Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Ubrania i dzisiejsza moda

1288 postów w tym temacie

>>.................

zawsze nakladam t-shirt pod koszulę z długim rękawem, na wypust, do pracy.
Zamiast wywalonej klaty lubię mieć pod szyją t-shirta w odpowiednim do koszuli kolorze (nie zapinam się na ostatni guzik bo to tylko do krawatów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie.
Ma ktoś doświadczenia z koszulami z firmy DENLEY które można kupić na allegro?
Zastanawia mnie kwestia zgodności podawanych wymiarów z rzeczywistością i w ogóle jakością koszuli.

Są po ok. 70zl z wysyłką a w tej cenie bez problemu można kupic koszule w housie/reserved itp. i jakość koszul z tych sklepów mi odpowiada z tym, ze te od DENLEYa mają bardzo ciekawy design i nie ukrywam, że chciałbym kupić kilka takich koszul do pracy.

Podzieli się ktoś opinią o koszulach z denleya?
Z góry dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szybko wpisałem w google i wygląda na typowy japan style, czyli: wygląda fajnie ale na manekinie, słabiutkie materiały, rozmiarówka jak na azjatę, masa niepotrzebnych dodatków no i ogólnie wiocha.
Chcesz elegancką koszulę to warto patrzeć za promocjami w Bytomie (ostatnio za 100zl byly) czy innej Wólczance. A jak bardzo zalezy ci na pieniadzach to nawet w lumpeksach kupisz lepsze rzeczy niż z tego denleya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>..............

Zalezy mi na opinii osób które miały/mają takie koszule a nie od osób które sobie wygoglują.
Tyle to ja wiem.

Tak, wiem, są promocje w Bytomiu i wolczance ale nie ma tam takich ciekawych wzorów a takich ,,zwykłych koszul" to mam kilkanaście i szukam czegoś innego, właśnie takiego jak DENLEY.

Co do rozmiarów to również liczę na opinię użytkowników a nie puste hasła od osoby która tego nie miała i nie wie tak na prawde.
Tabela rozmiarów jest podana na aukcji, podane konkretne wymiary koszuli i tylko chciałem zasięgnąć informacji czy tabela pokrywa się z rzeczywistością.

No nic, czekam dalej;)

PS.
2 lata temu kupiłem sobie w DENLEYu kurtkę ala skórzaną. Na manekinie wyglądała cudnie a w rzeczywistości? Równie ładnie:) I tak już 2 lata mijają jak ją mam i jestem zadowolony także tym bardziej ciekaw jestem jakości tych koszul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>..............

Jak nie odpisze mi nikt i nie odwiedzie od tego pomysłu to zaryzykuję bo na necie jakichś jednoznacznych negatywnych opinii o tych koszulach nie ma;)
Najwyżej będę się bawił w reklamowanie itp. ;)
Ale gra warta świeczki bo na prawdę w galeriach nie widziałem takich fikuśnych. Jeżeli ma ktoś informacje i wie gdzie jeszcze takie są to bardzo proszę o cynk;) Cena poniżej 100zł od sztuki bo mam plan zakupić ok. 5 takich koszul:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2014 o 21:32, Pablo_Querte napisał:

I co, masz już czym się pochwalić?


I mam i nie mam.
Z Denleya na razie zrezygnowałem.

W to miejsce udało mi się kupić w promocji w Housie ładną koszulę za 50zł i drugą już bez promocji za 120zł w Reserved.

Ta z Reserved godna pokazania ale w tej chwili nie dysponuję zdjęciem poglądowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam modne ubrania, ostatnio kupuje tylko /.../ niesamowite ubrania mają, mozna kupowac i sprzedawać ubrania, najlepsze 36 marek z całego świata.
[m-G.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2015 o 21:33, xcmv10 napisał:

Ja uwielbiam modne ubrania, ostatnio kupuje tylko /.../ niesamowite ubrania mają, mozna
kupowac i sprzedawać ubrania, najlepsze 36 marek z całego świata.
[m-G.]

Dwa posty na forum, oba łamiące zasady o zakazie reklam na forum, mimo ostrzeżenia. Wniosek oczywisty - konto reklamowe, a zatem BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2015 o 20:10, Diverso napisał:

Znacie/polecacie jakiś sklep w którym mógłbym się zaopatrzyć w skórzane paski do spodni?

Może H&M, bo jak zapiszesz jakiś mail do newslettera to dostaniesz zniżkę 25 % od razu. Zawsze te 10-20zł w kieszeni zostanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, zna ktoś może sklep (najlepiej on-line) gdzie mógłbym dostać takie koszulki. http://www.urbancity.pl/koszulki-urban-classics-tb029a-black-white-on-3-k-2955-p ; http://www.urbancity.pl/koszulki-urban-classics-tb029a-white-black-on-3-k-2956-p . Rozmiarówka jest za duża a nigdzie nie mogę znaleźć w tym stylu. Czyli jeden kolor całej koszulki i tylko na końcach zmiana na inny kolor, tak jakby pod tym była inna koszulka. Doradzi ktoś coś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jakimś stacjonarnym sklepie mogę kupić zwykły, normalny i przede wszystkim przynajmniej średniej wielkości i pojemny [ a nie mały i do rzyci ] portfel bez ozdupek za normalną cenę?

I do tego plecak miejski, dosyć pojemny, wielkości mniej więcej szkolnego. Any idea?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś sprzedawcy na allegro który ma w swojej ofercie ciekawe koszulki [ bo te butikowe to w przeważające mierze mają badziewny design ] ale z porównywalną do tych butikowych jakością samego materiału. Poleci ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zima się zbliża więc postanowiłem kupić kurtkę. Ostatnio nie ma w ogóle czasu i postanowiłem ze kupie ja w sklepie internetowym. Jestem zadowolony z tego http://www.limango-outlet.pl/meskie-kurtki-narciarskie-i-snowboardowe sklepu. Gdyby ktoś był zainteresowany warto przemyśleć kwestie czy zostajecie przy klasycznym pójściu do sklepu czy mój z duchem czasu ja nie żałuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować