Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Ubrania i dzisiejsza moda

1288 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2010 o 13:33, Jaki_Gahn napisał:

No niestety, w dziurze zabitej dechami której przylepiono plakietkę "miasto" niestety
dużo jest takich osobników. Oczywiście, każdy z szalikiem Legii, mimo, że aktualnego
składu czy ostatnich meczów tej drużyny nie zna :D


Eeee... u mnie tam sie nie wlocza z szalikami,czesciej stoja po winklach albo w bramach i patrza spode lba na kazdego..takie patole i lamusy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę Ci miejscowości w której mieszkasz ;D Pamiętam, jak u mnie pojawili się pierwsi skejci i inni cyrkowcy, i te pamiętne nękanie ich przez dresów, miło było popatrzeć. Przynajmniej nie robią problemom metalowcom, bo akurat tych jest u nas masa, jedyny pozytyw w tej dziurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 15:38, Jaki_Gahn napisał:

Zazdroszczę Ci miejscowości w której mieszkasz ;D Pamiętam, jak u mnie pojawili się pierwsi
skejci i inni cyrkowcy, i te pamiętne nękanie ich przez dresów, miło było popatrzeć.
Przynajmniej nie robią problemom metalowcom, bo akurat tych jest u nas masa, jedyny pozytyw
w tej dziurze.


Nie ma czego..u mnie pelno takich wynalazkow sie krecia ale jak juz pisalem sa wszelkiego rodzaju odmiency odstajacy od normy z jakimis kudlami na glowie albo pierzem jak owlosienie lonowe...laza po miescie grupami i maja jakies wlasne tematy i zajafki..rozrywkowi sa widac bo zawsze sie ciesza jak by nie uszy to dookola glowy by sie smiali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doceniam fakt, że ludzie są różni, ale uważam, że okazywanie tego poprzez wygląd jest niczym innym jak pozerstwem. Często spotykałem się z uwagami typu "Słuchasz metalu? Przecież wcale na metalowca nie wyglądasz!". No cóż, ani nie wyglądam, ani nie zachowuję się jak metalowcy. Muzyka nie oznacza subkultury według mnie.
Najbardziej irytuje mnie fakt, kiedy chłopak ubierający się jak dziewczyna wytyka mi, że ubieram się niemodnie. No cóż, niemodnie, ale z wyczuciem, odpowiednim gustem i elegancją, co mi w pełni wystarcza, przynajmniej nie robię z siebie błazna :)
Jak dla mnie powtarza się sytuacja z lat ''90 tych ubiegłego wieku. Ludzie masowo zaczęli chodzić w skórzanych kurtkach z frędzlami czy w dresach, a także słuchać disco, ponieważ moda na to przyszła z zachodu, a Polacy łapczywie pragnęli być jak najbardziej ''zachodni''. No cóż, porobili z siebie pajaców i tyle, historia zatacza koło ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 16:35, Jaki_Gahn napisał:

Doceniam fakt, że ludzie są różni, ale uważam, że okazywanie tego poprzez wygląd jest
niczym innym jak pozerstwem. Często spotykałem się z uwagami typu "Słuchasz metalu? Przecież
wcale na metalowca nie wyglądasz!". No cóż, ani nie wyglądam, ani nie zachowuję się jak
metalowcy. Muzyka nie oznacza subkultury według mnie.
Najbardziej irytuje mnie fakt, kiedy chłopak ubierający się jak dziewczyna wytyka mi,
że ubieram się niemodnie. No cóż, niemodnie, ale z wyczuciem, odpowiednim gustem i elegancją,
co mi w pełni wystarcza, przynajmniej nie robię z siebie błazna :)
Jak dla mnie powtarza się sytuacja z lat ''90 tych ubiegłego wieku. Ludzie masowo zaczęli
chodzić w skórzanych kurtkach z frędzlami czy w dresach, a także słuchać disco, ponieważ
moda na to przyszła z zachodu, a Polacy łapczywie pragnęli być jak najbardziej ''zachodni''.
No cóż, porobili z siebie pajaców i tyle, historia zatacza koło ponownie.


Tylko i wylacznie swiadczy o tym ze takowi osobnicy nie maja wlasnego gustu ani zdania...ktos im cos narzuci "zza wielkiej wody" jaksi pajac co wstal lewa noga,a wszyscy to malpuja bo chca byc "fajni" ...tyle ze noszenie jakis kudlow na pustej glowie nieogarnietych,rurek ze ledwo stopa przez nie przechodzi i koszulek z jakimis durnymi nadrukami wcale nie jest fajne.Oczywiscie do tego wszyscy laza na skate park pojezdzic na desce albo jakims trolowatym BMX bez siodelka "bo taka moda" zenada to jest nie moda..
Jak patrze na takich pozerow to mi sie scyzoryk w kieszeni otwiera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojeździć? :P Sam na skateparku często bywam, bo dziewczyna na rolki mnie wyciąga, o zgrozo, to śmiać mi się chcę jak widzę tą "profesjonalną" jazdę na BMXie. Zazwyczaj ustaną i gadają z emo-koleżankami, ah :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 17:03, Jaki_Gahn napisał:

Pojeździć? :P Sam na skateparku często bywam, bo dziewczyna na rolki mnie wyciąga, o
zgrozo, to śmiać mi się chcę jak widzę tą "profesjonalną" jazdę na BMXie. Zazwyczaj ustaną
i gadają z emo-koleżankami, ah :>


Ja tam nie zapuszczam sie w takie miejsca ;)
Na rolkach nie jezdze ewe na lyzwac''h.
Na te skate park-i fajne wynalazki przylaza :D Jaka to plec to ja sie nie orientuje.Emosy rzadza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 19:06, DesMonD__PL napisał:

ciach.


cóż. myślę, że raczej trudno będzie Ci go znaleźć - toż to zwykły sweter z białą ''wstawką'' na rękawie ;)
Sam fakt, że on jest z ... USA? [ albo coś koło tego - w każdym bądź razie, daleko stąd, z Polski ] i sklepy jak i sam asortyment znajdujący się w nich [ w tych zagranicznych i polskich oczywiście ] są jakby na to nie patrzeć - różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=UULx_LgvWds
0:06, czarno czerwony t-shirt z twarza, gdzie moge cos takiego znalesc?
zauwazylem ze tyga, kid ink, jay-z wiz khalifa, i tak dalej oni wszyscy maja swietne t-shirty ale w polskich sklepach to naprawdę ciezko znalesc, moze w internecie? jeżeli ktos miał stycznosc sie z takmi badz w podobie dajcie znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 09:45, Maciej2194 napisał:

Orientujecie się może gdzie może kupić ciuchy z ''Tommy Hilfiger'' i ''Lacoste'' w takich
miastach jak Kraków czy Katowice?

Kraków (ul. Grodzka) (ul. Pawia – Galeria Krakowska)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuje pomocy w wyborze kurtki na wiosne i jesień. Miał ktoś może z was już tej firmy kurtkę:
1. Dill''a http://selectshop.pl/kurtka-diil-ortalion-02-1
2. Urban Classics http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/marka/2017-urban-classics/4645-tb148-black-purple.html
3. Stopro http://allegro.pl/nowa-kurtka-jesienna-stoprocent-klasyk-czarna-s-i1408943069.html[/u
4. Nike 6.0 http://pl.skate-europe.com/details/76184-kurtka_wiatrowka_nike_6_0.html

Przyznam, że najlepiej wygląda ta kurtka Stopro, ale cena mnie odrzuca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z dobraniem ubioru do studniówkowej skuni mojej dziewczyny. jest ona czarno-biała, buty czarne, czarna torebka. będę miał na sobie szary garnitur i jaką do tego założyć koszulę i krawat? chciałem czarną koszulę, ale jaki wtedy ubrać krawat (no biały na pewno nie..)? czy może lepiej białą koszulę i czarny krawat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować