Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Ubrania i dzisiejsza moda

1288 postów w tym temacie

Powiem tak. Zależy jaki Rap, bo jest różnica pomiędzy moim ukochanym OSTRym, a DonGuralesko sory ;P.
Co do oceniania po ubiorze... Jak ktoś ubiera się jak przysłowiowy "banan" to ludzie zazwyczaj myślą, że mają przed sobą lansera, jak ktoś ubiera się jak dres albo HH to od razu, że jest złodziejem i przestępcą, jak ktoś ubierze się na czarno to od razu, że "je kota"... A to wszystko stereotypy... Przykre, ale prawdziwe ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 23:20, Jakli napisał:

Powiem tak. Zależy jaki Rap, bo jest różnica pomiędzy moim ukochanym OSTRym, a DonGuralesko
sory ;P.
Co do oceniania po ubiorze... Jak ktoś ubiera się jak przysłowiowy "banan" to ludzie
zazwyczaj myślą, że mają przed sobą lansera, jak ktoś ubiera się jak dres albo HH to
od razu, że jest złodziejem i przestępcą, jak ktoś ubierze się na czarno to od razu,
że "je kota"... A to wszystko stereotypy... Przykre, ale prawdziwe ;/


sam jestem fanem Ostrego jak i Gurala, wgle Gural reprezentuje styl bragga więc nie ma co porównywać. I właśnie nie może mi się podobać kurtka jak na zdjęciu bo jakiś idiota zacznie po tobie jechać od pedałów, przykre i to jeszcze przez internet, haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już mówiłem, mój styl, moje upodobania to moja prywatna sprawa. Nikt nie powinien po tym oceniać, bo nie wiadomo co taka osoba ma w głowie. No chyba, że mamy doczynienia z typowym dresem z łysą pałką i czapunią "Prosto". Jak takiego widzę sory, ale domyślam się, że to ment społeczeństwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 00:15, Ichibanboshi-kun napisał:

Zastanawiam tak się, ludzie, zawsze piszecie EOT, a EOT nie znaczy koniec rozmowy :D
To jest koniec tury/ruchu przecie :D!


Się po prostu tak przyjęło, ze pozwolę sobie na odrobinę offtopa.
EoT ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 23:36, demigod93 napisał:

sam jestem fanem Ostrego jak i Gurala,

O kurde, jak Uzi, taki rozrzut.

Dnia 01.03.2010 o 23:36, demigod93 napisał:

wgle

"wgl" to ty byś zaczął samogłoski pisać.

Dnia 01.03.2010 o 23:36, demigod93 napisał:

I właśnie nie może mi się podobać kurtka jak na zdjęciu bo jakiś idiota
zacznie po tobie jechać od pedałów, przykre i to jeszcze przez internet, haha

Ja po tobie jadę od pedałów? Ja ci mówię, że ta kurtka ma się Ci nie podobać?

Salut i teraz End of Topic, znaczący nie przerwę na sen, a już taki kompletny Koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeah! Wreszcie po dłuższym okresie posuchy w szafie zamówiłem czarną bluzę etniesa i biąła koszulkę DC :P.... Jeszcze sobie za jakiś czas kupie czarne jeansy i będzie git! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 19:59, franko113 napisał:

Yeah! Wreszcie po d3u?szym okresie posuchy w szafie zamówi3em czarną bluze etniesa i
bią3a koszulke DC :P


Nie żebym miał coś do białych koszulek i czarnych bluz, ale szczególną uwagę zwracasz na metkę/znaczek, i taki mi się democik przy okazji przypomniał który jest warty przypomnienia :P

20100305202934

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 20:32, HeyBabyGirl napisał:

> Yeah! Wreszcie po d3u?szym okresie posuchy w szafie zamówi3em czarną bluze etniesa
i
> bią3a koszulke DC :P

Nie żebym miał coś do białych koszulek i czarnych bluz, ale szczególną uwagę zwracasz
na metkę/znaczek, i taki mi się democik przy okazji przypomniał który jest warty przypomnienia
:P


Hehe. Dobre w sumie to jest racja. Dzisiaj nie liczy się co i jak wykonane, tylko jakiej marki, a jak wiadomo marka kosztuje, więc jak ktoś nie kupuje markowych ubrań to wiadomo, że biedny i łatwo go wyśmiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 20:32, HeyBabyGirl napisał:

Nie żebym miał coś do białych koszulek i czarnych bluz, ale szczególną uwagę zwracasz
na metkę/znaczek, i taki mi się democik przy okazji przypomniał który jest warty przypomnienia
:P



Heh... Dobrze znam tego demota, ale nie prawdą jest, że zwracam AŻ taką uwagę na ubrania! Mam pare markowych rzeczy, ale też dużo innych "nie-markowych" które poprostu mi się podobają... Poza tym nowa bluzę musiałem sobie kupić, a ta była w "bardzo przyjemniej" cenie więc wolałem dopłacić te 30 zł i cieszyć się marką :p... (poza tym oba ubrania maja ładne nadruki tzn. nie są jednolicie białe/czarne :])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 20:37, Jakli napisał:

Hehe. Dobre w sumie to jest racja. Dzisiaj nie liczy się co i jak wykonane, tylko jakiej marki,

Właśnie ! Jak by ludzie zwracali uwagę na jakość, to by producenci " markowej" odzieży większą wagę zwrócili na materiał, szycie i inne szczególiki które przekładają się na jakość i estetykę. Niestety widać , że jest ogromny pobyt na ubrania udające "pseudo galerie sztuki" :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 00:11, demigod93 napisał:

ktoś kto sie interesuje i wie gdzie mo?na dostaa tą czapke w rozmiarze M prosze o odp
;)

Czapka full lans i jazzy. Nie trawię zupełnie kolesi w takim odzianiu na głowie. Allegro i gugle znajdą wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 20:32, HeyBabyGirl napisał:

i taki mi się democik przy okazji przypomniał który jest warty przypomnienia :P

u mnie jest na odwrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 14:50, Qbasmok napisał:

Czapka full lans i jazzy. Nie trawię zupełnie kolesi w takim odzianiu na głowie. Allegro
i gugle znajdą wszystko.


co mnie obchodzi co trawisz, a czego nie ? następny się znalazł, jak nie masz niczego ciekawego do powiedzenia to morda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ty akurat w tym swoim poście miałeś coś do powiedzenia. Brawo, zabłysnąłeś z tym "morda", a teraz z powrotem pod kamień i zabierz tą swoją czapeczkę ze wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 17:01, Grinczar napisał:

A ty akurat w tym swoim poście miałeś coś do powiedzenia. Brawo, zabłysnąłeś z tym "morda",
a teraz z powrotem pod kamień i zabierz tą swoją czapeczkę ze wsi.


haha, adwokat się znalazł? a ty co się wpieprzasz ? zadałem proste pytanie, zamiast na nie odpowiedzieć normalnie to typki leczą kompleksy, zakładaj bryle i wracaj do swoich gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 16:56, demigod93 napisał:

co mnie obchodzi co trawisz, a czego nie ? następny się znalazł, jak nie masz niczego
ciekawego do powiedzenia to morda
zamiast na nie odpowiedzieć normalnie to typki leczą kompleksy, zakładaj bryle i wracaj do swoich gier

Ale mi dopiekłeś ; C Masz aż takie złe zdanie na mój temat? Tylko dlatego, że czapka nie przypadła mi do gustu? Jeżeli ktoś przedstawił żenujący poziom w poście, to tylko i wyłącznie Ty, jak już kolega zaznaczył, wyrażeniem z punktem kulminacyjnym padającym na słowo ''morda''. Po to jest forum, do wyrażania swoich opinii, o! Jeżeli jeszcze do tego nie przywykłeś to może czas powrócić do piaskownicy? (nie oczekuje odpowiedzi na to pytanie) eot.

Przy okazji, widział ktoś z Was może gdzieś trampki conversa w kolorze (jakby to określić) ''buraczkowym''? Pamiętam, dostrzegłem takie kilka tygodni temu na alegroszu, ale teraz jakoś nigdzie nie mogę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 16:21, Graszcz napisał:

> i taki mi się democik przy okazji przypomniał który jest warty przypomnienia :P

Dnia 28.03.2010 o 16:21, Graszcz napisał:

u mnie jest na odwrót


Nie znasz się, to jest głęboka myśl filozoficzna, o podłożu czysto paranormalnym :P

demigod93
Nie ukryjesz swojej dresiarskiej osobowości pod homoseksualną czapeczką z "żabką" .

Widzisz też potrafię rzucać nie uzasadnionymi stereotypami jak Ty:
>zadałem proste pytanie, zamiast na nie odpowiedzieć normalnie to typki leczą kompleksy, zakładaj bryle i wracaj do swoich gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować