Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Ubrania i dzisiejsza moda

1288 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2010 o 15:30, crash807 napisał:

Nie, nie stanie się, ale nie chcę być rozpoznawalny jako emo, nie mam nic do takich ludzi
ale sam nawet w 1% nie jestem emo i dlatego też nie chcę mieć koszulki w tym stylu ^^

Rozumiem ;-)...
Osobiście nie lubię przypisywać sobie jakieś subkultury, wolę wybierać po prostu to co mi się podoba :).
Muszę jednak zaznaczyć, że nie mam nic przeciwko subkulturą tupu emo. I co do tych emo to raczej trudno stworzyć definicję, bo co to właściwie? czarny strój?, muzyka?, zachowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 15:30, crash807 napisał:

> Nie wiem po co takie pytania są zadawane, wielka krzywda się stanie jak ktoś pomyśli

> coś o tobie?

Nie, nie stanie się, ale nie chcę być rozpoznawalny jako emo, nie mam nic do takich ludzi
ale sam nawet w 1% nie jestem emo i dlatego też nie chcę mieć koszulki w tym stylu ^^


eee :P. Emo nie noszą koszulek z Simpsonami ;). Weź większy rozmiar i powinno być git ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 13:30, DesMonD__PL napisał:

Hey ;]

Miał ktoś z was styczność z koszulkami typu:
http://allegro.pl/item1158625019.html

Ponieważ jest bardzo fajna, ale nie wiem jak material...


Z tej firmy mam koszulkę z Hendrixem i przyznam,że materiał jest jak na tę cenę bardzo dobry (ja za swoją dałem 35 zł,ale to pewnie od sklepu zależy),co do nadruku to też nie mam zastrzeżeń,jest dobrej jakości i nie schodzi zbyt szybko (moja koszulka ma 4 miesiące a praktycznie nie widać tego po niej ;p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 19:57, Maciej2194 napisał:

Powiedzcie mi...czarne trampki Convers do jakiego ciuchu by pasowały? Dajmy np T-shirt
z croppa, spodnie jeans wąski/prosty krój. Pasowały by?

Do wielu ubrań pasują trampki, ale najważniejsze to jest dobrać spodnie (bo resztę to już raczej dobierasz pod spodnie), pasują: jakiekolwiek wąskie (zwężające się) spodnie, jeansy i inne proste (ale nie za szerokie), bojówki, krótkie spodenki do kolan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 20:20, Tyler_D napisał:

Koleś ... linki są identyczne.

Już nie, dzięki za info, ale pewnie prędzej czy później ktoś by napisał to samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 20:27, Daelor napisał:

ta za 40 wygląda na solidniejszą, w przypadku tej z south parkiem kupujesz byle jaki
szmateks i płacisz za nadruk...

W sumie masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 20:17, kaczek93 napisał:

Druga tragiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2010 o 20:29, Graszcz napisał:


Druga tragiczna


graszcz, nie wszyscy są tak trv, że nie założą niczego innego niż bojówy i czarna bluza, chociaż raz daj se siana :P


tak ładnie wyedytowałem tamtego posta, a mi zeżarło. w skrócie - nie kupować ubrań przez allegro, lepiej iść na bazar albo do sklepu i pomacać, przymierzyć. będziesz przynajmniej wiedział, co kupujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dnia 18.08.2010 o 20:32, Daelor napisał:

nie kupować ubrań przez
allegro, lepiej iść na bazar albo do sklepu i pomacać, przymierzyć. będziesz przynajmniej
wiedział, co kupujesz.

Wiesz, że coś w tym jest. Zawsze tak kupowałem i zapewne zrobię tak tym razem bo mądrze powiedziałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem dwie rzeczy z odzieży na allegro i jestem zadowolony. Najpierw kurtkę skórzaną, a potem bluzę z kapturem i muszę przyznać, że nie żałuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 20:47, SongoX napisał:

A ja kupiłem dwie rzeczy z odzieży na allegro i jestem zadowolony. Najpierw kurtkę skórzaną,
a potem bluzę z kapturem i muszę przyznać, że nie żałuję :P


zależy jak trafisz - niektórzy sprzedawcy świetnie opisują swój towar (dokładne wymiary, mnóstwo zdjęć itd) a niektórzy wrzucą dwie foty + "rozmiar M" i kupuj tu w ciemno ;]

kaczek -> no pewnie - z drugiej strony 40 złotych to też nie majątek, jak kupisz i Ci nie podejdzie to przynajmniej po domu będziesz miał w czym chodzić, albo w piłę grać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 20:30, kaczek93 napisał:

Dlaczego?


Bo jest tragiczna, nie wiem w ogóle jak można coś takiego na siebie założyć. Wiem, wiem - są gusta i guściki, niemniej...
Z tych dwóch to bym wybrał pierwszą - ale tylko dlatego, że to SP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 20:29, Graszcz napisał:

> Którą z bluz byście polecili bardziej? Bo obie mi się podobają a muszę dokonać wyboru

> jednej.
> http://allegro.pl/item1187234932_south_park_bluza_z_kapturem_l.html#gallery
> lub
> http://allegro.pl/item1168746283_ciepla_bluza_z_kapturem_l_okazja_wyprzedaz.html#gallery

Druga tragiczna



Pierwsza też jest tragiczna, ale już lepiej wygląda niż druga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować