Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Ubrania i dzisiejsza moda

1288 postów w tym temacie

Dnia 15.07.2009 o 17:17, I_dont_know napisał:

ps.co sądzicie o tym t-shircie?


zapłaciłeś za metkę czy koszulkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naśmiewanie się z ludzi ze względu na wygląd... jest be, jeśli chodzi o naturalne cechy fizyczne, na które nie mamy wpływu. Jeśli natomiast chodzi o styl i gust, czyli nasz własny wybór - wtedy nie widzę w wyśmiewaniu nic złego

Azra: za markową torebkę. Koszulka jest gratis.
Swoją drogą, od kiedy t-shirty nie mają rękawów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 17:18, Azra napisał:

zapłaciłeś za metkę czy koszulkę?

Nie kupiłem jej jeszcze :P chciałbym kupić ale wciąż szukam :).
nigdy Nie płacę za metkę. kupuję drogie i tanie ciuchy nawet z bazarów(najważniejsze by przypadł mi do gustu i był dobrej jakości)

ps.nie wiedziałem że Dolc&Gabbana robi ubrania na licencji słynnych bohaterów z gier :)

http://www.pinkgodzillagames.com/news/mario%20shirt%20guy.jpg
(przyjrzyjcie się dokładnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się nad kupnem jakiś fajnych okularków :) aviatory wszyscy noszą praktycznie się strasznie skomercjalizowały :F i wynalazłem coś takiego http://notjustmovies.net/wp-content/uploads/2009/02/just-hamilton.jpg tak jak ma legendarna Sarah Connor :) wiem że nazywa się to jakoś glacier glasses czy coś w tym stylu, ale czy ktoś wie gdzie można dostać takie podobne chodzi mi głownie żeby miały takie te fajne osłonki po bokach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem wątpliwą przyjemność oglądania na ulicy jakiegoś gościa [ tak na oko miał jakieś ... hm ... 16 - 18, no góra 19 lat ]. Ogólnie wyglądałby dość normalnie gdyby nie to że, miał na sobie z deka przyciasne jeansy a''la wspominane już w tym temacie rurki które dość mocno opinały jego dolną część ciała. Wyglądało to nie dość że, z lekka niemęsko to po prostu niezbyt ciekawie. Już nie wspominając o tym że, jakoś ociężale się w nich poruszał jakby miał kij w rzyci. ;d Rurki tak - ale u dziewczyn gdzie podkreślają one talie i figurę ale nie u facetów którzy wyglądają w nich w większości przypadków co najmniej zabawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 14:56, Cascad napisał:

to kolejna moda, która przeminie tayler,

Prawda.

Dnia 17.09.2009 o 14:56, Cascad napisał:

za parę lat ten typ będzie się wstydził swoich zdjęć.

I dlatego nie warto ulegać jakimkolwiek modom lub subkulturom. Lepiej się ubierać jak normalny człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 17:15, Graszcz napisał:

Lepiej się ubierać jak normalny człowiek

Nie da się ;) Normalny człowiek ubierał się inaczej 100, 50 czy 25 lat temu, a inaczej dzisiaj. I to wcale nie wynika z tego że dzisiaj nie może się tak ubierać, ale z tego, że każdy człowiek na swój sposób jest niewolnikiem mody. Można bardziej, można mniej ale nie da się od niej odseparować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 12:44, HunterO7 napisał:

Nie da się ;)

No nie wiem ...
>I to wcale nie wynika z tego że dzisiaj nie może się tak ubierać, ale z tego,

Dnia 19.09.2009 o 12:44, HunterO7 napisał:

że każdy człowiek na swój sposób jest niewolnikiem mody.

A g*wno prawda. :-P Chociaż tak na serio to może i coś w tym jest ...
>Można bardziej, można mniej

Dnia 19.09.2009 o 12:44, HunterO7 napisał:

ale nie da się od niej odseparować.

(Nie)stosowanie się do mody [ cokolwiek pod tym pojęciem się kryje ] =/ co chęć wyglądania schludnie i porządnie - oczywiście nie chodzi o to żeby każdy ubierał się tak samo i w ogóle - ja tu nie chce wprowadzać w życie jakiegoś reżimu jak ongiś wujek Roman G. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.

Dnia 19.09.2009 o 12:50, Tyler_D napisał:

(Nie)stosowanie się do mody [ cokolwiek pod tym pojęciem się kryje ] =/ co chęć wyglądania
schludnie i porządnie - oczywiście nie chodzi o to żeby każdy ubierał się tak samo i
w ogóle - ja tu nie chce wprowadzać w życie jakiegoś reżimu jak ongiś wujek Roman G.
;d


Moim zdaniem najważniejsze jest, żeby sposób ubierania podobał się sobie samemu. Nie rozumiem ludzi, którzy ubierają się w jakiś sposób tylko dlatego, że to jest modne chociaż im się to nie podoba. Jeśli jednak komuś się coś podoba to - De gustibus non est disputandum ;)

A propos Romka i mody:
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80829,4256210.html
http://www.tvn24.pl/2056434,12690,0,190,1,szkolna-moda-mundurkowa,wideo.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 12:44, HunterO7 napisał:

> Lepiej się ubierać jak normalny człowiek
Nie da się ;) Normalny człowiek ubierał się inaczej 100, 50 czy 25 lat temu, a inaczej
dzisiaj. I to wcale nie wynika z tego że dzisiaj nie może się tak ubierać, ale z tego,
że każdy człowiek na swój sposób jest niewolnikiem mody. Można bardziej, można mniej
ale nie da się od niej odseparować.

Może i tak, ale jak sądzisz, co wygląda normalniej: Jeansy i ciemny t-shirt (NIE różowy), czy może rurki z cekinami i rozpruciami oraz bluzeczka w tęczowe poziome paseczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 13:13, HunterO7 napisał:


Ach, wspomnienia się odezwały... aż łezka się w oku kręci, jak sobie przypomnę rządy Romka (nie, wcale nie dlatego, ze chodziłam jeszcze wtedy do szkoły... =P). Ten człowiek miał prawdziwe podejście do uczniów - zawsze potrafił nas rozbawić. Nawet najnudniejszy, ośmiolekcyjny dzień w szkole stawał się pełnym wrażeń przeżyciem, kiedy uczniów i nauczycieli zalewała fala najnowszych, światłych, postępowych w kierunku odwrotnym (TO jest geniusz! co to za osiągnięcie, stosować postępowość wprzód?!) idei naszego ulubieńca.

Ale żeby nie było off-topicu - mundurki na tym pokazie, nie dość, że idiotyczne przez sam fakt bycia mundurkami, to jeszcze koszmarnie brzydkie są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 14:30, Graszcz napisał:

Może i tak, ale jak sądzisz, co wygląda normalniej: Jeansy i ciemny t-shirt (NIE różowy),
czy może rurki z cekinami i rozpruciami oraz bluzeczka w tęczowe poziome paseczki?

Ej ej ... jeansy z rozpruciami nie są w sumie takie złe - choć to też zależy kto je nosi. Dziewczynom bardzo często pasują takowe. Ale zapomniałeś dodać do swojej listy różnokolorowe, przyszywane tu i tam futerka, oczorypne dodatki i różowe (!) arafatki. ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>postępowych w kierunku odwrotnym
Nie sądzisz że ten zwrot jest nieco nielogiczny? :d Choć patrząc na polską scenę polityczną i "jakość" ''pracy'' naszych polityków takie zwroty stają się bardzo częste a co za tym idzie nieco ... powszechne ... takie ... polskie w niestety złym tego słowa znaczeniu.

Dnia 19.09.2009 o 14:53, booba napisał:

co to za osiągnięcie, stosować postępowość wprzód?!) idei naszego ulubieńca.

Można być jednocześnie za i przeciw więc czemu nie być postępowym do tyłu (?).

Dnia 19.09.2009 o 14:53, booba napisał:

Ale żeby nie było off-topicu - mundurki na tym pokazie, nie dość, że idiotyczne przez
sam fakt bycia mundurkami, to jeszcze koszmarnie brzydkie są...

Mundurki są bleh - co prawda sam nie musiałem ich nosić ale cóż ... są drogie, brzydkie, niczemu nie służą i co najgorsze są kolejną klapą naszego systemu ościemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 16:04, Tyler_D napisał:

>postępowych w kierunku odwrotnym

Dnia 19.09.2009 o 16:04, Tyler_D napisał:

Nie sądzisz że ten zwrot jest nieco nielogiczny? :d Choć patrząc na polską scenę polityczną
i "jakość" ''pracy'' naszych polityków takie zwroty stają się bardzo częste a co za tym
idzie nieco ... powszechne ... takie ... polskie w niestety złym tego słowa znaczeniu.


Nie sądzisz, ze trochę nie załapałeś istoty mojej wypowiedzi...? =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 15:59, Tyler_D napisał:

Ej ej ... jeansy z rozpruciami nie są w sumie takie złe - choć to też zależy kto je nosi.

Są. Tym bardziej że owym rozpruciom towarzyszą zazwyczaj różne inne ozdobniki

Dnia 19.09.2009 o 15:59, Tyler_D napisał:

Dziewczynom bardzo często pasują takowe. Ale zapomniałeś dodać do swojej listy
różnokolorowe, przyszywane tu i tam futerka, oczorypne dodatki

Racja.

Dnia 19.09.2009 o 15:59, Tyler_D napisał:

i różowe (!) arafatki. ;-P

moda na arafatki wnerwia mnie od dawna, ale... RÓŻOWE?
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 16:05, booba napisał:

Nie sądzisz, ze trochę nie załapałeś istoty mojej wypowiedzi...? =P

Sądzę że załapałem ale skoro tak twierdzisz. ;-P Poza tym emoticony, hyhy. A i kończę offtopica bo przyjdzie Wojman i pozamiata ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować