Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Ubrania i dzisiejsza moda

1288 postów w tym temacie

Zależy u kogo kupujesz i jaka się trafi cena. Mam już też koszulkę, cena 120 zł wraz z przesyłką. Bluza kosztowała mnie z przesyłką 190 zł, więc tragedii nie ma. Koszule z przesyłką też koło 190zł wychodzi. Spodni na aukcjach jeszcze nie uświadczyłem.

>za tyle można się o wiele lepiej obkupić ;]
Ja do sklepów, które wymieniłeś nie chodzę bo nic mi się w nich osobiście nie podoba. Zwykle odwiedzam Zare, nike i coraz rzadziej house. Rzeczy A&F rozmiar M pasują na mnie idealnie jak prawie nic do tej pory, więc będę ich ubrania kupował. Ponad to fakt, że w Polsce nie ma ich sklepu jeszcze bardziej mnie zachęca do zakupu bo będę miał coś unikatowego, a to lubię :)

Dnia 16.12.2010 o 18:02, Jaki_Gahn napisał:

nie jest adekwatna do tego co otrzymujemy

Za żadne skarby się nie zgodzę. Zwykle koszulki, które są u nas w granicach 100 zł w porównaniu do ilości dodatków, szczegółów, detali do mojej nowej koszulki A&F wypadają jak cienkie szmateczki z nadrukiem:P
http://img833.imageshack.us/img833/276/srred600p.jpg

o_Orange
Ja bym jeszcze doda niespotykany u nas kolor i charakterystyczny styl szycia oraz hmm takiego niechlujstwa xd ha i oczywiście materia, milusi i cieplusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że coś wypada gorzej w porównaniu do A&F oznacza tylko, że też jest nie warte swojej ceny.
Poza tym, skoro tak Ci się A&F podoba popatrz na ubrania marki Thornfield ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2010 o 15:05, Jaki_Gahn napisał:

Możliwe. W każdym razie, płacisz połowę ceny za markę.

Wątpię. Ubrania A&F ma więcej detali i jestem przekonany, że materiał jak i jakość wykonania jest lepsza.
Gdyby nie zależało mi na marce to chodziłbym w dresach z czterema paskami i ubraniach firmy bosss :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak u nas postrzegany jest Adidas, tak właśnie w Ameryce Północnej postrzegany jest A&F jakbyś chciał wiedzieć ;)

Owszem, wiem, że jest to odzież wysokiej jakości, ale zrozum, i tak za droga. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2010 o 15:17, Jaki_Gahn napisał:

Tak jak u nas postrzegany jest Adidas, tak właśnie w Ameryce Północnej postrzegany jest
A&F jakbyś chciał wiedzieć ;)

So :P? Dziewczyna mi mówiła bo to od niej się o tej marce dowiedziałem.

Dnia 17.12.2010 o 15:17, Jaki_Gahn napisał:

Owszem, wiem, że jest to odzież wysokiej jakości, ale zrozum, i tak za droga. ;)

Czy w takim razie mam kupować tanie szmatki lub pół produkty ściągające od najlepszych? Jeśli mnie stać to wolę kupić coś lepszego i odczuwać przyjemność jak i satysfakcję z faktu posiadania czegoś markowego, zarazem dobrego. Ostatnio miałem fazę na t-shirty z filmów, gier i dziwnymi napisami, teraz zainteresowała mnie marka A&F. Sprzedaje ciuchy, które po prostu mi się podobają i jest to o tyle niezwykłe, że wcześniej prawie nic dla siebie nie mogłem znaleźć. Chodzenie po kolejnych sklepach w celu znalezienie czegoś ładnego w moich oczach zabierało mi mnóstwo czasu. A często był to czas stracony. Już wole kupić sobie jedną rzecz A&F niż 2 czy 3 inne:P Na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nadal się nie rozumiemy. Gdyby nie znaczek A&F takie samo ubranie warte byłoby o wiele mniej.
A A&F wiem już dłuższy czas, na wakacjach u rodziny w USA upatrzyłem sobie bluzę, to siostra stwierdziła, że na pozera wyjdę ;) Zupełnie jak nasz Adidas. A co najlepsze, teraz w Stanach jest moda na dres Adidasa z ''old-schoolowym'' znaczkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2010 o 21:47, Jaki_Gahn napisał:

Tym bardziej, że na Allegro można kupić longsleeve czy bluzę z własnym logiem/napisem.
;)



No to tez sredni pomysl ale lepszy niz to cos powyzej...
Przez net mozna naprawde kupic porzadna ciekawa bluze czy wogole odziez buty etc...zapatrywanie sie w jakies bochomazy po kilkaset zlotych i robienie z siebie lamusa wsrod ludzi mija sie z celem...
Za 300zl mozna juz upatrywac cos pokroju Versace,Lacoste,D&G a nie bawic sie w jelenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

In_The_End dlaczego mam wrażenie, że pisząc o tych wspaniałych ubraniach A&F, twój penis jest w stanie erekcji? Uważaj, żebyś po kolejnym poście nie ubrudził sobie gaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 18:57, LESZ3u napisał:

In_The_End dlaczego mam wrażenie, że pisząc o tych wspaniałych ubraniach A&F,
twój penis jest w stanie erekcji? Uważaj, żebyś po kolejnym poście nie ubrudził sobie
gaci.

Już to zrobiłem. Na szczęście moja nowa bluza się nie ubrudziła. Sam widok tych rzeczy mnie podnieca, nic na to nie poradzę. Znalazłem niezły afrodyzjak, ale najwyraźniej działa tylko na mnie:P Ich rzeczy odobają mi się i chyba już bardziej nie mogę tego zaakcentować
Marked_One
Lacoste produkuje drogie szmatki, nic mi się ich nie podoba:P Versace etc. jakoś mnie nie kręci i na głowę jeszcze nie upadłem, aby płacić za kawałek bawełny taki cholendarne sumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 21:06, In_The_End napisał:

> In_The_End dlaczego mam wrażenie, że pisząc o tych wspaniałych ubraniach
A&F,
> twój penis jest w stanie erekcji? Uważaj, żebyś po kolejnym poście nie ubrudził
sobie
> gaci.
Już to zrobiłem. Na szczęście moja nowa bluza się nie ubrudziła. Sam widok tych rzeczy
mnie podnieca, nic na to nie poradzę. Znalazłem niezły afrodyzjak, ale najwyraźniej działa
tylko na mnie:P Ich rzeczy odobają mi się i chyba już bardziej nie mogę tego zaakcentować
Marked_One
Lacoste produkuje drogie szmatki, nic mi się ich nie podoba:P Versace etc. jakoś mnie
nie kręci i na głowę jeszcze nie upadłem, aby płacić za kawałek bawełny taki cholendarne
sumy.



Jedyne co mozesz to saobie wytlumaczyc na swoj sposob..
Mnie tez sie nie podoba Bentley,Aston Martin i Bugatti...i na glowe nie upadlem zeby je kupowac..
Tyle ze mnie akurat na to nie stac i wiem ze na dzien dzisiejszy nie bede sie lansowal w takim aucie ;)

Co do Lacoste i Versace..hmm nie tylko sa z bawelny to raz a po drugie wszystko jest kwestia ceny chlopcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, z A&F jest tak, że cokolwiek od nich kupisz, wyglądasz w tym dobrze. Nie musisz mieć specjalnego wyczucia gustu i stylu, aby dobrze wyglądać w ich ubraniach. Szkoda tylko, bo za o wiele niższe ceny można się równie dobrze ubierać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2010 o 13:19, Jaki_Gahn napisał:

Wiesz, z A&F jest tak, że cokolwiek od nich kupisz, wyglądasz w tym dobrze. Nie musisz
mieć specjalnego wyczucia gustu i stylu, aby dobrze wyglądać w ich ubraniach. Szkoda
tylko, bo za o wiele niższe ceny można się równie dobrze ubierać. ;)



Nedzne to A&F myslalem ze cos lepszego...a tu taki wyrob targopodobny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2010 o 17:43, Jaki_Gahn napisał:

Ludzie dawno nie odwiedzali targów, nie wiedzą co tam jest ;)


Co tydzien po ziemniaki lataja na targ to i jakas "chinke" lansiarska zakupia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy tak, ale większości osób fakt bycia na targu uwłacza ich godności. Heh, ciekawe czy pamiętają gdzie za młodu się ubierali, kiedy nie zależało nikomu tak na pierwszorzędnej prezencji w markowych ubraniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 10:44, Jaki_Gahn napisał:

Niektórzy tak, ale większości osób fakt bycia na targu uwłacza ich godności. Heh, ciekawe
czy pamiętają gdzie za młodu się ubierali, kiedy nie zależało nikomu tak na pierwszorzędnej
prezencji w markowych ubraniach :)


Yhymmm..ale jak sie bluzy Adidas z napisem przez cale plecy nosilo albo "lyzwe" na cala klate za 40 zl bylo git majonez,lans na cala szkole :D
Teraz internet zawrocil gimnazjalista w glowie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, gdzie zazwyczaj kupujecie ubrania dosyć dobrej jakości i w wyglądające schludnie, aczkolwiek ładnie? Przede wszystkim jeansy, t-shirty i bluzy. No i oczywiście, aby ceny były w miarę niskie. Dzisiaj jakoś będąc w C.H. Arkadia w Warszawie mimo tych wyprzedaży nie znalazłem ani nic ładnego ani ciekawego, a ceny i tak wygórowane, co mnie nieco rozczarowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować