Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

UFO - Czy istnieje?

2239 postów w tym temacie

Dzisiaj czytałem w Focusie materiał dotyczący UFO. Po przeczytaniu tego materiału mam mentlik w głowie. Co o tym sądzicie? Oto link. Jednak jest to tylko mała część artykułu który w całości jest dostępny w gazecie:

http://www.focus.pl/focus2/index.jsp?place=Lead02&news_cat_id=21&news_id=450&layout=1&forum_id=161&page=text

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam mentlik!! kiedys niewierzylem ale ostatnio obejrzalem na tvn nie do wiary z jakims typem (niepamietam imienia i nazwiska) ktory ma podobno ponad 1000 zdjec z ufo oraz filmy jak latajace spodki wisza na ziemi!! wsumie to niewiem co sadzic!! potem zaczeli udawadniac ze te spodki mogl wykonac wlasno recznie (ale on mial amputowana jedna reke!!!) powiesic je na drzewku i z odpowiedniej odleglosci robic te zdjecia! ponoc sa jakies osoby towarzyszace mu!! aa bylo jeszcze ze on sie z nimi mormalnie spotykal a ci towarzysze musieli stac w jakiejs tam odleglosci ale musieli to widziec(tak opowiadal) no i w internecie po obejrzeniu tego programu poszukalem jakichs zdjec oraz filmow!! i znalazlem!! filmy byly w kiepskiej jakosci ale dalo sie ogladac!!
bylo na nich cos w ksztalcie "latajacego statku" i jak w jednej chwili znikaja!! niewiem co o tym sadzic:( ale mysle ze jednak sa jakies male ludki we wszechswiecie!! pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nieistnieje :) wszystkie tego typu zjawiska da się LOGICZNIE wytłumaczyć...
... a to czego się nie da to te części opisów, które podyktowała nam przejęta wyobraźnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele razy kazdy z nas tak naprawde zastanawia sie czy UFO istnieje...
Jest to wszystko tajemnicze i obleje wielka tajemnica jak naprawde jest!
Ale czy mozesz sobie przysiac ze UFO nieistnieje? Jak juz tyle slyszales na ten temat?
Moim zdaniem UFO istnieje bo sa na to dowody ktore sa ukrywane przez rzad calego swiata a w szczegolnosci USA (FBI), no i moze po niekat maja racje ze ukrywaja... taka prawda moglaby zlamac rownowage religijna na swiecie... Na swiecie jest wiele wyznac religijnych .. a oni w co wierza? Wtedy nasuwa sie pytanie czy tak naprawde istnieje Bog? (Tak istnieje)!, wyniklyby obawy zagrozeniu swiata itd... jak z filmow z kosmitami.
Takie wiesci nie sa db, lecz z drogiej strony kazdy z nas chcialby znac prawde, jak wogule owa istnieje!

Ostatnio cos uslyszalem ze we W-wa zauwazono latajacy statek, gdzies to wydazylo sie w tym roku? Slyszal ktos cos o tym?

UFO --- Czy mozna niewiezyc .... Ja sadze ze jest, cos napewno jest... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno w Polsce co pojawiały się znaki na polach ( Ci którzy nie wiedzą o co mi chodzi niech obejrzą film "Znaki" z Melem Gibsnem ) Te zdjęcia z polskiej mieściny są naprawde nieprawdopodobne. Ja wierze że tzn. UFO istnieje. Są ludzie, zwierzęta, cuda genetyczne to czemu gdzieś tam nie mogą byc inne odmiany życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 20:49, Milteen napisał:

Ostatnio cos uslyszalem ze we W-wa zauwazono latajacy statek, gdzies to wydazylo sie w tym roku?
Slyszal ktos cos o tym?


Chyba podałem link :> Czytacie go wogule?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 20:39, KHRoN napisał:

nieistnieje :) wszystkie tego typu zjawiska da się LOGICZNIE wytłumaczyć...
... a to czego się nie da to te części opisów,
które podyktowała nam przejęta wyobraźnia :)

KHRoN, moim zdaniem nie masz racji. UFO istnieje, z definicji. Jest to niezidentyfikowany obiekt latający. Z chwilą, kiedy go zidentyfikujesz, przestaje być niezidentyfikowanym, czyli UFO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może nie UFO, ale życie poza Ziemią istnieje napewno. a jaką formę przybrało to tylko można spekulować. Poczytajcie Danikena. IMO czasem pisze głupoty ale i wiele ciekawych rzeczy do zastanowienia się też napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 22:31, KrzysztofMarek napisał:

> nieistnieje :) wszystkie tego typu zjawiska da się LOGICZNIE wytłumaczyć...
> ... a to czego się nie da to te części
opisów,
> które podyktowała nam przejęta wyobraźnia :)
KHRoN, moim zdaniem nie masz racji. UFO istnieje, z definicji.
Jest to niezidentyfikowany obiekt latający. Z chwilą, kiedy go zidentyfikujesz, przestaje być niezidentyfikowanym, czyli
UFO.

ale ześ pomieszał...jezeli jest niezydentyfikowany to jest ufo-racja. ale jak go sie zydentyfikuje to to juz moim zdaniem nie jest ufo;] tylko mozna by to nazwac jakos naczej chociaż nie ma tu róznicy czy ufo czy nie. i tak chodzi o to samo-.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 21:07, Matrix14 napisał:

ile kosztuje ta gazeta??

nie mam pojecia ale chyba zaczne kupować tego fokusa czyli właże go jak to sie mówi "do teczki" bo fajne zeczy w nim opisują .jest czym sie zainteresowac;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 22:43, BaRt3k. napisał:

> >

Może wraziłem się niejasno UFO, to w polskim tłumaczeniu NOL= Niezidentyfikowany Obiekt Latający. Z chwilą zidentyfikowania przestaje być niezidentyfikowanym. Czyli nie jest już NOL, najwyżej ZOL: Zidentyfikowany Obiekt Latający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sadze ze na pewno istnieja obce cywilizacje. Dlaczego ? Po pierwsze wszechswiat jest baaardzo stary. ( http://akwawita.w.interia.pl/artykuly/inteligencja.htm - na dole jest orientacyjny kosmiczny kalendarz) jak myslicie czy to mozliwe zeby w ciagu tego czasu nie rozwinela sie jakakolwiek inteligentna forma zycia ?
Po drugie istnieja rownania okreslajace mozliwosc istnienia zycia i cywilizacji (a to nie jest jednoznaczne ...)
Taki wzor ulozyl Sagan, Drake i kilku innych specjalistow (tu macie cos takiego http://akwawita.w.interia.pl/artykuly/inteligencja.htm).
To czy ufo to kosmici nie jest jednoznacznie stwierdzone, ale nie jest nieprawdopodobne. Niektorzy twierdza ze to tajne technologie wojskowe, inni ze to ziemskie pojazdy z innego wymiaru ziemi badz wechikuly czasu...
Jedno jest pewne ... cos takiego jest i nikt nie wie co to jest ...
Czyli taki zonk jak z piramida heopsa (to chyba najwiekszy archeologiczny przekret), trojkatem bermudzkim, mapa Piri Reisa i cala kupa innych zeczy. Wszystko to istnieje, mozna tego dotknac, badz zobaczyc, a o co z tym chodzi naprawde ni cholerci nie potrafi powiedziac nikt.
Nasza cywilizacja jest za smarkata i zbyt zadufana w swojej technologii, zeby otwarcie do tego podejsc ... poza tym okazalo by sie ze polowe podrecznikow trzeba by na nowo napisac, a miliony profesorow stracilo by rozum badz prace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 22:55, buras napisał:

/.../
Czyli taki zonk jak z piramida heopsa (to chyba najwiekszy archeologiczny przekret), trojkatem
bermudzkim, mapa Piri Reisa i cala kupa innych zeczy. Wszystko to istnieje, mozna tego dotknac, badz zobaczyc, a o co z /.../

Dlaczego Piramida Cheopsa ma być przekretem?
Dlaczego Trójkąt Bermudzki ma mieć jakieś niewyjaśnione działanie (już by można organizować wycieczki do Trójkąta!)?
Mapa Piri Reisa - a skąd on ją skopiował? I co z tego, ze zawiera linię lądu pod lodem? To jeszcze nie dowód na istnienie kosmitów.
Wiele lat temu uczeni głowili się kto i jak postawił 400 tonowe posągi na Wyspie Wielkanocnej, Thor Heierdal nie głowił się. Zapytał miejscowego wójta, a ten zebrał 15 chłopów, bab i dzieciaków i w dwa tygodnie, posługując się tylko drągami i kamieniami postawili leżący posąg. Ten posąg też można dotknąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować