Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Ubrania i dzisiejsza moda

1288 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2011 o 15:59, Seqiu napisał:

Jakie koszule są w modzie w tym roku, chodzi mi o jakieś eleganckie koszule na sylwestra.
Mam taką błyszcząca z zeszłego roku, ale siostra mówi że to już wyszło z mody...

Żadne koszule nie wychodzą z mody...
Ale w tej chwili najbardziej popularne są koszule slim jednokolorowe z jaśniejszymi (ewentualnie białymi) mankietami i kołnierzykiem. Szczególnie takie na spinki.
Jakiś czas temu kupił bardzo ładną koszulę (slim) w H&M - błękitną w jaśniejsze prążki, a także jaśniejsze mankiety i kołnierzyk, dodatkowo z guzikami w kolorze czerwonym. Super się prezentowała z czerwonym, wąskim krawatem i czarnym garniturem (również slim).
Z tego co pamiętam były również tego typu koszule w innych odcieniach, na pewno były szare. W tej chwili już może nie być tych koszul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybka piłka, gdzie mogę dostać taką kurtkę? I żeby cenowo również nie była zbytnio wygórowana. W zarze szukałem tego modelu akurat w żadnej z moich okolic nie posiadają.
http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/pl/en/zara-I2011/119502/387230/BIKER%2BJACKET

edit; i nie chodzi mi tutaj o ramoneskę, jak dla mnie trochę przykrótka i za szeroka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio rozmawiałem ze znajomym, którego spotkałem na targach i powiedział mi, że teraz jest moda na koszulki i odzież związaną z grami komputerowymi. Koszulki Diablo, Battlefield 3, WoW ip...

> A wy w co się ubieracie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 13:36, satyn napisał:

Ostatnio rozmawiałem ze znajomym, którego spotkałem na targach i powiedział mi, że teraz
jest moda na koszulki i odzież związaną z grami komputerowymi. Koszulki Diablo, Battlefield
3, WoW ip...

> A wy w co się ubieracie ?

"Moda"?! Nie wiem...
Osobiście od paru lat kupuję koszulki z motywami z gier, ale to jak jest jakaś okazja na Allegro i raczej związanymi ze starszymi grami - Mario, Pac-Man - można rzec, że takie trochę "białe kruki". Takich koszulek z gier, jak wyżej wymieniłeś jest mnóstwo (i ich ceny też wysokie), także takich nie kupuję, bo i nawet nie gram w tej gry - więc bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też sporo widziałem koszulek z motywami z gier. Stad też moje pytanie czy jest na to moda zwłaszcza wśród graczy ? Czy dalej traktuje się to jako gadżety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam zaraz moda. Na rynku pojawił się Level77, więc pojawiła się możliwość kupienia dobrej jakości koszulek z fajnymi motywami z gier. No ja bym tego nie kupił (inna sprawa, gdybym wygrał), ale przecież nikt nie zabroni. Gracze pewnie będą patrzeli z zazdrością. Pozostali natomiast będą nieświadomi, co tam za bazgroły masz nadrukowane lub będą spostrzegali Cię jako dziwaka/nolife''a. Prosty rachunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 09:09, iDMFMi napisał:

czyli nie ma żadnych bluz ani kubków z BFa3 ?


Może nie ma, a może nikomu nie chce się szukać dla ciebie tych bluz. Użyj google i głowy, może coś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oficialny sklep za drogi ;>

cenę pomnóż około sześć razy i na polskie wyjdzie.

A jest jakiś sklep który dowozi kurierem? żeby można było płacić za pobraniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

allegro i ebay odpada

google też bo same koszulki a ja szukam bluzy z wielkim obrazkiem Battlefield 3 na plecach najlepiej

Głównie chodzi o tego żołnierza ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę dostać ubrania w których będę wyglądał jak gwiazda rocka?
Styl o jaki mi chodzi dodałem w załącznikach.

20120108174350

20120108174358

20120108174409

20120108174423

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 21:20, Jcl napisał:

A w takich "normalnych: sklepach? :D


Właściwie to nie są ubrani w żaden innowacyjny sposób. Kolorowe wąskie spodnie w każdym młodzieżowym butiku, koszule podobnie, gorzej ze skórą - o ile zwykła, czarna, kosztuje ok. 500 zł, to wszelkie kolorowe i inne wymyślne... z pewnością nieco więcej. Ale to nie ubiór jest tak charakterystyczny. Gwiazdą rocka możesz być w czarnych conversach i zielonych bermudach. MUSISZ MIEĆ DŁUGIE WŁOSY. A najlepiej tapirowane, jeśli chcesz naśladować Bon Joviego albo kogoś z Europe :P To ich znak rozpoznawczy. Albo kozia bródka. Najlepiej długie włosy i kozia bródka. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, z Air Maxami jest taki problem, że 3/4 to podróbki. Dlatego ja unikam kupowania przez Allegro, chyba, że w prawdziwych sklepach. Szczególnie, że nie ma dowodu zakupu. Lepiej nie oszczędzać i iść do prawdziwego sklepu, zapłacić nieco więcej, ale mieć oryginalne Ery. Sam takowe mam, zapłaciłem 359 zł co i tak uważam za okazyjną cenę i spisują się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 22:20, CreateYourself napisał:

Najlepiej długie włosy i kozia bródka. :P


SIC!. Nie wiedziałem, że wyglądam, jak gwiazda rocka.

A tak na serio to tak, jak napisałeś - jakieś młodzieżowe butiki. Chyba, że się chce wyglądać bardziej oldschoolowo, to trzeba pobiegać i poszukać. I nie oszukujmy się - większość tych oldschoolowych ubrań wygląda kiczowato, więc albo będą w lumpeksach, albo w dziwacznych, drogich sklepach (takie mam skojarzenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować