Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Ubrania i dzisiejsza moda

1288 postów w tym temacie

A takie błyszczące spodnie jak ma Slash gdzie można kupić? :D
Wyglądają. Wyróżniają się, zobacz mają błyskotki i wyróżniające się kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 22:56, Jcl napisał:

A takie błyszczące spodnie jak ma Slash gdzie można kupić? :D
Wyglądają. Wyróżniają się, zobacz mają błyskotki i wyróżniające się kolory.

To skórzane spodnie. Niektórzy motocykliści w takich jeżdżą, możesz poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o skórzanych spodniach i gdzie można je dostać oprócz allegro? Załapałem zajawkę na takie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tego co napisał CreateYourself dodam jeszcze, że jeśli już, to żeby skóra nie była bardzo lśniąca, bo wtedy to już w ogóle byłoby przegięcie. Jak sobie wyobrażam męską d"pę w czymś takim to robi mi się niemiło ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie dosyc chyba niecodzienne i troche glupie, mam problem taki ze na (bialej) bluzie adidasa sa naklejone niestety a nie przyszyte znaczki (adidas originals - ten kwiatek) i teraz mam problem, po nie calych 4-5 praniach zaczynaja mi sie odklejac , jak narzie tylko po bokach wiec jeszcze nie widac za bardzo ale mam takie pytanie czy mozna to po prostu przykleic kropelka ? bluza sie nie zniszczy ? i czy mial ktos juz jakis podobny problem? a moze innym klejem czy wrecz cos innego sprobowac? (przyprasowac moze ? tak tez mi juz radzili)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 18:26, Xantes napisał:

ja mam pytanie dosyc chyba niecodzienne


Zakładam, że chodzi o takie duże, wypukłe znaki, np. na piersi, tak?
Jeśli tak, to prawdopodobnie z bluzą jest coś nie tak, ewentualnie prałeś ją w nieprawidłowy sposób.
Ja na Twoim miejscu spróbowałbym oddać ją do sklepu, jest przecież szansa, że to wada fabryczna.

Edit.
Zaczerpnąłem wiedzy w internecie i z tego, co widzę, to Twój objaw jest typowy dla podrabianych produktów...
Jeśli kupowałeś bluzę z drugiej ręki, to radzę zaskarżyć sprzedawcę (handel podróbkami jest nielegalny) i powalczyć o zwrot pieniędzy.
Jeśli to mimo wszystko oryginalny produkt, to patrz wyżej.
Jest też szansa, że wiedziałeś co kupujesz, ale w takim wypadku nie miałbyś rozumu i to, co Cię spotkało, byłoby dość sprawiedliwą karą - ale mam nadzieję, że tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie to ludzi którzy bywali w fashion hausie w Piasecznie. Bo z tego co widzę w przeciwieństwie do Fashion Hausa w Sosnowcu jest tam Tommy Hilfiger i Lacoste z odzieżą a także sklep w którym sprzedają dżinsy z Calvin Kleina. Mógłby mi ktoś powiedzieć jak wygląda w tych oferta: tzn są dżinsy, bluzy czy tylko kosuzlki i przeważa moda damska? I jakie są mniej więcej ceny? Bo myślę, żeby się tam przejechać jednak nie chcę jechać ponad 200km na marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jakich dobrych sklepach internetowych można kupić tshirty w których można się wyróżnić i jest dosępna wysyłka paczkomatami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, spotkał ktoś może w jakimś normalnym sklepie (w sensie - nie w internecie) koszulkę z motywem brytyjskiej flagi (Union Jacka znaczy się)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2012 o 18:50, Linux_M napisał:

OK, spotkał ktoś może w jakimś normalnym sklepie (w sensie - nie w internecie) koszulkę
z motywem brytyjskiej flagi (Union Jacka znaczy się)?

W river island mają czasami takie wydziwasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabawne jak to ludzie pozytywnie / neutralnie reagują na np: koszulki z młotem i sierpem czy Che Guevarą a dość chłodnym wzrokiem patrzą na ciuchy z niemieckiego demobilu. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować