stedman - mam takich 2 i świetnie się trzymają, a kosztują raptem kilkanaście złotych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2011 o 19:25, rob006 napisał:


Następnym razem jak zechcesz znowu dodać jakiś głupi post, to zamiast "Dodaj post" wciśnij
krzyżyk w prawym górnym rogu okienka ;].

A jeszcze w kwestii tanich zwykłych koszulek - najlepiej na allegro poszukać np marki
Stedman - mam takich 2 i świetnie się trzymają, a kosztują raptem kilkanaście złotych...



Wcisnąłem i nie działa...widocznie raz na kilka lat trzeba klikac.. ;D

Najlepsze koszulki zwykłe to Portonova...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały dylemat :d Chciałem białą koszulkę ale nie było rozmiaru, objeździłem wszystkie okoliczne sklepy i nigdzie nie było więc kupiłem szarą. Kilka dni później będąc w Krakowie zauważyłem w sklepie ostatnia sztukę białej koszulki w moim rozmiarze - zakupiłem bo i tak mam miesiąc czasu na zwrot i teraz mam dwie koszulki z czego jedną muszę oddać. I teraz mam problem - którą? Dodam, że biała jest o 10zł droższa i kosztuje 49,90zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2011 o 19:58, crash807 napisał:

Mam mały dylemat :d Chciałem białą koszulkę ale nie było rozmiaru, objeździłem wszystkie
okoliczne sklepy i nigdzie nie było więc kupiłem szarą. Kilka dni później będąc w Krakowie
zauważyłem w sklepie ostatnia sztukę białej koszulki w moim rozmiarze - zakupiłem bo
i tak mam miesiąc czasu na zwrot i teraz mam dwie koszulki z czego jedną muszę oddać.
I teraz mam problem - którą? Dodam, że biała jest o 10zł droższa i kosztuje 49,90zł.


Po pierwsze, sklep nie musi koniecznie przyjmować zwrotów. A po drugie... nie sądzisz że powinieneś się nad takimi rzeczami zastanowić przed zakupem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2011 o 20:44, rob006 napisał:

Po pierwsze, sklep nie musi koniecznie przyjmować zwrotów. A po drugie... nie sądzisz
że powinieneś się nad takimi rzeczami zastanowić przed zakupem?


Upewnilem się przed zakupem i do 30dni mogę zwrócić na podstawie paragonu. Jedynie co to towar musi zostać nienaruszony a taki wlaśnie jest. W przeciwnym razie zostałbym z pierwsza jaką kupiłem i nie brałbym tej białej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zostawił białą, bo jest bardziej uniwersalna, możesz ją ubrać do wszystkiego i na różne okazje, lepiej się prezentuje - do garnitury, jeansów, itd. W sumie jeszcze zależy jaki krój, styl tych koszul jest, z długimi rękawami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2011 o 23:31, balduran2 napisał:

Ja bym zostawił białą, bo jest bardziej uniwersalna, możesz ją ubrać do wszystkiego i
na różne okazje, lepiej się prezentuje - do garnitury, jeansów, itd. W sumie jeszcze
zależy jaki krój, styl tych koszul jest, z długimi rękawami?



Aaa... ja zapomniałem zdjęć dodać... no właśnie tak czytam twoją odpowiedź i się troche dziwie o co ci chodzi skoro były zdjęcia... no nie a dobra już mniejsza o to, zostawię białą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować