Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Ubrania i dzisiejsza moda

1288 postów w tym temacie

Dnia 25.01.2010 o 18:40, HeyBabyGirl napisał:

> Mam podobny styl do Ciebie, ale do jeansów z House''a wolę czarną bluzę z kapturem
Nike.
Czyli rozumując na Twój(odmienny) sposób , zamiast jeans-ów z House`a zakładasz na giry
czarną bluzę z kapturem , czy jak ? Bo nie rozumiem sensu i przesłanie twojego posta.


Nie mam w ogóle pojęcia o co ci chodzi. "DO" to nie to samo co "zamiast". Wyrażenia typu "do jeansów lubię nosić t-shirt", czy "włóż krawat do tej marynarki!" już dawno weszły w mowę potoczną. No chyba, że ty jesteś jaskiniowcem i dopiero wczoraj wyszedłeś ze swojej zapyziałej nory, budząc się i czując swój specyficzny zapach. Powiem ci - ten zapach to zacofanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 12:56, Budyn napisał:

koszula bez zapiętych guzików i je okiej... ;p

To zapnij, bo się przeziębisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię bluzy, ale trochę za duże+ Jeansy (najlepiej czarne)+ Jakieś "skejtoskie" buciki i jest git. Czasem jeszcze czapkę założę, ale to tyle. No i dla odmiany co jakiś czas noszę trochę koszul, w tym przypadku też gustuję w czarnych, trochę za dużych modelach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 20:17, franko113 napisał:

Ja lubię bluzy, ale trochę za duże+ Jeansy (najlepiej czarne)+ Jakieś "skejtoskie" buciki
i jest git. Czasem jeszcze czapkę założę, ale to tyle. No i dla odmiany co jakiś czas
noszę trochę koszul, w tym przypadku też gustuję w czarnych, trochę za dużych modelach.



Edit: Co do ubrań: Buzy najczęściej DC, spodnie quick''a a buty etnesa/vansa. Koszule zazwyczaj "Kropowe"


Edit2:Jaa.... Już któryś raz dzisiaj zamiast edytuj kliknąłem "odpowiedz". Sorry za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam co do ubierania się to ja nie mam problem, tak jak i z kupowaniem tychże ubrań. Bo mam bardzo prosto:
Góra: koszula, kupuję je gdzie są, nawet mam kilka fajnych z croppa, ale tak to kupuję w C&A, Carry(Curry?), Reserved. Oczywiście pod to jakiś podkoszulek obowiązkowo. :) A jak jest zimniej to jeszcze na to sweter.
Dół: Jeansy, albo sztruksy z Carry, najczęściej takie nie za ciemne, ani nie za jasne.
Buty: Czyli to co uwielbiam najbardziej. Najczęściej jak wychodzę w miasto to jakieś Reikery (takie elegantsiejsze), a po szkole to w takich nijakich, takich... no kurde nie da się tego opisać, bo podeszwę to ma jakby od skejtowskich, a górę jak od takich normalnych zamszykowych butów,a le bardzo fajne są. Poza tym jeszcze inne, adidasy, i jakieś halówki z najki.


A tak w ogóle to ja ostatnio jak tak patrzę na spodnie w różnych sklepach to aż płakać się chce, im bardziej podarte i uwalone farbą tym droższe... świat schodzi na psy. Jak ktoś w takich chodzi to mogę mu podesłać za darmo parę takich jeansów porozcinanych i wytarzanych w wapnie (uroki chodzenia na budowę, nawet jak nic się tam nie robi to można natrafić na jakiś gwóźdź).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do moich upodobań odzieżowych. Są one bardzo proste. Czerń przede wszystkim, praktycznie nie uświadczysz u mnie innego koloru, chyba, że jest to zadrugo na koszuli/bluzie. Spodnie to klasyczne bojówki, ew. ciemne dżinsy (zwykły krój). Do tego czarna koszulka jednolita albo ulubionego zespołu. Bluza z kapturem na tej samej zasadzie. To tego czarne 10-dziurkowe glany lub czarne trampki, ponieważ na terenie szkoły obuwie zmieniać muszę. Na całość narzucam czarną kurtkę skórzana lub jeżeli temperatura jest zbyt niska wojskowi płaszcz do połowy ud. Jako jedyny dodatek do odzieży używam zwykłem, wojskowej kostki, koniecznie ozdobionej konkretną liczbą naszywek i przypinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 20:43, Oath napisał:

Co do moich upodobań odzieżowych. Są one bardzo proste. Czerń przede wszystkim, praktycznie
nie uświadczysz u mnie innego koloru, chyba, że jest to zadrugo na koszuli/bluzie. Spodnie
to klasyczne bojówki, ew. ciemne dżinsy (zwykły krój). Do tego czarna koszulka jednolita
albo ulubionego zespołu. Bluza z kapturem na tej samej zasadzie. To tego czarne 10-dziurkowe
glany lub czarne trampki, ponieważ na terenie szkoły obuwie zmieniać muszę. Na całość
narzucam czarną kurtkę skórzana lub jeżeli temperatura jest zbyt niska wojskowi płaszcz
do połowy ud. Jako jedyny dodatek do odzieży używam zwykłem, wojskowej kostki, koniecznie
ozdobionej konkretną liczbą naszywek i przypinek.


typowy polski metal jakiego się widziało w szkołach i na ulicach ,a te koszulki kapel to kupujesz w metal shopie czyli typowe podróby z badziewnego materiału za 30 zł ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 18:29, HeyBabyGirl napisał:

W twoim stylu ? BuahahaaaOne111!!! Może nie zauważyłeś że lwia część polskiej młodzieży
i nie tylko ,ubiera się w jeans-y i bluzy z kapturem

Czy ja powiedziałem, że mój styl jest niepowtarzalny i, że nikt nie ubiera się tak jak ja?
, oraz gustuje w wymienionych przez

Dnia 25.01.2010 o 18:29, HeyBabyGirl napisał:

ciebie markach "standeciałego " chińskiego badziewia.

Jeśli nigdy nie kupiłeś ubrania z tej marki to skąd wiesz, że jest chińskie? Może i dla Ciebie taki styl to tandeta i badziew, ale nie każdy ma taki sam gust. Pewnie ty ubierasz się tylko u Armaniego i gustujesz w takich markach jak Dolce Gabbana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 18:40, HeyBabyGirl napisał:

> Mam podobny styl do Ciebie, ale do jeansów z House''a wolę czarną bluzę z kapturem
Nike.
Czyli rozumując na Twój(odmienny) sposób , zamiast jeans-ów z House`a zakładasz na giry
czarną bluzę z kapturem , czy jak ? Bo nie rozumiem sensu i przesłanie twojego posta.


Gratuluję czytania ze zrozumieniem. Do jeansów nosi bluzę nike zamiast tej, którą wymienił cytowany przez niego osobnik. To nie jest trudne do zrozumienia ;) No ale lepiej jest na kimś pojeździć, odstresować się, co nie? ;)

Ja nosze się... Normalnie. Jeansy, podkoszulek, jakaś cienka bluza bez kaptura (zazwyczaj czarna) na to i czarne buty. Ot, zwykły szarak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 20:42, Markush napisał:

A tak w ogóle to ja ostatnio jak tak patrzę na spodnie w różnych sklepach to aż płakać
się chce, im bardziej podarte i uwalone farbą tym droższe... świat schodzi na psy.

Z jeansami to już w ogóle masakra jest...
Całkiem niedawno, pierwszy raz od bardzo dawna postanowiłem zakupić jeansy - najzwyklejszy prosty krój, ciemnoniebieskie, żeby pasowały do zimowych butów trekingowych, mniej-więcej takie: http://images.wrangler.com/TWENTYX/tx_re_22MWXSW_f.jpg (Wrangler No. 22 Original Fit Stonewash)
Udałem się do sklepu oferującego spodnie najpopularniejszych marek jeansowych, bo stwierdziłem, że będą mieli największy wybór. Przeliczyłem się - ani jedna para nie przypominała tych spodni, które sobie wymarzyłem.
W innych, przeróżnych sklepach było to samo. Po prostu nie wiem, co ludzie widzą w poprzecieranych czy podartych spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, doskonale znam to uczucie :D Człowiek nie może znaleźć normalnych, zwyczajnych dżinsów, bo wybór ogranicza się do podartych i osranych farbą szmat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytując tekst z demotywatorów: Wchodzisz do sklepu, i nie wiesz, czy to ciuchy męskie czy damskie.
Jacyków dyktuje, w co Polacy mają sie ubierać, a i tak nikt go nie słucha, bo gdyby ktoś go posłuchał, to by na debila wyszedł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprócz sklepów z "Wrangler No. 22 Original Fit Stonewash" [ ke? ] są jeszcze second handy o czym pewnie część z was zapomniała. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 13:57, Tyler_D napisał:

Oprócz sklepów z "Wrangler No. 22 Original Fit Stonewash" [ ke? ]

Których nigdzie nie mogę uraczyć...

Dnia 26.01.2010 o 13:57, Tyler_D napisał:

są jeszcze second handy o czym pewnie część z was zapomniała. :-P

Ja bardzo dobrze o tym wiem, bo sam z tego typu... punktów handlowych mam sporo świetnych, ciekawych i śmiesznych t-shirtów oraz bluz, jakich w normalnych sklepach się raczej nie spotyka. Czy też, za grosze, najlepsze spodnie sztruksowe jakiekolwiek w życiu miałem, nieznanej mi firmy Luigi Vesari, która jak się później dowiedziałem jest marką Vistuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do jeansów to nie wiem czy tylko ja mam takie problemy. Jestem dość chudy i kiedy chcę kupić jeansy to muszę mieć pasek, bo inaczej by mi opadały xD Normalnie jak na jakiś grubasów je szyją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 21:19, KuroNeko napisał:

Gratuluję czytania ze zrozumieniem. Do jeansów nosi bluzę nike zamiast tej, którą wymienił
cytowany przez niego osobnik. To nie jest trudne do zrozumienia ;)

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6074&pid=443
Twój blask chodzącego ideału wypalił ci ślepia ? Najlepiej odgrzewać schaby i offtopować ?

Dnia 25.01.2010 o 21:19, KuroNeko napisał:

No ale lepiej jest na kimś pojeździć, odstresować się, co nie? ;)

No właśnie ! Co, zabrakło ci 10 letnich przydupasów do "odstresowania się " ? Że musisz komuś wypominać błędy , żeby naprawić swoje chore ambicje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować