Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GC 2010: Filmy z Guild Wars 2!

39 postów w tym temacie

Możecie mi przypomnieć czy granie będzie dalej bez abonamentu?
Jeżeli tak to ciekawie... Nigdy się nie interesowałem GW1, bo wole otwarty świat i milion ludzi na raz, a nie drużynowe bieganie czy cuś, ale to się zmienia w GW2 i jeżeli jeszcze będzie dalej rozgrywka bez abonamentu to z chęcią kupię. Nie dlatego, że mi się podoba i siekam pod siebie, bo nie mogę wytrzymać do premiery (olłejs onli WoW) lub coś w tym stylu, po prostu od tak bym kupił i grał sobie od czasu do czasu dla przyjemności... Nie wydać dwóch stów na mmorpg w którym nie byłoby abonamentu to lekkie nie porozumienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 15:25, AjKnowJu napisał:

Możecie mi przypomnieć czy granie będzie dalej bez abonamentu?
Jeżeli tak to ciekawie... Nigdy się nie interesowałem GW1, bo wole otwarty świat i milion
ludzi na raz, a nie drużynowe bieganie czy cuś, ale to się zmienia w GW2 i jeżeli jeszcze
będzie dalej rozgrywka bez abonamentu to z chęcią kupię. Nie dlatego, że mi się podoba
i siekam pod siebie, bo nie mogę wytrzymać do premiery (olłejs onli WoW) lub coś w tym
stylu, po prostu od tak bym kupił i grał sobie od czasu do czasu dla przyjemności...
Nie wydać dwóch stów na mmorpg w którym nie byłoby abonamentu to lekkie nie porozumienie
:)

Nie bedzie abonamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nekromanta! ;P Tworzenie postaci bardzo fajne, duży nacisk na historię bohatera. Prezentuje się ładnie, choć poczekam na zapowiedź pisemną, bo chcę się dowiedzieć jak wyglądają questy etc. Gra na pewno będzie świetna, bo choć trochę odbiegająca od standardów MMO. No i za darmo... Co prawda mikrotranzakcje BĘDĄ, ale bez obaw - mają dotyczyć tylko kosmetycznych przedmiotów, zmian i rzeczy, np. dodatkowego slotu na postać. W każdym razie nie będzie tak, że jak ktoś ma kasę, to będzie miał silniejszą postać albo szybciej zdobędzie doświadczenie. Szkoda tylko, że pewnie mi ta gra nie zadziała na leciwym PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

interfejs tworzenia postaci bardzo fajny i cała reszta super, grałem we wszystkie dodatki oprócz nightfall, już nie mogę się doczekać GW 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odrzucając cały hype, nie wygląda to zbyt dobrze.
WoW killerem w takim stadium GW2 na pewno nie będzie. Animacja jest jakaś dziwna, postać podskakuje jakby coś ją uwierało w tyłek.

Do grafiki się nie czepiam, gdyż taka jakość filmiku nic na ten temat nie mówi.

Podświetlenie mobów/postaci jest nieco dziwaczne - ale do tego człowiek przywyknie.

Spodziewałem się wielkiego ŁAŁ, a zobaczyłem to co jest w wielu innych grach MMO. UI to z pewnością placeholder, więc tu też nie można się przyczepić.

Podsumowując: szału nie ma. Jedyne co można zauważyć to swobodna kontrola postaci (skok) i bicie mobów. Problem w tym, że to nie pokazuje nic. Ja chcę zobaczyć w akcji szumnie zapowiadane perełki - a nie gameplay, który oferuje nawet najgorsza gra F2P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 15:26, gothicsheep napisał:

Nie bedzie abonamentu.

Thx!

Nie powiem... giera mnie zainteresowała jak pisałem wcześniejszego posta. Ale po obejrzeniu gamplaya tym włochatym typem czy coś w tym stylu w innym newsie, moje zainteresowanie spadło do minimum :P Sztywno i jakoś tak bez życia... Nie zmienia to faktu, że w końcu skuszę się na ten tytuł. Lubie mmorpg, a ten będzie bez abonamentu, więc "Czemu by nie?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 15:54, AjKnowJu napisał:

Ale po obejrzeniu gamplaya tym włochatym typem czy coś w tym stylu w innym newsie, moje zainteresowanie
spadło do minimum :P Sztywno i jakoś tak bez życia...


Jeśli chodzi o pierwszy film z tych, które się pojawiły, to były tam w użyciu cheaty na niewidzialność i god mode, a sama prezentacja to raczej test działań. Za kilka minut zacznie się kolejna część z ''live demo''. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 15:58, Adjatha napisał:

> Ale po obejrzeniu gamplaya tym włochatym typem czy coś w tym stylu w innym newsie,
moje zainteresowanie
> spadło do minimum :P Sztywno i jakoś tak bez życia...

Jeśli chodzi o pierwszy film z tych, które się pojawiły, to były tam w użyciu cheaty
na niewidzialność i god mode, a sama prezentacja to raczej test działań. Za kilka minut
zacznie się kolejna część z ''live demo''. :)


Co ma piernik do wiatraka? Walka jest sztywna, nudna, schematyczna. Zapowiedzi AN można sobie w buty wsadzić. Czysty PR. Nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować