Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Ubrania i dzisiejsza moda

1288 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2011 o 23:39, Graszcz napisał:

No właśnie problem z tym, że z reguły sprawuje się niezbyt dobrze.

W terenie podobno tak ale w cywilu to nie wydaje mi się by były złe, przynajmniej z tego co słyszałem ale jeżeli tak to słucham - co jest w nich be [ poza tym świeceniem się ]?

Dnia 14.10.2011 o 23:39, Graszcz napisał:

Nie wiem, co podchodzi pod twoją definicję "trv army". Bo ja takiej nie stosuję. Serio
mówię.

Podroczyć się nie można, skoro moje są gówniane to pokaż mi co według ciebie takie nie jest - simple.

Dnia 14.10.2011 o 23:39, Graszcz napisał:

Pragnę jednak zasugerować, byś rozejrzał się albo za kontraktowymi rzeczami, albo - na
przykład - za kopiami Helikona, które przynajmniej nie świecą się jak psu jajca. Bo z
tego co widzę, dotychczas wyszukiwałeś jak najtańsze rzeczy.

Jak już na coś zwracałem uwagę to ze względu na krój, wygląd czy to jakby mi się to komponowało z innymi ciuchami i tak dalej. Cena owszem - jest ważna ale nie leciałem od najtańszych - czysty przypadek.

Dnia 14.10.2011 o 23:39, Graszcz napisał:

O spodenach mówię.

Jakbym miał normalne bojówki na miejscu to bym nie musiał się rozbijać po necie w ich poszukiwaniu.
>Coś ty się tak tych moich holenderskich butów uczepił? :D
A bo fajne się wydają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 23:51, Tyler_D napisał:

> No właśnie problem z tym, że z reguły sprawuje się niezbyt dobrze.
W terenie podobno tak ale w cywilu to nie wydaje mi się by były złe,

W zasadzie to jest raczej na odwrót, bo w terenie nie ma większego znaczenia, czy wyglądasz żałośnie, a do przysłowiowego ciorania nawet ujdą

Dnia 14.10.2011 o 23:51, Tyler_D napisał:

co jest w nich be [ poza tym świeceniem się ]?

Wytrzymałość, kiepskie szwy, odstające nitki, gówniany materiał (z którego oczywiście wynika wspomniane świecenie).

Dnia 14.10.2011 o 23:51, Tyler_D napisał:

Podroczyć się nie można, skoro moje są gówniane to pokaż mi co według ciebie takie nie
jest - simple.

No, pokazałem. Wybacz, ale podawać na tacy linków do konretnych modeli już mi się nie chce, aczkolwiek podałem jasne instrukcje

Dnia 14.10.2011 o 23:51, Tyler_D napisał:

Jakbym miał normalne bojówki na miejscu to bym nie musiał się rozbijać po necie w ich
poszukiwaniu.

Sęk właśnie w tym, że ty się rozbijasz po necie w poszukiwaniu chińszczyzny :D

Z tego co pamiętam, jesteś z Lublina, a tam jest dobry sklep taktyczni.pl z przyzwoitą odzieżą. Nie tylko drożyzną od 5.11. Aczkolwiek nie jestem pewien, czy mają sklep stacjonarny

Macie tam w Lublinie jeszcze placówkę Militaria.pl

Dnia 14.10.2011 o 23:51, Tyler_D napisał:

>Coś ty się tak tych moich holenderskich butów uczepił? :D
A bo fajne się wydają.

Bo są :]

Pragnę jeszcze dodać, że jeżeli faktycznie ci się te mil-teki tak podobają, to kupuj śmiało, zamiast uparcie dyskutować w ich obronie. Tak chyba będzie prościej

edit: o proszę, nawet u Taktycznych jest chińszczyzna xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 00:00, Graszcz napisał:

W zasadzie to jest raczej na odwrót, bo w terenie nie ma większego znaczenia, czy wyglądasz
żałośnie, a do przysłowiowego ciorania nawet ujdą

No ja właśnie słyszałem że do terenu to tak średnio bo się strasznie świeci ergo ze strzelania lipa bo cię łatwo namierzyć można i tak dalej.

Dnia 15.10.2011 o 00:00, Graszcz napisał:

Wytrzymałość, kiepskie szwy, odstające nitki, gówniany materiał (z którego oczywiście
wynika wspomniane świecenie).

No a ja właśnie słyszałem coś zgoła innego o produktach Mil-teca. ;-D

Dnia 15.10.2011 o 00:00, Graszcz napisał:

Sęk właśnie w tym, że ty się rozbijasz po necie w poszukiwaniu chińszczyzny :D

Szukać jej nie szukam ale tak trafiam. Różnica jest. ;-)

Dnia 15.10.2011 o 00:00, Graszcz napisał:

Z tego co pamiętam, jesteś z Lublina,

Nope.

Dnia 15.10.2011 o 00:00, Graszcz napisał:

Pragnę jeszcze dodać, że jeżeli faktycznie ci się te mil-teki tak podobają, to kupuj
śmiało, zamiast uparcie dyskutować w ich obronie. Tak chyba będzie prościej

Ja za niczym ślepo nie obstaję - po prostu dziwią mnie zgoła inne opinie na temat Mil-teca. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 00:26, Tyler_D napisał:

No ja właśnie słyszałem że do terenu to tak średnio bo się strasznie świeci ergo ze strzelania
lipa bo cię łatwo namierzyć można i tak dalej.

Haha, nie, to nie tak działa. To charakterystyczne błyszczenie materiału nie ma zbyt wiele wspólnego z kamuflażem w terenie (mil-tecowe woodlandy całkiem fajnie maskują), po prostu żałośnie wygląda
No i nie dla każdego ''w terenie'' oznacza ''na strzelance''

Dnia 15.10.2011 o 00:26, Tyler_D napisał:

Ja za niczym ślepo nie obstaję - po prostu dziwią mnie zgoła inne opinie na temat Mil-teca.
:-D

Zgoła inne? Z tego co mi wiadomo, wszyscy obeznani w temacie jeżdżą po tym równo. Spytaj o mil-teca na dowolnym forum poświęconym szeroko pojętym militariom, a zostaniesz wyśmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 00:36, Graszcz napisał:

Haha, nie, to nie tak działa. To charakterystyczne błyszczenie materiału nie ma zbyt
wiele wspólnego z kamuflażem w terenie (mil-tecowe woodlandy całkiem fajnie maskują),
po prostu żałośnie wygląda

Pozwól że coś ci zacytuję:

Miltec to sensowna firma / materiał "się świeci", ale do noszenia w sam raz / nie są to preferowane na akcję rzeczy, bo jednak trochę utrudnia maskowanie

Dnia 15.10.2011 o 00:36, Graszcz napisał:

Zgoła inne? Z tego co mi wiadomo, wszyscy obeznani w temacie jeżdżą po tym równo. Spytaj
o mil-teca na dowolnym forum poświęconym szeroko pojętym militariom, a zostaniesz wyśmiany

Masz wyżej. :-) A są to słowa kogoś związanego z airsoftem także teraz już chyba rozumiesz moje zdziwienie - dwie zgoła inne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej. Po pierwsze kierowanie się opinią jednej osoby przy jednoczesnym ignorowaniu pozostałych jest dla mnie z logicznego punktu widzenia niezrozumiałe. To, że jeden twój znajomy tak twierdzi, nie znaczy że jego opinię podziela całe środowisko.
Po drugie, co cię obchodzi to nieszczęsne maskowanie na strzelankach? To temat o ubraniach, nie o ASG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Po pierwsze kierowanie się opinią jednej osoby przy jednoczesnym ignorowaniu pozostałych

Dnia 15.10.2011 o 19:41, Graszcz napisał:

jest dla mnie z logicznego punktu widzenia niezrozumiałe.

A czy ja napisałem że któreś z was ma rację? Nie. Stwierdziłem tylko że jest to dziwne że dwie osoby które miały z tym do czynienia i rajcują się przy okazji asg mogą mieć zgoła inne podejście do tego samego produktu.

Dnia 15.10.2011 o 19:41, Graszcz napisał:

Po drugie, co cię obchodzi to nieszczęsne maskowanie na strzelankach? To temat o ubraniach,
nie o ASG

No mnie to zwisa ale dziwi że dwaj asgowcy twierdzą co innego. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm chyba temat o modzie będzie odpowiedni.

Szukam jakiejś torby na książki na zimę. Zazwyczaj do szkoły nosiłem plecak ale na kurtce jest dość niewygodny.
Zastanawiam się nad jakąś torbą na ramie, po prostu na same książki. Najważniejsze aby była wygodna i estetyczna.

Możecie mi coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałby ktoś może na zbyciu 2 bileciki z croppa? Wlasciwie to bede mogl je oddac bo jak kupie kurtke dostane 2 nowe :)
Jakby sie ktos znalazl prosze o kontakt - moje namiary na gramsajcie. Z gory dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym się dowiedzieć, czy 100%-owo bawełniany T-Shirt o gramaturze 170g/m2 będzie dobrej jakości? Nie mam w ogóle o tym pojęcia, a tylko taką koszulkę z logo TSA znalazłem :) Kiedyś dostałem T-Shirt AC/DC o niewiemjakiejgramaturze i jest cienki jak tyłek węża. Najchętniej podałbym link do koszulki, ale nie wiem czy można :) Prosiłbym o szybką odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm masa jest sklepów ze strojami/kostiumami, ale może ktoś korzystał i mógłby polecić jakiś sklep z strojami karnawałowymi? Powiedzmy lata 70/80/Gorączka Sobotniej Nocy itp, mogą być też linki do jakiegoś sprzedawcy na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra nvm o requesta na górze.
Inne pytanie, mam taki problem, że strasznie się pocę podczas wszelakiego typu imprezach o ile samemu mi to nie przeszkadza (:3 %:>) to wydaje mi się, że towarzyszkom do tańca może już się to nie do końca podobać kiedy musi dotykać moich mokrych pleców/przesiąkniętej koszuli etc. Jest jakiś sposób żeby takiego czegoś uniknąć? Jakiś matariał co bym go mógł ubrać pod np sweterek, ew samodzielny ciuch który by ładnie wyglądał, a przy okazji był suchy przy całonocnym balowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie nietypowa odpowiedź - może jakiś preparat pomógłby? O ile te wszystkie antyperspiranty ''za dychę'' to imo fail to może pokusić się o coś takiego jak Antidral [ zaznaczam tylko że warto się przed zakupem zorientować czy by ci to pasowało i nie zaszkodziło / nie dało efektów ] - podobno dobry patent przeciw nadmiernemu poceniu się. A jeśli tak stricte ciuchowo ... to może bawełniany, cienki, przewiewny podkoszulek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2011 o 19:09, Tyler_D napisał:

Będzie nietypowa odpowiedź - może jakiś preparat pomógłby?

Wiesz o tym też myślałem, ale nijak nie jestem jakimś zwolennikiem czegoś takiego. Uważam pocenia za naturalny odruch mojego organizmu. Który nawet darzę sympatią ;D. Do póki mam parkiet mogę fundować sobie % praktycznie do samego rana, a po zabawie przychodzę do domu prostym krokiem, a po spoczynku żadnych efektów ubocznych(co najwyżej wrzucę w siebie dzbanek herbaty i po kłopocie(żadnych bólów, tęcz itp.)), ale co by nie było poszukam trochę w tym temacie.

Dnia 27.11.2011 o 19:09, Tyler_D napisał:

A jeśli tak stricte ciuchowo ... to może bawełniany, cienki, przewiewny podkoszulek?

W takim wypadku rozejrzę się za czymś bawełnianym ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu rozejrzałbym się za czymś w rodzaju rashguardu (nie mam pojęcia jakim innym, bardziej ogólnym słowem nazwać te koszulki sportowe z tego charakterystycznego elastycznego materiału, mam nadzieję, że skumasz o co chodzi).
Popytaj też w sklepach sportowych/turystycznych, powinni się na tym znać, może doradzą jakąś bieliznę termoaktywną czy coś.
Koszulka z coolmaxu też powinna spełnić swe zadanie

Bawełniany podkoszulek? nie sądzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm czyli coś takiego:
http://www.sklep-presto.pl/product-pol-8950-Termoaktywny-bezrekawnik-meski-Coolmax.html
http://www.sklep-presto.pl/product-pol-16052-Koszulka-termoaktywna-meska-dl-rekaw-Regio-Active.html
I mógłbym zarzucić to na siebie pod koszule//cienki sweterek? Ew coś droższego? Ale czy zaś będzie sens ;/. Jakbyś miał czas&chęci to mógłbyś zarzucić linkiem, to wziąłbym zamówił jeszcze dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś zajebiście obeznany w tym temacie nie jestem, więc wiesz, boję się wprowadzić cię w błąd i narazić na nietrafny zakup. Myślę natomiast, że na forach typowo sportowych, turystycznych, a nawet militarnych powinni ci dobrze doradzić. sfd.pl, ngt.pl
Ja mam coś takiego http://www.kazakhmark.com/homerunmonkey/shirt-tight-sleeve-long-combat-pro-nike.html kupiłem za niecałe osiem dych w promocji w martesie, tam też warto się za takowymi rozejrzeć. Używam tego głównie do uprawiania sportu, bo nie nasiąka potem tak jak bawełna, ale i zdarzało mi się nosić to w charakterze bielizny i dobrze spełniało swe zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam pytanie do osób obcykanych w tegorocznych trendach...
Jakie koszule są w modzie w tym roku, chodzi mi o jakieś eleganckie koszule na sylwestra. Mam taką błyszcząca z zeszłego roku, ale siostra mówi że to już wyszło z mody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować