Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Ubrania i dzisiejsza moda

1288 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2012 o 16:57, Graszcz napisał:

Ej, ale mam nadzieję, że w koszulkach z Che i sierpem & młotem nie chodzisz?

Lol nie. Mam jedną taką z edycji specjalnej / kolekcjonerskiej Red Orchestra [ 1 ] ale tam jest o to -> http://images39.fotosik.pl/1697/174f414d9b5ca0fa.jpg ale nie chodzę w niej po ulicy. :-P

Dnia 27.08.2012 o 16:57, Graszcz napisał:

swoją drogą, co rozumiesz przez ''chłodny wzrok''?

Cóż, ludzie patrzą na ciebie z miną którą wskazuje na pewne zażenowanie [ no bo jak w naszym przekurczępięknym kraju można nosić cokolwiek co nawiązuje do Niemiec, toż to wrogowie! ] po zdziwienie [ chyba najczęstsza reakcja ] aż po patrzenie z politowaniem [ tak jakby ] no i sporadycznie jakieś tam podśmiechawki [ małolaty i te sprawy ].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jol. Szukam jakiegos miejsca, w ktorym moglbym kupic ciekawe, wyrozniajace sie t-shirty. Chodzi mi o cos w stylu blackicon na rockmetalshop (przyklad: http://www.rockmetalshop.pl/product-pol-133917-koszulka-BLACK-ICON-PUNK-CAT-biala-MICON112-WHITE-.html)

Jezeli ma ktos jakis namiar i zeche sie nim podzielic, bede wdzieczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam całe to SSG za modę dla kolorowych dzieci słuchających równie kolorowych pajacowatych raperów. Mimo że ta bluza nie wygląda jak kubrak dla papugi, to już sama marka moim zdaniem tak zepsuła swój wizerunek, że nie założył bym tego nawet żeby wynieść śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poleciłbym designbyhumans.com jeśli wciąż potrzebujesz. Są tam projekty koszulek niezależnych twórców więc unikalności tam bez liku.

Niestety trzeba ściągać ze stanów, a to trochę trwa i równie nie mało kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2012 o 20:19, Qazer00 napisał:

A o firmie "Mass Denim" jakie macie zdanie?

Mass to już inna sprawa, wśród małolatów to mało znana marka więc i nie skażona syfem. Ja i tak polecam Clinica, nie wiem czy oni istnieją jeszcze w ogóle, ale da się to w sklepach znaleźć. Zajebiste i mocne ciuchy, baggy kupione za dzieciaka gdzieś w szafie mam w idealnym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2012 o 01:22, PrimitiveHuman napisał:

Poleciłbym designbyhumans.com jeśli wciąż potrzebujesz. Są tam projekty koszulek niezależnych
twórców więc unikalności tam bez liku.

Niestety trzeba ściągać ze stanów, a to trochę trwa i równie nie mało kosztuje.

Przejrzalem i fajne, podoba mi sie. Sporo pomyslowych designow, cos bym na pewno wybral i ten Tee Grinder tez nie glupia sprawa. Tylko no wlasnie, za przesylke trzeba troche zabulic i z miesiac poczekac. :/ W sumie najlepszym rozwiazaniem byloby szarpniecie sie z kims na darmowa przesylke, najlepiej tak ze 3-5 osob.

Z ciekawosci zapytam, ty juz cos tam zamawiales, ewentualnie znasz kogos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe koszulki można wyhaczyć na www.othertees.com. Polska firma i grafiki są projektowane przez użytkowników. Dużo nawiązań do fandomów. Wada taka, że w danym czasie jest dostępna jedna koszulka przez okres 2 dni. Potem przepada. Dlatego sprawdzam stronę regularnie i zamawiam jak trafia się coś super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy trafiłem w dobry temat, ale mam nadzieję, że pomożecie;). Ostatnio stojąc na przystanku zauważyłem jakiegoś typka w kurcte moro. Niby nic szczególnego, ale od razu wpadła mi w oko;) Już szukam jej drugi tydzień i nigdzie nie mogę jej znaleźć. Jako, że wsiadałem z nim do jednego autobusu to zdążyłem się jej trochę przyjrzeć. Na pewno nie była to kurtka z linii "Styl Super Gimbusa". Na dole nie miała żadnych materiałowych ściągaczy poprostu zwykła wszyta gumka, natomiast na rękawach ściągaczem była szeroka gumka wszysta w rękaw kurtki + rzepy. Wzór moro był normalny czyli Zielony/brązowy i dosyć duże plamy. Z drugiej strony zwykłe moro to nie było bo te kolory były jakieś jasne(prawie takie jak tutaj http://allegro.pl/ssg-kurtka-zimowa-flyers-moro-xl-i2833116506.html). Oczywiście kurtka nie musi być idealnie taka jak ją opisałem( możliwe że czegoś nie zauważyłem bądź dodałem;)). Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę ci jedynie tyle podpowiedzieć, że kurtka z twojego linku do allegro ma wzór niemal identyczny jak francuski kamuflaż CCE

A co do tych jasnych kolorów - może po prostu były sprane, wyblakłe?

Swoją drogą, czym się wg ciebie różni materiał od ortalionu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować