Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Ubrania i dzisiejsza moda

1288 postów w tym temacie

Dnia 13.07.2009 o 23:11, eszet napisał:

Ale czy to znaczy od razu że jest pedałem?

Wskaż miejsce gdzie tak stwierdziłem a dostaniesz w nagrodę kobietę o bladych licach i beczułkę miodu. Kojarzone są z pedałami bo bardzo często homoseksualiści takowe noszą. Stąd cała afera. Przy czym nadal uważam, że nie są to spodnie dla mężczyzn. Po prostu moda dzisiejszych czasów imho zasysa hardo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 23:14, Uriael napisał:

> Ale czy to znaczy od razu że jest pedałem?
Wskaż miejsce gdzie tak stwierdziłem a dostaniesz w nagrodę kobietę o bladych licach
i beczułkę miodu. Kojarzone są z pedałami bo bardzo często homoseksualiści takowe noszą.
Stąd cała afera. Przy czym nadal uważam, że nie są to spodnie dla mężczyzn. Po prostu
moda dzisiejszych czasów imho zasysa hardo.



Uznałem że skoro zgadzasz się ze swoimi przedmówcami to i masz taki pogląd, że pedały noszą rurki. A jeśli nie podoba Ci się moda dzisiejszych czasów to chyba czas wyposażyć się w kilka żupanów. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 23:11, eszet napisał:

@Budo: Dla mnie jak łajzy wyglądają skejciki z za dużymi koszulkami DC i spodniami w
kroku na poziomie kolan


Ale nikt Ci nie zabrania mieć takiej opinii, faktycznie sporo skejcików wygląda pociesznie też. Ale na litość, nie mów mi, że facio w rurkach, najlepiej jakiś anorektyk, wygląda męsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chłopie, po co ta ironia ? Nie pogrążaj się, co się działo w temacie "Zdjęcia forumowiczów" na rzecz I_dont_know ? Najwidoczniej pomyliły Ci się nazwy, na Zdjęcia homoseksualistów. I bardzo dobrze wiesz, że nie chodzi mi o wygłaszanie swojego zdania, tylko te twoje ciągłe (pomijam słowo gatki, najwidoczniej obeszła Cię szerokim łukiem epoka ''slangów'') pogawędki i wmawianie innym, że obcisłe okszulki są bee i jak facet w niej chodzi to bez dwóch zdań pedał, gej i jakie tam sobie jeszcze określenie na ''kochającego inaczej'' wymyślisz.
Może po prostu tolerancja jest dla Ciebie słowem nieznanym ? Radziłbym się zapoznać z jego definicją i czym prędzej się do niej dostosować, bo życie osoby nietolerancyjnej, uwierz mi, nie jest usłane różami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 23:11, eszet napisał:

Dla mnie jak łajzy wyglądają skejciki z za dużymi koszulkami DC i spodniami w kroku na poziomie kolan

No to Ty masz problem a nie my noszący spodnie z krokiem w kolanach i kojarzeni z przepukliną. Polskie społeczeństwo bez uprzedzeń...
btw. dziwnym trafem z cała tą dyskusją kojarzy mi się akcja: Twoja subkultura jest chu**** ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 23:22, Budo napisał:

Męskie rurki są męskie ;]

Jak na mój gust to aż za dużo tej męskości widać ;-P

======>Uriael
Dlaczego ?? Bo wszystkich wykastrowali ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 23:22, Budo napisał:


Męskie rurki są męskie ;]


i ten ćwiekowany pasek, mraaau, pewnie ma brodę co najmniej jak Dziarski Henk z Laboratorium Dextera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 23:18, Qbasmok napisał:

chłopie, po co ta ironia ?

A bo lubię.
>Nie pogrążaj się, co się działo w temacie "Zdjęcia forumowiczów"

Dnia 13.07.2009 o 23:18, Qbasmok napisał:

na rzecz I_dont_know ?

Mhm, było to co zawsze, słodki flejm. :-D Niby czym mam się pogrążać? Tym że, mam własne zdanie [ z którym często się ktoś nie zgadza ] ? Uraziłem kogoś? No śmiem wątpić.
>Najwidoczniej pomyliły Ci się nazwy, na Zdjęcia homoseksualistów.
Mleheheh. Doprawdy "przybiłeś" mnie tym. ;-D

Dnia 13.07.2009 o 23:18, Qbasmok napisał:

I bardzo dobrze wiesz, że nie chodzi mi o wygłaszanie swojego zdania, tylko te twoje
ciągłe (pomijam słowo gatki, najwidoczniej obeszła Cię szerokim łukiem epoka ''slangów'')

Slangi slangami - polszczyzna polszczyzną.

Dnia 13.07.2009 o 23:18, Qbasmok napisał:

pogawędki i wmawianie innym, że obcisłe okszulki są bee i jak facet w niej chodzi to
bez dwóch zdań pedał, gej i jakie tam sobie jeszcze określenie na ''kochającego inaczej''
wymyślisz.

Chwila moment - gdzie niby napisałem / wmawiałem innym że obcisłe koszulki są oznakami tak zwanego "pedalstwa"? Owszem, wspomniałem że sam bym czegoś takiego nie założył ale ja cie proszę, nie wkręcaj mnie w coś o czym jak widać pojęcia nie masz.

Dnia 13.07.2009 o 23:18, Qbasmok napisał:

Może po prostu tolerancja jest dla Ciebie słowem nieznanym ?

No jak widać twoim zdaniem tak, co w związku z tym? Tolerancja nie oznacza akceptacji wszystkiego co mnie otacza. Nie przepadam za homo i tyle. A jak chcesz dalej prowadzić o nich rozmowe to zapraszam do odpowiedniego tematu bo troszkę tu offtop robimy jakbyś nie zauważył.
>Radziłbym się zapoznać z

Dnia 13.07.2009 o 23:18, Qbasmok napisał:

jego definicją i czym prędzej się do niej dostosować, bo życie osoby nietolerancyjnej,
uwierz mi, nie jest usłane różami.

A moje to niby bajka jest? ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeklbym - ''mam dość, ide spać'' - ale nie ; p

>A bo lubię.
Ironia, ironią, ale dałoby radę się bez niej obejść, zgadza się ?

>Mhm, było to co zawsze, słodki flejm. :-D Niby czym mam się pogrążać? Tym że, mam własne zdanie [ z którym często się ktoś nie zgadza ] ? Uraziłem kogoś? No śmiem wątpić.
Pogrążasz się tym, że jako to niby (podobno), nigdy nie śmiałeś poruszać tematu o homo na tle forum.

>Mleheheh. Doprawdy "przybiłeś" mnie tym. ;-D
Cieszę się.

>Slangi slangami - polszczyzna polszczyzną.
A tkwij synu w tej epoce kamiennej, tkwij ...

>Chwila moment - gdzie niby napisałem / wmawiałem innym że obcisłe koszulki są oznakami tak zwanego "pedalstwa"? Owszem, wspomniałem że sam bym czegoś takiego nie założył ale ja cie proszę, nie wkręcaj mnie w coś o czym jak widać pojęcia nie masz.
Pozwoliłem sobie przestudoiwać całą tamtą (eghm... znów mi słowo ''gadka'' naszło na język, wybacz, zajrzyj do jakiegoś internetowego słownika slangów, żeby dowiedzieć się co to znaczy) gatkę i ewidętnie mówisz, że owszem, sam byś tego nie założył, ale upierasz się przy wypowiedzi, że facet w obcisłej koszulce wygląda nie męsko i będzie postrzegany jako ''pedał'' w gronie innych męskich mężczyzn. Tak idąc inną ścieżką, jak wg Ciebie wygląda męski mężczyzna ? 4 kobiety u boku, spodnie zwisające w kroku, koszulka w której zmieściłoby się całe stado dzikich krów ? Jak to ładnie ująłeś '' śmiem wątpić'' , żeby w twojej bibliotece definicji słowo męskość zgadzałoby się z definicją większości innych facetów.

>No jak widać twoim zdaniem tak, co w związku z tym? Tolerancja nie oznacza akceptacji wszystkiego co mnie otacza. Nie przepadam za homo i tyle.
Zgadza się, ale słowo tolerancja zawiera w sobie również tzw. równość społeczną (zapewne kolejne hasełko, które dla Ciebie jest nowością ...)

>A moje to niby bajka jest? ;-P
Szczerze ? Nie mam zielonego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do rurek DLA FACETOW to na deskorolke wydaja sie calkiem spoko, bo do Polszy przyszedl stereotyp o tym ze skejci = hip hopowcy i musza jezdzic w worach. Tymczasem za oceanem bardziej popularny jest wizerunek skejta w rurkach i z tego co podpatrzylem u znajomego dosc latwo sie takie spodnie rwa, ale na pewno sa wygodne i nie przeszkadzaja w miejscach intymnych (wiem bo przymierzalem). Dlaczego rurki? Sam nie nosze, jednak na mnie nie ma spodni (jestem strasznie chudy i raczej wysoki) tj. nosze najmniejsze rozmiary bo wiekszosc ze mnie spada. Udalo mi sie co prawda znalezc spodnie w wersji SLIM, tj normalne proporcje calej nogawki z tym ze sa waskie, bo na chudych ludzi (uwierzcie mi, na desce strasznie szybko sie chudnie - do tego dobry metabolizm).
Ale nie uwazam ze ludzie w rurkach sa homoseksualistami, gdyz naprawde ciezko jest znalezc dobre spodnie wsrod tych zwyklych. Przypomina mi sie sytuacja w ktorej szukalem garnituru dla siebie, wygladalo to mniej wiecej tak:
-marynarka ok, zas spodnie byly na polowe mnie
-spodnie ok, marynarka przypomina plaszcz
w koncu udalo mi sie znalezc, ale to bylo raczej wynikiem obejscia ktoregos sklepu z rzedu.

Co do rurek DLA DZIEWCZYN:
-dla tych z malymi proporcjami, to da sie wytrzymac, a jesli im jest wygodnie i to ladnie wyglada to ja jestem kontent
-dla tych z duzymi propocjami: FUJ! Jak mozna na przepraszam za wyrazenie ale na grube dupsko zalozyc obcisle spodnie. Pomijam wrazenia estetyczne, ale watpie zeby to bylo wygodne.

Co do obecnej mody
Rok temu w Warszawie krolowaly z tego co pamietam czapki z prostym daszkiem, na pewno rurki itp itd
Swego czasu ostatnio modne bylo jeszcze noszenie okularow w stylu mola ksiazkowego ale bez szkiel, jedynie same oprawki.
W tym roku raczej hitem sa najki dunk za kostke, okulary ray-ban (bodajze 500zl za jeden egzemplarz), rajstopy zamiast spodni i do tego troche dluza koszulka ale czesciej sa to bluzy adidasa jeszcze ze starym logiem (firebird) koniecznie z 3 paskami po bokach. U "facetow" analogicznie z tym ze zamiast rajstop rurki.
Aha, jeszcze modne jest zakladanie rajstop w panterke a takze pisanie: MEGA <3 , MISTRZ <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 23:41, Qbasmok napisał:

Rzeklbym - ''mam dość, ide spać'' - ale nie ; p

Super.

Dnia 13.07.2009 o 23:41, Qbasmok napisał:

>A bo lubię.
Ironia, ironią, ale dałoby radę się bez niej obejść, zgadza się ?

No może i tak ale co z tego? Tak ci to przeszkadza? Zaburza ci to tok myślenia czy co? Hm?

Dnia 13.07.2009 o 23:41, Qbasmok napisał:

Pogrążasz się tym, że jako to niby (podobno), nigdy nie śmiałeś poruszać tematu o homo
na tle forum.

A czy ja coś takiego napisałem? Bo ja sobie nie przypominam. Jedyne co w tej kwestii ogłosiłem to:
Nie pamiętam żebym jakoś bardzo szalał i propagował czy odstawiał jakieś antyhomoseksualne "jazdy" na forum.
Nie napisałem że nie robiłem tego wcale tylko, że nie robiłem żadnej "wielkiej krucjaty" przeciwko homo. Czytanie ze zrozumieniem? Hm?

Dnia 13.07.2009 o 23:41, Qbasmok napisał:

>Slangi slangami - polszczyzna polszczyzną.
A tkwij synu w tej epoce kamiennej, tkwij ...

Wolę epokę kamienną niż epokę metroseksualizmu i homoseksualizmu. :-P

Dnia 13.07.2009 o 23:41, Qbasmok napisał:

>Chwila moment - gdzie niby napisałem / wmawiałem innym że obcisłe koszulki są oznakami
tak zwanego "pedalstwa"? Owszem, wspomniałem że sam bym czegoś takiego nie założył ale
ja cie proszę, nie wkręcaj mnie w coś o czym jak widać pojęcia nie masz.
Pozwoliłem sobie przestudoiwać całą tamtą (eghm... znów mi słowo ''gadka'' naszło na
język, wybacz, zajrzyj do jakiegoś internetowego słownika slangów, żeby dowiedzieć się
co to znaczy)

Och ... cóż za wysublimowany przytyk. Jestem pod wrażeniem. ;-D
>gatkę i ewidętnie mówisz, że owszem, sam byś tego nie założył, ale upierasz

Dnia 13.07.2009 o 23:41, Qbasmok napisał:

się przy wypowiedzi, że facet w obcisłej koszulce wygląda nie męsko i będzie postrzegany
jako ''pedał'' w gronie innych męskich mężczyzn.

No fakt, zgadza się.
>Tak idąc inną ścieżką, jak wg Ciebie

Dnia 13.07.2009 o 23:41, Qbasmok napisał:

wygląda męski mężczyzna ?

Jak normalny facet? Ubrany czysto, schludnie, bez żadnych damskich dodatków ani fatałaszków. Nie wiem jak inni ale ja bym się bardzo dziwnie czuł w dajmy na to: obcisłych ciuchach.
>4 kobiety u boku, spodnie zwisające w kroku, koszulka w której

Dnia 13.07.2009 o 23:41, Qbasmok napisał:

zmieściłoby się całe stado dzikich krów ?

Tego nie powiedziałem, nie ... nie tak.
>Jak to ładnie ująłeś '' śmiem wątpić'' , żeby

Dnia 13.07.2009 o 23:41, Qbasmok napisał:

w twojej bibliotece definicji słowo męskość zgadzałoby się z definicją większości innych
facetów.

No to niech się inni wypowiedzą - chętnie skonfrontuję to ze swoim stanowiskiem.

Dnia 13.07.2009 o 23:41, Qbasmok napisał:

>No jak widać twoim zdaniem tak, co w związku z tym? Tolerancja nie oznacza akceptacji
wszystkiego co mnie otacza. Nie przepadam za homo i tyle.
Zgadza się, ale słowo tolerancja zawiera w sobie również tzw. równość społeczną (zapewne
kolejne hasełko, które dla Ciebie jest nowością ...)

A czy ktoś powiedział, że ja muszę się z tym [ czy z czymkolwiek innym ] zgadzać? Ludzie nigdy nie byli i nie będą sobie równi choćby chcieli. Można tylko do tego dążyć w mniejszym lub większym stopniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 23:26, Azra napisał:

>
> Męskie rurki są męskie ;]


Budo, zOMG jak mogłeś, właśnie miałem się kłaść, a teraz mi się jeszcze jakieś koszmary przysnią :/

Dnia 13.07.2009 o 23:26, Azra napisał:

i ten ćwiekowany pasek, mraaau, pewnie ma brodę co najmniej jak Dziarski Henk z Laboratorium
Dextera.

On był Dziarski? No na pewno pamiętam, że to był Ekszyn Henk ale nvm ;P Świetny tekst ogólnie, widzę że nie tracisz formy.

I tak dodam - tak, rurki są pedalskie, bo jak inaczej nazwiemy zakładanie typowo damskich spodni przez faceta?
(I jakiś flejm będzie, że nietolerancyjny jestem, 100 lat za murzynami ... tfu, afroamerykanami z Afryki (nie wiem jak można być amerykańskim afrykaninem, ale nvm) i w ogóle ZAŚCIANKOWOŚĆ ! Pewnie to dlatego, że niedaleko mnie jedna ulica się nazywa Zaściankowa ;/ i wieczne pytanie: czy zajdę przez to w ciążę pozamaciczną w uchu ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 21:24, Azra napisał:

> A jestem ciekaw jaki macie stosunek do panów noszących spodnie rurki, zależny mi
szczególnie
> na opiniach naszych forumowych pań. :D

obrzydlistwo i pedalstwo - facet ma wyglądać jak facet, a nie jak chudziutka szczapinka.
obcisłe rureczki na pewno w tym nie pomogą, choćby nie wiem, jak markowe były.

Też nie lubię rurek u facetów, ale podelstwem tego nie nazwę (przynajmniej nie we wszystkich przypadkach).

Dnia 13.07.2009 o 21:24, Azra napisał:

teraz czekam tylko na MaccCry''a i jego post o nietolerancji i zaściankowości Polaków.

No to się doczekałeś. Widac nie znasz mnie, nie jestem ślepy w swoich przekonaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować