Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Ubrania i dzisiejsza moda

1288 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2009 o 18:35, Hellmut napisał:

Czy tylko ja jeden ze śmiertelną powagą powiem, że niekoniecznie? ;]

Sam miałem kiedyś różową koszulkę w szafie - nie całą co prawda, tylko z logotypem, prostymi
wzorami itp. I wcale źle nie wyglądała ;)


hah :D dokladnie chodzi mi o to ponizej.. uwazam, ze do czarnej gory (taka ala dres), dzinsow i bialych najaczy bedzie wygladalo calkiem calkiem :)

20091012184343

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Sam mam różową koszulkę, gorzej (albo lepiej ;p) jaskrawą! Na imprezy, wakacje świetna! Czasem nawet po osiedlu tak chodze :D Co więcej, parę razy w szkole byłem w nią ubrany. Nauczycielom bardzo się podobała, ludzie się patrzą, jest jak focus ;p Ale koledze który za mną siedzi na matmie za bardzo raziła w oczy więc na razie nie zakładam :(

Mógłby ktoś polecić jakieś jeansy? Szukam ciemnoniebieskich dość luźnych, trochę zwisających, ale nie mają to być ani worki ani pokazywanie gacie, takie w miare do wszystkiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2009 o 18:44, Zauri napisał:

hah :D dokladnie chodzi mi o to ponizej..

o nie.
nie.
tylko nie to.
miałem nieprzyjemność natknąć się na nosiciela takiej bluzeczki w szkole. więcej na jego temat nie napiszę, bo będzie ban za homofobię i wulgaryzmy

Dnia 12.10.2009 o 18:44, Zauri napisał:

uwazam, ze do czarnej gory (taka ala dres), dzinsow i bialych najaczy bedzie wygladalo
calkiem calkiem :)

i włosków na żel <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z Mil-teciem też mam złe wspomnienia, gdybym brał to Helikona.
I tak, podoba mi się, ale muszę jeszcze znaleźć gdzieś w mieście tą kurtkę, i na żywo obmacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2009 o 19:11, Rumcajsev napisał:

muszę jeszcze znaleźć gdzieś w mieście tą kurtkę, i na żywo obmacać.

oj tak, lepiej nie zamawiaj na ślepo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phi... ;)
Nie widzę w tej koszulce nic, co źle wygląda. Jeśli Tobie się podoba, to bierz i nie oglądaj się na nic i nikogo. W końcu to Ty decydujesz, co narzucić na swój tors ;]

Jeszcze a propos różowego... zamarzył mi się różowy garnitur w stylu Miami ''80. To by było coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różowe ciuchy? No thanks ... ani to DLA MNIE ładne ani praktyczne. ;d Różowe nie musi automatycznie oznaczać że coś lub ktoś jest gejowy i tak dalej. Ale cóż ... to na pewno nie dla mnie. :-P

A stylizacja na Crocketta albo Tubbsa ... mmm ... to by było coś, do tego jeszcze jakieś Lambo albo Testarossa ... i ... ech, za dużo spędziłem przy GTA VC. :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 00:17, FvZ napisał:

Różowy jest Gejowy HA! To musi być prawda bo się rymuje! A co się rymuje prawdy nie fałszuje
:)


Większej głupoty w życiu nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 14:59, FvZ napisał:

Różowe rurki to jest to!
Btw można takie dostać w Zarze?

widziałem różowe, ale nie rurki, w H&M męskie :), osobiście to mi się nie podobały zły odcień, w ogóle jeżeli chodzi o spodnie to nie lubię kolorowych, najlepiej niebieskie albo czarne jeansy, najlepsze robią chyba w Zarze ;p, albo elegancie coś jak Hugo Boss.
Nie lubię szerokich spodni, albo takich z poszerzanymi nogawkami(dzwony), lubię takie albo proste albo zwężane :d.
co do rurek(obcisłych) moim zdaniem pasują mężczyzną, przecież podkreślają męskie pośladki, co podobno lubią kobiety i nie tylko... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

byłem ostatnio w pewnej masówce, w Croppie ich najnowsza kolekcja nie jest taka zła, ale ich projektanci chyba w ogóle nie mają własnych pomysłów bo co kolejna kolekcja to podrabiane wzory <koszulek, butów> etc... innych tak zwanych "skateboardingowych" firm(np.C1rca, DC, es, Supra...) Z największych polskich młodzieżowych sklepów można wymienić: Croppa, House, Rereserved(nie tylko młodzieżowa), Diverse. Dla mnie z tych czterech firm najlepsze są House i Diverse :p.
a ogólnie ostatnio zrobiłem sobie listę moich naj naj ulubionych marek :D:Hugo Boss, Zara, Converse, H&M, House, New Yorker(Smog, Fishbone), C1rca, Etnies, fallen, DC, Fenix, Jamarico, C&A, Pull and Bear, Bershka, Dolce Gabbana, Giorgio Armani, Prada, Quicksilver.
Wymieniłem Giorgio Armaniego, Prade i Dolce Gabbane, choć nie mam nic z tych marek ale jak na mój gust są bardzo oryginalne, niestety dość drogie np.t-shirt może kosztować nawet 600zł ;p(około 160 euro, na głównych stronach, można też ze starszych kolekcji zdobyć tanio np.t-shiry za 100zł "tanio" xD,albo secondhandach nowe nieużywane oddane za starych kolekcji jako darowizna po 60zł), w niedalekiej przyszłości coś sobie kupię z tych "domów mody", tylko jeszcze trochę kasy mi brakuje :0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno :) wiecie może czy w gdziekolwiek w Polsce jest "oryginalny" salon DG? nie chodzi mi o żadne salony które tylko ściągają z zagranicy :P, bo wiecie do Włoch to trochę daleko xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2009 o 17:30, I_dont_know napisał:

a ogólnie ostatnio zrobiłem sobie listę moich naj naj ulubionych marek :D:Hugo Boss,
Zara, Converse, H&M, House, New Yorker(Smog, Fishbone), C1rca, Etnies, fallen, DC, Fenix,
Jamarico, C&A, Pull and Bear, Bershka, Dolce Gabbana, Giorgio Armani, Prada, Quicksilver.

Hugo Boss? A to ta firma (?) / marka nie produkuje perfum? Zara? C1rca? Fallen? Fenix? Jamarico? Pull and Bear? Bershka? Pierwsze słyszę. ;-D A Quicksilver kojarzy mi się z maszynkami do golenia.
>np.t-shirt może kosztować

Dnia 19.10.2009 o 17:30, I_dont_know napisał:

nawet 600zł ;p

Ahahahahah. pwned

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hugo Boss też produkuje ubrania :)(zara, pull and bear, bershka to taka hiszpańska firma, a c1rca, fallen, fenix(polska firma :D), to skejtowe firmy ;). Jamarico to taki bardzo młodzieżowy sklep, można w nim znaleźć np.koszulki różnych znanych postaci/zespołów: Obama, Michael Jackson, AC/DC, PINK FLOYD(CHoć nie tylko i różne "ziomalskie" wzory) "dżamajskie czapki" itp... :)
quicksilver to bardziej firma surfingowa ;d

hahah kiedyś wchodziłem z wujkiem do sklepu hugo bossa i powiedziałem by się przygotował jak mu pokazałem t-shit za 400zł :D. ciągle nachodzi mnie pytanie czemu taki DG jest tak drogi a taki Cropp przy nim to bardzo tani sklep... Prestiż? Słabo dostępny twoar...? :p dla mnie największy tego typu marek to bardzo oryginalny styl i niebanalni projektanci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować