Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GC 2010: Nowy zwiastun Pro Evolution Soccer 2011

8 postów w tym temacie

łatwy wybór - oczywiście że FIFE która w końcu będzie miała wiele wspólnego z konsolową, PES poległ w moim rankingu od wersji 2008, a szkoda bowiem kochałem tą serię, ale cóż może za rok w końcu się to zmieni bo jak narazie mamy powtórkę od 3 lat z drewnianymi animacjami które znają jeszcze czasy playstation 2 bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer jak trailer, czyli robi dobre wrażenie. Oby sama gra była również dobra, bo w tym roku Fifa(jak będzie na poziomie konsolowej wersji 10) stanowi niezłą alternatywę. Standardowo poczekam nieco i wybiorę to co lepsze - ciekawe, czy hegemonia PES-a skończy się po tych kilku latach.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy mam dylemat z wyborem. Jako gracz PCtowy zawsze wybierałem PESa, ale teraz o wyborze zadecyduje dopiero demo. Fifa kusi tym, że ma być 10+WC znanym z konsol. Pes z kolei dużymi zmianami. Przynajmniej na to wygląda. Poszerzony zakres trików i z tego co widać powróci sklepik ostatnio widziany w PESie 6. Te opcje edycji wyglądają naprawdę ciekawie. Nie mogę doczekać się października! :)
Kettger: W Europie 30, a w UK 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To czego najbardziej brakuje mi w Fifie to brak europejskich pucharów... Po tym trailerze naprawdę muszę się zastanowić którą płytę włożę do mojego Xboksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować