Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Ubrania i dzisiejsza moda

1288 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2009 o 15:47, Graszcz napisał:

Właśnie wyobraziłem sobie Budo w rurkach.
I rotfl''d


Hehehe, muszę wyznać, że czułbym się głupiej, niż bym wyglądał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moich obserwacji ciąg dalszy - ostatnio (?) zauważam cholernie duży wzrost ludzi w wieku około 15 - 30 lat, głównie facetów którzy noszą kolczyki. Okej ... kolczyki same w sobie nie są złe, nawet u mężczyzn ale bez przesady. Zdecydowana większość którą zdarza mi się widzieć nosi ... dziwne kolczyki, jakieś świecące, z oczkami prawie jak w pierścionkach i ogólnie bardzo takie ... kobiece wzorki. Wygląda to dla mnie komicznie [ ale może to po prostu ja nie nadążam za tymi "trendami" i "modami" ... ] choć chyba właściwsze słowo to "żałosne". Czym innym są kolczyki w okolicach brwi które to można zauważyć mniej więcej u co drugiego metro-żelo-boya. :d Ogólnie zabawny widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 21:35, Tyler_D napisał:

Moich obserwacji ciąg dalszy - ostatnio (?) zauważam cholernie duży wzrost ludzi w wieku
około 15 - 30 lat, głównie facetów którzy noszą kolczyki. Okej ... kolczyki same w sobie
nie są złe, nawet u mężczyzn ale bez przesady. Zdecydowana większość którą zdarza mi
się widzieć nosi ... dziwne kolczyki, jakieś świecące, z oczkami prawie jak w pierścionkach
i ogólnie bardzo takie ... kobiece wzorki. Wygląda to dla mnie komicznie [ ale może to
po prostu ja nie nadążam za tymi "trendami" i "modami" ... ] choć chyba właściwsze słowo
to "żałosne". Czym innym są kolczyki w okolicach brwi które to można zauważyć mniej więcej
u co drugiego metro-żelo-boya. :d Ogólnie zabawny widok.

Czy ja wiem? Na kolczyki od zawsze jest moda. Tylko w obecnych czasach popularne są te bardziej pedalskie. Dla mnie kolczyk u faceta wygląda żałośnie, u kobiet w miejscu innym niż ucho też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 21:47, Graszcz napisał:

Czy ja wiem? Na kolczyki od zawsze jest moda.

No tak tak, mnie chodziło o te ... niemęskie które noszą coraz częściej faceci. :-P
>Tylko w obecnych czasach popularne są te

Dnia 03.10.2009 o 21:47, Graszcz napisał:

bardziej pedalskie.

Cały Graszcz. ;-D
>Dla mnie kolczyk u faceta wygląda żałośnie, u kobiet w miejscu innym

Dnia 03.10.2009 o 21:47, Graszcz napisał:

niż ucho też.

Eee ... u faceta ujdzie ale to powinno być elementem jakiegoś jego ... hm ... stylu a nie "a bo wszyscy mają to i ja se takiego szczele w brwi bo to jest trendy / jazzy / elo cool ziom". Bym wstawił zdjęcie znajomego co ma kolczyk poniżej dolnej wargi i w brwi a nie jest jak to napisałeś "pedalski" ale nie mogę. ;-D U kobiet podobnie, wszystko zależy gdzie i jakie żelastwo się ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 21:53, Tyler_D napisał:

Eee ... u faceta ujdzie ale to powinno być elementem jakiegoś jego ... hm ... stylu a
nie "a bo wszyscy mają to i ja se takiego szczele w brwi bo to jest trendy / jazzy /
elo cool ziom". Bym wstawił zdjęcie znajomego co ma kolczyk poniżej dolnej wargi i w
brwi a nie jest jak to napisałeś "pedalski" ale nie mogę. ;-D U kobiet podobnie, wszystko
zależy gdzie i jakie żelastwo się ma.

A ja szczerze mówiąc jeszcze w życiu nie widziałem kobiety, której by było ładnie z kolczykiem w wardze/brwi/czole/dupie/innym miejscu oprócz ucha
Faceci z kolczykami jak dla mnie zbyt daleko odbiegają od wyglądu normalnego człowieka, bym uznał to za niezłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem sobie ostanio nieopodal złotych tarasów i postanowiłem wpaść do Esprita po jakąś bluzę jako ,że chłodno się robi.
http://www.esprit.eu/Shop/HtmlProduct/eu/HtmlProduct_StandardV2.html?id=00519270&language=eu&color=&refpage=HtmlOver/eu/men_all_products_sweatshirts_sweatshirts.html&statDivision=sweatshirts&statCategory=sweatshirts&special=men
Proste shcludne i wygodne, bez kaptura (większość ma kaptury a dla mnie jest to zbyt ziomaslkie).

I punkt programu, nigdy nie byłem w tajemniczym sklepie zwanym Zara, co ja tam przeżyłem... Czułem się jak w gejlandzie, stada facecików w rureczkach, błyszczące buciki, koszmarna atmosfera. Dzięki bogu do wyjścia było blisko a otrząsnowszy się z szoku zdałem sobie sprawę ,iż ja to jestem dopiero męski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są może jacyś posiadacze kultowej kurteczki M65?
Podoba mi się ona, ale nie wiem jak z właściwościami "ciepłowymi" w czasie polskiej błotnistej zimy. Da radę?
Konkretnie chodzi mi o kopię Helikona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio byłem w Krakowie i to, co zobaczyłem mnie przerasta
Faceci w malowanych na różowo włosach, jeden był ubrany w coś jak śliniaczek ale nic sobie z tego nie robił, więc to chyba jego codzienny strój. Chociaż w croppie normalni ludzie bo chyba młodzież nie będzie sobie stodoły robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 22:05, Graszcz napisał:

> ooo też sobie taką kupię bo u nas dyrektor zarządził bluzy bez napisów ;)
że co?

cytuję ze strony www gimnajzum :
"Na zajęcia codzienne - jednokolorowy strój szkolny w stonowanych barwach. Dopuszcza sie koszulkę lub bluzkę w jednym kolorze, a spodnie, spódnicę w innym. Nie dopuszcza się ubiorów w pasy, kratę, łaty, nieestetycznych, wielokolorowych, z napisami i reklamami."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 22:30, faraoneek23 napisał:

"Na zajęcia codzienne - jednokolorowy strój szkolny w stonowanych barwach. Dopuszcza
sie koszulkę lub bluzkę w jednym kolorze, a spodnie, spódnicę w innym. Nie dopuszcza
się ubiorów w pasy, kratę, łaty, nieestetycznych, wielokolorowych, z napisami i reklamami."

O_O
a macie godzinę policyjną?

@Azra: dobrze powiedzane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 21:40, Rumcajsev napisał:

Są może jacyś posiadacze kultowej kurteczki M65?

Mam niemiłe doświadczenia z produktem mil-teca. Młody i głupi byłem

Dnia 11.10.2009 o 21:40, Rumcajsev napisał:

Podoba mi się ona, ale nie wiem jak z właściwościami "ciepłowymi" w czasie polskiej błotnistej
zimy. Da radę?

Jeśli o to ci chodzi, to na pewno nie będzie Ci zimno. W moim przypadku przez większość czasu było wręcz zbyt ciepło

Jesteś pewien, że podoba ci się M65? Ciężkie toto, duże i niewygodne. W cywilu się średnio sprawdza. Na zimę IMHO lepiej się nadaje N2B albo i chociaż MA1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 23:12, FvZ napisał:

I punkt programu, nigdy nie byłem w tajemniczym sklepie zwanym Zara, co ja tam przeżyłem...
Czułem się jak w gejlandzie, stada facecików w rureczkach, błyszczące buciki, koszmarna
atmosfera. Dzięki bogu do wyjścia było blisko a otrząsnowszy się z szoku zdałem sobie
sprawę ,iż ja to jestem dopiero męski.


Ja nigdy do Zary nie wchodzę, bo zwykle przeżywam szok, z którego ciężko mi się pozbierać. Jak tam w dziale *męskim* można sprzedawać wściekle niebieskie rurki, w które wciśnie się jedynie mysz na detoksie? Przyznam, że mieli tam fajną koszulkę, z nadrukiem okładki płyty ''Revolver'' Beatlesów, ale cena mnie poraziła. :P

@ faraoneek23: żałosne, dziwię się, że takie szkoły istnieją. Co jest złego w koszulce w paski? :D Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 22:30, faraoneek23 napisał:

> > ooo też sobie taką kupię bo u nas dyrektor zarządził bluzy bez napisów ;)

> że co?
cytuję ze strony www gimnajzum :
"Na zajęcia codzienne - jednokolorowy strój szkolny w stonowanych barwach. Dopuszcza
sie koszulkę lub bluzkę w jednym kolorze, a spodnie, spódnicę w innym. Nie dopuszcza
się ubiorów w pasy, kratę, łaty, nieestetycznych, wielokolorowych, z napisami i reklamami."


za moich czasów( jak to brzmi) czyli 6-3 lata temu też były ograniczenia do ubioru, ale nikt nigdy się nie przyczepił do koszulek IM ,wiec nie było problemu, ale za to w LO mają dużo do za krótkich spodni (muszą być za kolana niezależnie od pogody :/)


A tak to dzisiejsza moda mnie nie obchodzi i tak najmodniejszy jest dobrze pasujący garnitur :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2009 o 18:13, Zauri napisał:

czy wy tez uwazacie, ze rozowy tiszirt jest totalnie gejowski?

[SARKAZM MODE ON]
Tylko prawdziwy mężczyzna jest na tyle odważny i twardy, by zdobyć się na założenie różowej koszulki! Podsumowując, różowy t-shirt jest podstawowym wyznacznikiem męskości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2009 o 18:13, Zauri napisał:

czy wy tez uwazacie, ze rozowy tiszirt jest totalnie gejowski?

Czy tylko ja jeden ze śmiertelną powagą powiem, że niekoniecznie? ;]

Sam miałem kiedyś różową koszulkę w szafie - nie całą co prawda, tylko z logotypem, prostymi wzorami itp. I wcale źle nie wyglądała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować