Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Ubrania i dzisiejsza moda

1288 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2010 o 17:22, Infinitas napisał:

Ale jak założysz maskę Bucketheada to masz +300 kbps do speeda na gitarze :ASD

Omg, co ja napisałem, miało być bpm :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na alledrogo - tam jest sporo ludzi którzy trudnią się wykonywaniem takich bajerów - czasem wystarczy jak im wyślesz daną grafikę na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo takie ma preferencje [ ja zresztą też ], generalnie białe obuwie [ i inne ciuchy w takich kolorach dość mocno mnie odrzucają ] jest zwyczajnie brzydkie, niepraktyczne [ widać najmniejszy brud czy uszkodzenie ] i po prostu dość mocno kojarzy mi się z osiedlowymi dresami dla których obiektem kultu są białe najeczki czy inny pumki.

edit: kliknęło mi się tam gdzie nie trzeba, ten post to oczywiście odpowiedź skierowana do jcla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 13:20, Jcl napisał:

Czemu tak uważasz?

Tyler mnie uprzedził. Ogólnie rzecz biorąc zgadzam się z nim. Nie widziałem w swym życiu jeszcze fajnych białych butów

@Tyler: co do białych ciuchów nie przesadzajmy, bo sam bardzo sobię cenię poczciwie białe t-shirty. Ale oczywiście też mi się na wymioty zbiera, gdy widzę faceta ubranego na biało od stóp do głów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 13:53, Graszcz napisał:

> Czemu tak uważasz?
Tyler mnie uprzedził. Ogólnie rzecz biorąc zgadzam się z nim. Nie widziałem w swym życiu
jeszcze fajnych białych butów

@Tyler: co do białych ciuchów nie przesadzajmy, bo sam bardzo sobię cenię poczciwie białe
t-shirty. Ale oczywiście też mi się na wymioty zbiera, gdy widzę faceta ubranego na biało
od stóp do głów


C''mon, ten zestaw jest moim zdaniem niezły(o ubraniu rzecz jasna mówię :P )
http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20091114030427/left4dead/images/thumb/7/77/NickWeaponsRender.jpg/250px-NickWeaponsRender.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś lubiłem białe buty, ale jednak doceniłem praktyczność czarnego obuwia. Ale białe bluzki dalej uważam za najfajniejsze, a po wielokrotnym praniu dalej wyglądają jak nowe.

W każdym razie - białe obuwie jest fajne, pod warunkiem, że ktoś lubi poświęcać dużo czasu na dbanie o nie. Bo brudne to już porażka.

*Jcl
Czarne buty jak najbardziej, choć imo lepiej pasowałyby jakieś z białymi podeszwami, niż całe czarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 13:53, Graszcz napisał:

@Tyler: co do białych ciuchów nie przesadzajmy, bo sam bardzo sobię cenię poczciwie białe
t-shirty.

Tak ... chyba tylko one są warte uwagi.
>Ale oczywiście też mi się na wymioty zbiera, gdy widzę faceta ubranego na biało

Dnia 03.10.2010 o 13:53, Graszcz napisał:

od stóp do głów

Białe [ tudzież inne podobne kolorki ] spodnie, buty etc etc to jedna z tych rzeczy które toleruję tylko w Miami Vice i tym podobnych klimatach. Wtedy to miało i w sumie nadal ma swój urok ale na dzień dzisiejszy jest zwyczajnie niepraktyczne i "eyefu*king". Zresztą osobników tak się noszących jest jak na lekarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 13:57, Tyler_D napisał:

Białe [ tudzież inne podobne kolorki ] spodnie, buty etc etc to jedna z tych rzeczy które
toleruję tylko w Miami Vice i tym podobnych klimatach. Wtedy to miało i w sumie nadal
ma swój urok ale na dzień dzisiejszy jest zwyczajnie niepraktyczne i "eyefu*king". Zresztą
osobników tak się noszących jest jak na lekarstwo.


Ja kupiłem sobie białe rurki (tak wiem byłem głupi;) i ubieram je bardzo rzadko, bo są niepraktyczne i trochę głupio się w nich czuje. Co do białych butów to obecnie takie mam i mi się podobają, choć też są niezbyt praktyczne szczególnie w mokrą pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie kupiłem taki oto martensy. Mega wygodne(na prawdę, nie czuć w ogóle że to dosyć spory but), lekkie jak na takie buty. Nie wiem jeszcze czy wytrzymałe, bo długo ich nie mam, ale jak na razie wyglądają solidnie. Jedyny jak na razie minus: są dosyć drogie, więc jak je kupimy, to trzeba na prawdę o nie dbać. Ale ogólnie polecam.

20101003143136

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 13:56, Jcl napisał:

Czyli czarne buty do takiego stroju?

jeśli jesteś daltonistą i/lub dla ciebie kolory dzielą się na czerń i biel - tak.

@Tyler
>Tak ... chyba tylko one są warte uwagi.
no. ewentualnie koszule

>Białe [ tudzież inne podobne kolorki ] spodnie, buty etc etc to jedna z tych rzeczy które toleruję >tylko w Miami Vice i tym podobnych klimatach. Wtedy to miało i w sumie nadal ma swój urok ale >na dzień dzisiejszy jest zwyczajnie niepraktyczne i "eyefu*king".
Znowu się zgadzam z panem Durdenem
>Zresztą osobników tak się noszących jest jak na lekarstwo.
to się przejdź latem po *mniejszej mniejscowości* albo idź na wiejską dyskotekę :D

@Rumcajs, fajne martensy. Prawdopodobnie wytrzymają bardzo długo. Moja siostra miała kiedyś martensy i wytrzymały ładnych parę lat, nadal są zresztą w dobrym stanie

@R3nO
>wzorowanie stylu na postaciach z gier
a ja se zapuszczę brodę, by wyglądać stylowo jak Rumcajs i przywdzieję szykowny czerwony t-shirt niczym Kubuś Puchatek. I jeszcze ten szykowny pancerz wspomagany rodem z Fallouta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 13:07, Jcl napisał:

Co myślicie o takiej cienkiej marynarce /.../


Ja jestem na tak chociaż to dość sbiektywna opinia bo bardzo lubię marynarki. Do tego gładki T-shirt i jeansy. :) Tylko te białe buty nie bardzo mi pasują. :/ Ja wybrałem takie jak niżej i myślę, że mogłbyś pomyśleć nad czymś w tym stylu. :)

20101003223835

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować