Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Modern Warfare 2 na konsole w sklepie gram.pl w super cenie!

19 postów w tym temacie

gram.pl

Z przyjemnością informujemy o obniżce ceny gry Call of Duty: Modern Warfare 2 w sklepie gram.pl. Wszyscy zainteresowani mogą nabyć ten tytuł w cenie 139,90 złotych (dotyczy wersji na Xboksa 360 i PlayStation 3).

Przeczytaj cały tekst "Call of Duty: Modern Warfare 2 na konsole w sklepie gram.pl w super cenie!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 20:42, papadorson napisał:

A jak zwykle bah! Po 20zł więcej niż na allegro :P Idźcie z takimi promocjami...

Niektórzy nie korzystają z serwisów typu "allegro". Ja nawet nie mam tam konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 20:42, papadorson napisał:

A jak zwykle bah! Po 20zł więcej niż na allegro :P Idźcie z takimi promocjami...

Ja "nowej" na PS3 nie znalazłem za mniej niż 150pln, więc wcale nie taka zła ta promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 20:53, Kaucz napisał:

> A jak zwykle bah! Po 20zł więcej niż na allegro :P Idźcie z takimi promocjami...

Niektórzy nie korzystają z serwisów typu "allegro". Ja nawet nie mam tam konta.

osoby które mają łep na karku i chcą jak najwięcej zaoszczędzić mają tam konto. Promocja dla mnie tak ważna, jakby koce rumuńskie podrożały z 50zł na 50zł i 1 grosz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 21:07, Bithda napisał:

osoby które mają łep na karku i chcą jak najwięcej zaoszczędzić mają tam konto.


nie wiem czy chciałbym miec "łep" na karku cokolwiek by to nie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 21:18, pobite_gary napisał:

> osoby które mają łep na karku i chcą jak najwięcej zaoszczędzić mają tam konto.

nie wiem czy chciałbym miec "łep" na karku cokolwiek by to nie bylo...

wiejska mowa, nie ogarniesz jeżeli jesteś z miasta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obniżka nie zaskakuje , w końcu wkrótce kolejna część . Siłą rzeczy poprzednia stanieć musi ... nawet Activision to rozumie.
Co ma do rzeczy że gdzieś jest taniej.Nie każdy ma konto na allegro.Gra tanieje tutaj , więć zrozumiałe że chcą to podać do wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 23:45, marekl1975 napisał:

A kiedy obniżka cen gry na PC?


Lepiej żeby nie tak szybko :P Obecnie jest tyle różnych wyprzedaży i promocji (najlepsza to ta od EA rzecz jasna) że kolejna nie jest mi do szczęścia potrzebna. Sam już roztrwoniłem cały budżet przeznaczony na gry który miał mi starczyć na kilka najbliższych miesięcy. A obniżkę Call of Duty: Modern Warfare 2 na PC chętnie bym zobaczył nie wcześniej niż za 3 miesiące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 20:42, papadorson napisał:

A jak zwykle bah! Po 20zł więcej niż na allegro :P Idźcie z takimi promocjami...

Niestety, ale normalne sklepy muszą płacić podatki... Tak czy siak nie warto. Lepiej poczekać na nowego CoDa lub MoHa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 01:11, byverter napisał:

Niestety, ale normalne sklepy muszą płacić podatki... Tak czy siak nie warto. Lepiej
poczekać na nowego CoDa lub MoHa


Czy ja wiem. Z tego co czytałem to beta nowego Medal of Honor póki co rozczarowuje, może później będzie lepiej, ale to też nic pewnego a na dodatek na początku na pewno jej się nie kupi za taką cenę, no chyba że gra okaże się całkowitą klapą, ale wtedy to nawet 130zł nie będzie warto w nią inwestować. Black Ops to w tej chwili też wielka niewidoma. W końcu za tą część odpowiedzialne jest Treyarch a więc nie tak pewna ekipa jak Infinity Ward.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować