Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Ubrania i dzisiejsza moda

1288 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2012 o 15:02, Graszcz napisał:

A co do tych jasnych kolorów - może po prostu były sprane, wyblakłe?

Swoją drogą, czym się wg ciebie różni materiał od ortalionu?


Kurtka była nowa to było widać;) Wg mnie ortalion jest bardziej "śliski''. Sam mam ortalionową wiatrówkę i kurtkę z materiału(normalna wojskowa) no i różnice można bezproblemu wychwycić, przynajmniej ja tak mam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, by jakakolwiek armia miała w swoim asortymencie kurtki z ortalionu (jeśli to faktycznie ortalion), dlatego nie doszukiwałbym się tu wojskowego pochodzenia. Pewnie szukasz kurtki o cywilnym pochodzeniu, w której camo służy do ozdoby.

Ej, a ten materiał był taki błyszczący? Bo jeśli tak, to może natknąłeś się na chińską podróbkę ''renomowanej'' firmy mil-tec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2012 o 01:56, Graszcz napisał:

Nie sądzę, by jakakolwiek armia miała w swoim asortymencie kurtki z ortalionu (jeśli
to faktycznie ortalion), dlatego nie doszukiwałbym się tu wojskowego pochodzenia. Pewnie
szukasz kurtki o cywilnym pochodzeniu, w której camo służy do ozdoby.


Tak.To była "cywilna" kurtka. Podobna do tej co wysłałem kilka postów temu w linkuu. Jednak nie było to SSG tak jak tam. No i nie miała tego ściągacza z materiału na dole;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kitel lub fartuch to za kolana, a to jest taki meski stroj pielegniarza zakladany przez glowe.
pytam bo zamawialismy ostatnio mundurki dla dietetykow na praktyki, ale zalatwialy to dziewczyny i w efekcie otrzymalem taki stroj pielegniarki. jest brzydki, nie dla faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytać w sumie można - ktoś się orientuje, czy gdzieś [ najlepiej w sieci i NIE za granicą ] jest jakiś sklep w którym można zamówić sobie np: koszulkę z zadanym wcześniej wzorem [ z sieci lub własnym ]?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2013 o 17:35, Tyler_D napisał:

Zapytać w sumie można - ktoś się orientuje, czy gdzieś [ najlepiej w sieci i NIE za granicą
] jest jakiś sklep w którym można zamówić sobie np: koszulkę z zadanym wcześniej wzorem
[ z sieci lub własnym ]?

Allegro? Przecież jest tam tego tona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sensie, że jest jakiś sprzedawca i mogłby on zrobić koszulkę z dowolnym picsem z neta lub takim, który bym zrobił i podesłał? Ciekawe. Muszę się rozejrzeć, może będzie coś ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2013 o 20:07, Tyler_D napisał:

W sensie, że jest jakiś sprzedawca i mogłby on zrobić koszulkę z dowolnym picsem z neta
lub takim, który bym zrobił i podesłał? Ciekawe. Muszę się rozejrzeć, może będzie coś
ciekawego.

No pewnie. Juuż pomijając allegro, stron tego typu jest jak deszczu po grzybach.
http://lmgtfy.com/?q=koszulki+z+w%C5%82asnym+nadrukiem
Podałem odruchowo allegro bo sam kiedyś kupowałem na jakąś imprezę- grupowo kilka koszulek, a poza tym jest to chyba najtańsza opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma jakiekolwiek miłe wspomnienia ze sklepem supersklep.pl ? Mają tam niektóre produkty po śmiesznie niskich cenach i zastanawiam sie, czy przypadkiem nie są to może jakieś "podróbki" (?) czy coś.
Proszę o mozliwe szybka odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie powinienem szukać jednokolorowych (także białych) i oczywiście w miarę możliwości tanich koszul slim fit do codziennego noszenia? W haemach i niu jorkerach średnio to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co to jest slim fit?

Stosunkowo tanie koszule za w miarę normalną cenę i średnią jakość? Hmmm ... okoliczny bazarek? Bo w szmateksach tego raczej nie uświadczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2013 o 15:31, Graszcz napisał:

Gdzie powinienem szukać jednokolorowych (także białych) i oczywiście w miarę możliwości
tanich koszul slim fit do codziennego noszenia? W haemach i niu jorkerach średnio to
wygląda.


Polecam okoliczne sklepy z odzieżą, ja właśnie w takim się zaopatruję (najchętniej polskie firmy, typu Cobra- niezła jakość i całkiem dobra cena). Koszule z sieciówek jakoś średnio mi odpowiadają.
Ewentualnie Makro jeżeli masz dostęp, czasami tam są całkiem niezłe okazje (dobra cena i często polskie firmy). W ostatniej gazetce nawet widziałem sporą ofertę, warto zajrzeć, jedyny mankament to koniecznosć posiadania karty (chyba obowiązkowo na firmę, nie mam pewności).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2013 o 15:39, Tyler_D napisał:

A co to jest slim fit?

W przypadku koszul - zwężane w talii. W ''zwykłych'' czuję się jak w worku

Dnia 29.06.2013 o 15:39, Tyler_D napisał:

Stosunkowo tanie koszule za w miarę normalną cenę i średnią jakość? Hmmm ... okoliczny
bazarek? Bo w szmateksach tego raczej nie uświadczysz.

Już to widzę jak na bazarze są nie-obciachowe slim koszule w jednolitych kolorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2013 o 15:31, Graszcz napisał:

Gdzie powinienem szukać jednokolorowych (także białych) i oczywiście w miarę możliwości
tanich koszul slim fit do codziennego noszenia? W haemach i niu jorkerach średnio to
wygląda.

Przeca są w HMach... Sam tam kupuje po 20zł za sztukę, głównie hurtem parę białych parę czarnych.
A jak nie to Decathlon po 15zł za sztukę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2013 o 20:44, Graszcz napisał:

No i gdzie ty tam widzisz koszule po dwie dychy? Byłem niedawno w haemie i były od 60
zł tylko

Holy fuck....
koszul.... ubzdurałem sobie koszulek. Gosh shame on me...

Wybacz za wprowadzenie Cię w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować